10 Žiniasklaidos filmai apie mados industriją

Šis mados moteris turi ne tik sekti naujausias tendencijas ir kolekcijas parduotuvių, bet taip pat žinau, mados, jos Portretų asmenybių istoriją, suprasti pramonę iš vidaus. Rekomenduojami visi šie filmai: kaip žmonės, esantys mados industrijoje, ir tie, kurių veikla toli gražu nėra. Jie padės jums pamatyti madingą ir spalvingą gyvenimą iš vidaus, tiesiog praturtins savo erudiciją ir išplės horizontus.

1.

Juokingas veidas (1957).

Svarbiausiose vaidmenose - legendoje Audrey Hepburn ir FredasAsteris. Lengva juokinga komedija, pasakojanti apie mergaitę - knygynų pardavėją, staiga pasuko į veidą arba, tiksliau, tuo metu "mados" žurnalo "veidas". Švarus ir šiek tiek naivus filmas, rekomenduojamas įkvėpti visas mados moteris. Be to, mes galime pamatyti komplektus net naujokas, o dizainerio Hubert de Givenchy, kulto reikmenys 50s ir pajusti romantišką atmosferą Paryžiuje.

2.

Pusryčiai Tiffany (1961)

Žanras filmas yra toks pat, kaip neatskiriama Audrey. Pagrindinis veikėjas yra žavinga aktorė, kuri šiandien gyvena ir sūkuria vyrams. Jos paveikslėlyje yra nedidelis juodos spalvos sukneles su plonu perlų virve ir kandikliu rankoje. Visas filmas yra rafinuotas, lengvas ir erdvus. Atmosfera sukuria Tiffany dekoracijas, išskirtines aprangas, sudėtingą stilių ir magišką muziką.

3.

Gatavi suknelė (1994).

Filmas "Pret-a-porter" pasakoja apie Paryžiųmados savaitė ir rodo sudėtingus santykius nariai vienai šaliai. Gana ironiška nuotrauka, šiek tiek chuckling virš aukštosios mados pasaulyje, yra 90-ųjų bruožas. Jį sudaro keletas skirtingų pasakojimų, kuriuos vienija mados šou Paryžiuje. Sklypai pateikiami su humoro ir puikiu stiliaus jausmu. Be to, filmas yra žinomas už tai, kad susirinko žvaigždės pirmojo dydžio aikštelė - Sophia Loren, Julia Roberts, Kim Basinger, o tokių piktogramų mados pasaulyje, kaip Christian Lacroix, Jean Paul Gaultier, Naomi Campbell ir kt.

4.

Yves Saint Laurent. Jo gyvenimas ir jo laikas (2002)

Dokumentinis filmas apie didžiojo Couturier gyvenimąkuris šiek tiek atvers jūsų užuolaidą Paryžiaus madingų meistrų pasaulyje ir tuo pat metu pasakoja apie mados dizainerio sunkią likimą. Jame dizaineris pats sugebėjo filmuoti prieš baigdamas savo karjerą ir mirė. Filme taip pat matome Yves Saint Laurento gerbėją ir klientą Catherine Deneuve.

5.

Christian Dior - "žmogus-legenda" (2005)

Nuotrauka apie garsų krikščionių Diorą amžinaimados industrija, kuri tapo tikra legenda. Jis visiškai neatitiko mados dizainerio įvaizdžio visuomenei, tačiau Dior tapo Paryžiaus mados sostine ir pakeitė pasaulio požiūrį į moterų eleganciją. Visa tai realiame gyvenime jis buvo nuolankus ir saugus žmogus, kuris niekada nesinaudojo savo populiarumu samdinių tikslais.

Kitas 5 filmai ant antrojo puslapio