10 paprastų būdų, kaip pasigailėti namuose

Atėjo ruduo, kartu su rudens melancholijos nuotaika. Pati savaime tai yra visiškai normali situacija, tačiau svarbiausia yra neleisti jam vilkėti. Atnešti sau džiaugsmą ir pagyvintinet tiesiog sėdi namie, nes kelias tai padaryti yra tikrai daug, ir beveik visi jie yra gana paprasta. Taigi, jei staiga pajusti mikrobų rudens depresijos priepuolis, nedelsdami kreiptis į vieną iš šių metodų.

1. Malonus muzika

Muzika yra vienas iš galingiausių antidepresantų. Klasikiniai, lengvi romantiški motyvai, sunkieji rokai - kai tik jūsų nuotaika pradeda pablogėti, įjunkite norimą muziką ir įjunkite ją visiškai. Ir netrukus stiprybės ir nuotaikos sparnais tikrai ateis pas tave.

2. Teigiamas filmas / knyga

Žinoma, knygos ir filmai yra unikalūsgalimybė pasinerti į kitą pasaulį, pažvelgti į akivaizdžius dalykus rašytojo ar režisieriaus akyse ir bent jau kurį laiką pabėgti nuo problemų. Pasirinkite labiausiai teigiamus šviesos kūrinius, kurie sugeba susidoroti su menkiausiu neigiamos nuotaikos pamatu.

3. Atpalaiduojanti vonia

Puikus būdas atsipalaiduoti po sunkiosdarbo diena arba, priešingai, papildykite energiją prieš aktyvius veiksmus - tai yra vonios kambarys su, pavyzdžiui, žolelėmis ir eteriniais aliejais. Taip pat gali būti naudojama jūros druska, šienas, adatos ir kiti naudingi natūralūs elementai, kurie iškart pakels jūsų nuotaiką.

4. Maloni procedūros

Kvapusis kūno šveitimas, kuris yra neįtikėtinai malonuskaukė veidui, manikiūras su ryškiu laku, makiažas - mes visi, moterys, linksminame tokias procedūras. Ir jei jie gali mums džiaugtis, tada užduotis pašalinti mūsų blužnį ir blogą nuotaiką spręs į aukščiausią lygį. Na, savo grožio papildomų taškų, žinoma.

5. Įtaisymas

Ir labai mėgsta išbandyti naują gražiądalykai. Išeikite iš spintelės savo geriausius drabužius ir sutvarkykite visą aprangą ir neapsaugokite. Jūs pasiruoškite sezonų pasikeitimui ir pašalinsite visus neigiamus dalykus savo sieloje. Galų gale tokia prašmatnė ponia tiesiog negali būti liūdna.

6. Naminiai gyvūnai

Šunų, kačių ir kitų mielų ir šunų savininkaiteigiami tvariniai tiesiog negali ilgam laikytis blogos nuotaikos. Pakanka tik paukšti leisti katę arba vaikščioti su savo mėgstamiausiu šunimi. Nr augintiniai? Galbūt jūsų bloga nuotaika yra puiki priežastis galvoti apie tai, kaip ją pirkti.

7. Kvepiantis gėrimas

Paprasta ir banali versija - tiesiog gertipuodelis antioksidantų žaliosios arbatos su nuostabiu skoniu, kavos, kuri turi neįtikėtiną skonį, arba kakava saldymedis. Neigiama kaip ranka pašalina, ypač derinyje su vaisiais arba porą juodųjų šokoladinių gabalėlių - nuostabiais antidepresantais.

8. Sportas

Dažnai mes esame pernelyg tingūs sportuoti, bet netrukusmes pradedame, mes negalime sustoti. Ir tai yra puikus būdas atsisakyti neigiamos energijos, tinkamos nuotaikos ir, žinoma, gražaus kūno. Šokiai, boksas, formavimas - tinkamas yra bet kuris jums artimiausias variantas, svarbiausia pabandyti.

9. Pokalbis su draugu

Skambinimas draugui yra puikus antidepresantas. Papasakokite jai apie savo skausmus ir džiaugsmus, dalinkitės tuo, kas tau kelia nerimą, kurkite ateities planus, kurie tikrai įkveps jus. Po visų šių būtinų atvejų sąrašo melancholija jūsų gyvenime nebus.

10. Mėgstamiausias žmogus

Ir, žinoma, negali būti jokio liūdesio,jei šalia tavęs yra mylimas žmogus, kuris tau patinka tik savo buvimu, iškart jus sveikina ir suteikia šilumą, rūpestį ir meilę.