10 lengvas maistas skrydžio meniu

Vasara yra laikas šviesos ir maistingo maisto, irjei tai taip pat yra šalta, tai yra geriausias sprendimas karštuoju sezonu. Mes siūlome Jums 10 patiekalų, kuriais galite keisti vasaros dietą, ir jų paruošimas neatspindi daug laiko.

1. Šaltos sumuštiniai su pomidorais ir fetos sūriu

Ataugūs šalto sumuštiniai yra idealus maistasužkandžiai darbe ar namuose. Gausk jų gana paprasta - pasiimkite šviežią duoną, šviežias daržoves ir turtingą fetos sūrį. Dėl rudios džiūvėsenos ir kvepiančios traškuos jis bus fantastiškai sujungtas.

2. Ciabatta su sūriu

"Ciabatta" su sūriu yra ne tik širdingas ir skanuspatiekalas, bet taip pat labai paprastas virimo ir universalus jo receptas. Čia galite pridėti viską, kas yra po ranka - sūris, daržovės, mėsa ar kažkas kita. Paruošia ciabattą orkaitėje ir pradeda kepti, kol nepatogu ir skanu.

3. Crostini su kriauše, medumi ir gorgonzolla

Neįtikėtinai skanu ir neįprastai smulkmena, kuriBūtinai pabandykite virti bent kartą gyvenime. Internetu galite rasti daug prasmingų vaizdo receptų, kurie padės jums suprasti šiuos kulinarinius malonumus.

4. Burgeris su jautienos ir fetos sūriu

Burgeris su jautienos ir fetos sūriuširdingas ir skanus, ir jo gaminimo ingredientų, reikalingų Problemą tiek - duona, jautiena, fetos ir salotos Graikiškos salotos (ji priduria, mėsainiai ir aštrus aštrus skonis). Mėsmalė paruošta pagal analogiją su bet kokiu kita mėsainiu ar sumuštiniu. Iš karto po virimo paruošta valgyti prie stalo ir greitą skanų užkandį.

5. Mėtų aliejaus jogurtas

Mėtų-agurkų jogurtas yra paruoštas labai paprasta irreikalauja tik dviejų ingredientų - natūralaus jogurto be skonių ir priedų bei atitinkamai agurkų. Patogu yra ne tik nedidelis ingredientų kiekis, bet ir maisto ruošimo greitis - jūs net neturite stovėti prie viryklės. Burbulo pora minučių ir lengvas skonis jau paruoštas.

6. Tailando kebabai

Tajų kebabai tradiciškai patiekiami saldžiaiČili padažas, kuris puikiai derina su jais. Jūs neturite daug ką daryti su šia patiekalais, bet išmokti tajų virtuvės patiekalą ir įvairinti savo vasaros dietą skaniu ir originaliu patiekaliu.

7. Šalta gazapacho sriuba

Šaltojo pomidorų gazapachas puikiai tinkašvelnus poras. Šis patiekalas neabejotinai patinka tiems, kurie bet kuriuo metų laiku nori pietų sriubas. Ir svarbiausia - ši sriuba yra paruošta ne ilgiau kaip penkiolika minučių, todėl bus skanus valgyti per trumpiausią įmanomą laiką!

8. Bruschetta su pomidorais, baziliku ir mozzarella

Norėdami paruošti šį neįtikėtinai skanujums reikės vaizdo įrašo recepto - trumpai apibūdinantis jo paruošimo paslaptis yra tiesiog neįmanoma, tačiau iliustruoti pavyzdį labai lengva pakartoti ir pasiekti puikų rezultatą. Nepraleiskite, kad pajusite šitą kvepiančią traškumą traškios duonos bandelėje.

9. Italijos granitas

Granita yra populiarus itališkais citrusų vaisiaisdesertas, kuris patiekiamas šalta. Be to, patiekalas yra tas, kad tai ne tik labai skanu, bet ir gaivinanti vasarą. Šviesi ir šilta spalva sukurta nuotaikai pakelti.

10. Mojito kalkių skiltelėse

Tai puiki idėja vasaros vakarėliui irnuostabi gaivinimo priemonė. Alkoholis ar nealkoholinis mojito turi būti praskiedžiamas želatina ir supilamas į valytas kalkių puses. Kai likutis užšaldomas, jį galima pjaustyti į griežinėliais ir patiekiamas prie stalo.

Mėgaukitės vasarą ir išbandykite naujus patiekalus. Leiskite šiltas dienas prisiminti ne tik savo poilsiui, bet ir nepamirštamiems įspūdžiams apie skanų ir originalų maistą!