10 Naudingo alaus naudojimo būdai

Alus galima ne tik gurkšnoti su riešutais draugų draugų kompanijų juostoje, bet ir dar kelis būdus jį naudoti bent jau pagal paskirtį, tačiau jie turi daug didesnės naudos.

1. Alus gali pagerinti miegą

Apyniai - puikią natūralią raminamųjų. Taigi, jei turite problemų miega ir išskalbti užvalkalus vandenyje su keliais šaukštai šaukštai alaus ir mėgautis giedras ir ryškūs sapnai.

2. Alus valo varis ir ketaus

Norint pašalinti plokštelę iš varinių monetų ar ketaus katilo, pakanka išvalyti šiuos objektus alui - mirkyti juos 5-10 minučių, tada nuvalyti minkštu skudurėliu ir šlifuoti.

3. Alus atsipalaiduoja pavargusios kojos

Po kietos dienos stumkite kojas alyvoje - tai iš karto sumažina nuovargį ir įtampą.

4. Alus padės padengti baldais

Lenkijos alaus namų baldai, sudrėkinkite minkštą šluostę su nedideliu kiekiu gėrimo ir nuvalykite paviršių. Rezultatas nebus blogesnis nei bet kokio brangaus poliravimo.

5. Alus suteikia skonio maistui

Norint daugiau pažįstamų patiekalųryškus ir turtingas skonis, virkite juos ne ant vandens, o ant alaus! Pabandykite kepti alaus ar jūros gėrybių. Be to, tešla ir įvairios padažos puikiai tinka.

6. Alus - puiki priemonė nuo rūdžių

Rūdžių sraigtas ar varžtas yra lengvai atsikratyti rūdžių, pilant alų ant jo - todėl jūs galite atsukti ilgai rūdžių dalis ir suteikti jiems padorų išvaizdą.

7. Alus valo dėmeles

Alus puikiai valo kilimėlį - užpilkiteŠiek tiek alaus ant jo, leiskite tai mirkyti ir užteršti užteršimo vietą švaria skuduru. Tiesiog nepamirškite, kad po to turėsite pašalinti alų iš kilimo.

8. Alus naudinga plaukams

Alus šampūnas yra geriausias būdas stiprinti irplaukų augimas. Jei namų pasirinkimas tau netinka - pabandykite. Bet kurioje parduotuvėje ar vaistinėje rasite daugybę įvairių alaus šampūnų kiekvienam skoniui.

9. Alus padeda sugadinti kenkėjus

Mažas alaus kiekis kibiro apačioje padės sugauti vabzdžius ir pelkes - jie pritraukia kvapų svaigalų aromatą.

10. Alus gali apsaugoti sodą nuo šiukšlių

Talpykla su aliejumi, likusia naktį žolėje, išgelbės jus nuo nemalonių sėlenų. Kaip ir vabzdžiai bei pelės, juos traukia kairiojo gėrimo kvapas.

Kaip matote, apynių ir salyklų gėrimų vartojimo būdai yra gana įvairūs. Pagalvokite už dėžutės ir, kaip žinote, galite, ir jūs rasite savo unikalų būdą jį taikyti.