Žalingi narkotikų produktai

Kiekvienas iš mūsų turi maistą, kurio negalimeatsisakyti, ir kuris mus vėl ir vėl skatina. Ir mokslininkai išmoko racionaliai paaiškinti, kodėl šis maisto produktas traukia mus tiek daug ir kodėl mums atrodo toks skanus. Ir gamintojai sumaniai naudojasi šiomis žiniomis ir kuria produktus, į kuriuos mes tiesiog negalime likti abejingi.

Soda

Soda yra mylima suaugusiems ir vaikams. Daugelis atvirai pripažįsta, kad yra priklausomi nuo šio gėrimo ir daug kartų kasdien suvartoja didelėmis porcijomis. Be kofeino, kuris veikia gazuotų gėrimų populiarumą, kai kuriuose soduose naudojamas bromuotas augalinis aliejus. Mums šis priedas yra draudžiamas, o čia JAV vis dar kovoja su ja.

perdirbtos mėsos

Skonio skonio skonio, taip mylimas mumsvisi galimi interpretacijos yra pasiekiami pridedant nitritus, kurie negali būti laikomi naudingais. Šis konservantas padeda padidinti mėsos, dešrelių, dešrelių galiojimo laiką ir suteikia produktams turtingesnį ir patrauklesnį skonį bei kvapą. Miniu nitritus yra tai, kad kartu su kitomis medžiagomis jie gali sudaryti kancerogenų.

Galite, žinoma, sukurti mėsos produktus be nitritų, tačiau šio eksperimento dalyviai skundėsi dėl blyškios spalvos ir silpno mėsos skonio.

Sūdyti ir kepinti užkandžiai

Lustai ir bulvytės mes traukia ne tik druska ir prieskoniais, bet ir traškus spragsėjimas, kuris tuo tarpu yra labai kenksmingi mūsų organizmui.

Kita spąstai, su kuria mes susiduriamepirkti skanius traškučius, yra krakmolas. Jis absorbuojamas greičiau nei cukrus, todėl mes negalime sustoti ir valgyti vis daugiau žetonų per vieną posėdį.

Kukurūzai mikrobangų krosniui

Kukurūzai mikrobangų krosnelė yra puikūslydyto sviesto, kukurūzų ir kvepiančių prieskonių kvapas. Nors jis ruošiasi mikrobangų krosnele, mes jau esame sulaikantys. Deja, šis aromatas yra nenatūralus - jis sukuria diacetilą, kurio ilgalaikis įkvėpimas gali sukelti liūdnas pasekmes, su kuriomis susiduria gamyklų, gaminančių dirbtinius skonius, darbuotojai. Daugelis jaunų nerūkančių vyrų turėjo rimtų plaučių problemų, kurias galima pašalinti tik persodinus šį organą.

Daugelis kukurūzų gamintojų atsisakė diacetilo, bet jo analogai yra ne mažiau pavojingi sveikatai.

Greitas maistas

Visa turtinga šiuolaikiško greito maisto industrijayra pagrįstas mūsų priklausomybe nuo jo. Čia, druska, riebalai ir cukrus, bet kokie maisto produktai paverčiami kenksmingu vaistu, beveik kiekviename patiekaluose yra gausiai. Dauguma žmonių neturi pamaitinti laužas yra ne todėl, kad jie nenori, neturi laiko arba jiems nepatinka namų virtuvė - visi jie išsitraukia iš greito maisto restoranų ir žalingų meniu mėgstamiausia.

Didžioji dauguma šių greito maisto priklausomybių nepriklauso nuo viso maisto skubotai, bet tam tikro patiekalo, kuris ilgam tampa tikru vaistu.

Žmonės, kurie mums provokuoja riebalų

Mūsų priklausomybės nuo kenksmingo maisto problemane visi šiame maisto produkte ir jo gamintojose, bet tai, kas verčia mus norėti, nusipirkti ir persivalgyti. Britų oro pajėgų televizijos kanalas parengė puikų trijų dalių filmą, kuriame atskleistos šiuolaikinės maisto kultūros paslaptys ir žalingo komerciškai pelningo maisto propaganda. Mes patariame laikyti šį filmą - jis pakeis jūsų įpročius ir jūsų mėgstamo maisto supratimą.

Atminkite, kad gamintojams nesvarbu, kieksveiki arba riebi, tapsite iš jų maisto - jie tik nori sėkmingai jį parduoti. Rūpinkitės savo sveikata save - šiuolaikinėje maisto pramonėje, deja, niekas rūpinasi.