Kaip pasirinkti akinius pagal veido formą

Vasarą akiniai yra gyvybiškai svarbus priedas, nes jie apsaugo akis nuo žalingo saulės spinduliavimo. Be to, akiniai papildo mados įvaizdį, prideda žavesio ir stiliaus. Bet svarbus veiksnys: Akinių modelis ir spalva turi būti suderinti su jūsų veido formos, nes neteisingai parinktas priedas gali išstumti visas jūsų vaizdo pranašumus. Svarbu pasirinkti iš "tavo" modelio, kuris tik tave dekoruos. Prieš pasirinkdami tokį naudingą priedą, klausykite kai kurių patarimų.

1.

Apvalus veidas

Apvalūs veidai neturi aštrių kampų, plačiausiųdalis skruostų, o veidas nuo kaktos iki smakro yra maždaug lygus pločiui. Paprastai chubioms mergaitėms nėra auksinio ženklo: akinių modelis arba eina į juos, o jie atrodo tiesiog nuostabūs arba visiškai neuždengia jų. Pagrindinis uždavinys yra vizualiai ištempti veido šiek tiek, todėl jis plonesnis. Jums bus patenkinti stačiakampiai modeliai, asimetriniai stiklai su skirtingais pločiais viršutinėje ir apatinėje dalyse. Idealus variantas - madinga dabar "drugelis" arba "kačių akis" su neutralių atspalvių rėmeliu ir tamsintais akiniais. Jei jums patinka kvadratiniai akiniai, tada prisiminkite, kad aiškus kvadratas jūsų veidui gali atrodyti bruto, todėl leiskite viršutinius akinių kraštus šiek tiek pažymėti. Turėtų būti vengiama apvalių stiklinių, nes su jais veidas atrodys net apvalesnis.

2.

"Kvadratinis" veidas

"Kvadratinio" veido savininkai turi platųSkilveliai ir kaktos, ryškiai ryškus apatinis žandikaulis ir kvadratinė plaukų augimo linija. Jums bus priartėti tie modeliai, kurie turi apvalius kraštus ir aukščiau viršutinėje dalyje nei ant nosies tilto. Rėmas turėtų būti platesnis už veidą: šiuo atveju galite šiek tiek sušvelninti linijas. Rėmo spalva gali būti tamsi ir ryški, bet su šviesa geriau ne eksperimentuoti. Galite naudoti formų "aviator" modelius, drugelių akinius. Venkite mažų akinių, nes jūs rizikuojate labai iškraipyti veidą ir atkreipia dėmesį į kvadratinį rėmą, kuris tik padidins masyvumo veidą.

3.

"Trikampio" veidas (širdies pavidalu)

Šio tipo veido merginos turi siaurus skruostikus,plati kakta ir aštrus smakras. Pagrindinis akinių pasirinkimas yra suteikti asmeniui vienodumą, šiek tiek susiaurinti viršutinę dalį ir minkštinti apatinę liniją. Galite pastatyti stačiakampį arba kvadratinį rėmą su šiek tiek suapvalintais kraštais. Rėmo viršuje turi būti platesnis nei dugnas. Pabandykite drugeliai, ovalios formos akiniai ar pasirinkimai be apvado. Kitas svarbus niuansas: leiskite savo akiniams neuždengti antakių, kad nebūtų akcentuojamas nereikalingas dėmesys skruostikams.

4.

Ištemptas veidas

Merginos su prailginta veido forma yra maždaug vienodosant kaktos ir skruostikaulių pločio, siaurus kaip viršutinę ir apatinę dalis bei ilgius tiesus sąsiuvinius. Jūsų užduotis yra pridėti tūrį asmeniui, taip pašalinant jo pernelyg ilgesį. Galite naudoti erdvinius ir apvalios, ir kvadrato modelius su pastebimu lanku, gali būti išlenkti arba spalvoti. Galite eksperimentuoti su rėmeliu: jis gali būti masinis ir dekoruoti dekoratyviniais elementais. Rekomenduojama dėvėti akinius ant obuolių skruostų, kad lęšiai neapsaugotų veido. Be tūrinių modelių, jums tinka ir madingi didelių dydžių drugeliai.

5.

Ovalinis veidas

Merginos su ovalios veido formos nepakartojamapasisekė: jie gali dėvėti beveik bet kokį akinių modelį. Eksperimentuokite su stiliumi ir madingomis naujovėmis, atkreipkite dėmesį į dideles akinius masyviose rėmeliuose, apvalių modelių, akinių su plona apvalkale arba be jo. Šios veido formos savininkai daug priklauso nuo plaukų: jei esate ilgaplaukis, sustabdykite savo pasirinkimą ant apvalaus rėmo; jei jūsų plaukai yra vidutiniai arba trumpi, tuomet galite papuošti populiarus "aviatorius". Geriau, jei ratlankio plotis atitiktų plačią jūsų veido dalį. Nebijokite eksperimentuoti su spalva, formos ir dekoro: beveik viskas tinka jums.

6. Bendrieji akinių pasirinkimo patarimai

* Įsitikinkite, kad akies vyzdys sutampa su stiklo arba plastiko centre: tai padės jums išlaikyti tinkamą formą akis.

* Jei turite ilgą nosį, nereikia dėvėti akių su dideliu dangteliu, nes tai vizualiai padidins jo ilgį.

* Pagalvokite apie amžių. Populiarus dabar akinių storas rėmas puošia veidą, bet gali pridėti jus keletą metų. Masyvi akiniai gali suteikti pavargusį išvaizdą.

* Jei pasirinksite akinius su spalvotais stiklais ar rėmeliais, tada atspalvis turi būti suderintas su jūsų spalva ir makiažo ir drabužių spinta.

* Akiniai turėtų būti patogūs. Jei jūsų akys patiria stresą, modelis, kurį paspaudžiate ar sumažėja, tada drąsiai pakeiskite jį į kitą.