Gėlės Šventojo Valentino dieną. Originali puokštės vizija

Žinai, dirbdami su šia medžiaga, supratau vieną dalykądalykas, pasirodo, puokštė yra talpi sąvoka. Gėlių puokštė Šv. Valentino dienai - dovana gana tradicinė ir būtina, bet kokia forma ji pateikiama - tai priklauso tik nuo donoro vaizduotės! Pažiūrėk, kaip gali būti neįprasti puokštės! Tiesa, vaizduotė neišsenkama!

Mes pradedame savo patikrinimą gana tradiciniais puokštėmis. Vyrai dažnai renkasi ilgąsias rožes, tačiau tokios gėlės yra pernelyg tradicinės ir beasmenios, nes jų didžiulis populiarumas. Labiausiai tikėtina, kad jūsų ponia bus malonu kaip dovaną dovanoti originalias gėles, kurios pabrėš jos asmenybę, išrinktumą. Pavyzdžiui, kaip šie šviesiai rožiniai orchidėjai ...

Jei esate nuolatinis tradicijos rėmėjas, irtavo ponia myli rožes ir tik tuos, tada tikrai tavo skoniai suartės tokioje prabangioje puokštėje-širdyje. Tai yra labiausiai tradicinis, labai prabangus ir iškalbingas puokštė Valentino dienai. Nepamirškite pasirašyti puokštės.

Žiemą lauke beveik neįmanomagėlės, o netinkamiems romantikams netgi neįmanoma! Sužinokite, kaip lauko gėlės yra konkurso, liesos ir mielos. Ir kaip jie kvepia! Be miręs žiemą namo žinutę vasaros glėbys - Ar gali būti kas nors daugiau romantiškas ir neįtikėtinas!

Tikrai originalių dovanų gerbėjaikaip idėjų rinkinys, kur tradicija nesikeičia su unikalia. Tik keli neįprasti pumpurai nematytas ašmenys žolės, šakelės įdomus ir gana normalus gėlės įsigyti naują prasmę.

Tokie puokštės daug sako, visų pirma apiedonoras, apie jo neįprastą skonį, plačią perspektyvą, kūrybiškumą ir sugebėjimą sukurti ir pastebėti gražią. Tikriausiai tame yra kažkas nepaprastai unikalus, nes šis žmogus yra šalia tavęs? Ar ne tas išskirtinis komplimentas?!

O čia yra originalų pločio! Gėlių žaislai! Ar kada nors gavote tokią dovaną? Tai yra neįtikėtinai malonu priimti kaip dovana astrologinį antspaudą ar chrizantema mishut, ypač jei jie yra tokie žavūs!

Tokia dovana tikrai tinkamergaitė, bet klaida yra galvoti, kad vyresnio amžiaus moterys to nepatinka. Ši suaugusio moters dovana iš vyro yra paslėptas komplimentas: "Mane amžinai paliksite tą jaunąją, saldžią mergaitę, kurią susipažinote prieš daugelį metų. Ar ne toks mielas ?!

Saldainių puokštės jau yra kažkas ganatradicinis. Jie tapo tuo pačiu nepakitę ir žinomi Valentino dienos atributai, kaip ir Valentinas. Tai tikrai patogu, nes saldainių puokštėje sumaišomi beveik visi atostogų elementai: puokštė, saldainiai, uždaras Valentinas. Dažnai buteliui pridedamas butelis šampano ar vyno.

Ir tai yra originalus būdas pasakyti savo mylimajam: Aš duosiu tau visą pasaulį! - saldainių puokštė, papuošta kaip gaublys.

Vaisių puokštės mėgėjams gali būti pateiktospusryčiai ar vakarienė. Tai labai saldus ir romantiškas dienos pradžia arba šventinės vakarienės tęsinys. Tokie puokštės yra neįtikėtinai erotinės. Tačiau vargu ar verta jas nunešti datą, bijau, kad vaisių konkurencinis suderinamumas nebus tokio testo.

Braškių puokštė yra viskas vienoda. ką duoti mano mylimą mėnesį birželio mėnesį, kvepiančios vasaros gabalėlį! Braškių pati yra meilės, erozijos, aistros uoga.

Vaismedžių puokštės gali būti dekoruoti Valentino dienos atributais - vestibiuliais.

Rožinių puokštelių pyragas yra dar viena galimybė duoti gėlių ir saldus vienoje dovanoje. Bet ne dėl ekonomikos, tiesiog, atrodo, kaip grazus! Ir, tikrai, skanus!

Tarp jaunų žmonių, puokštėsbalionai Dėl viso jo absurdo yra kažkas teigiamo, linksmo, džiaugsmo jose ... Tikriausiai čia prisideda ir vaikystės prisiminimai. Aš nežinau jokių vaikų, kurie nepatinka balionų. Akivaizdu, kad pateiktas rutulių puokštė suteikia mums tolimą ramybės pojūtį, beprasmiškumą ir džiaugsmą, kuris įvyksta tik vaikystėje.

Vis dar laikomi minkštųjų žaislų puokštėsnaujovė mūsų dovanų rinkoje, bet jie atrodo taip juokingi, kad nenuostabu, kaip greitai populiarėja tokių puokščių gerbėjų gretas! Tegul jums nereikia rūpintis praktine šios dovanos sudedamąja dalimi, sako jie, kur įdėti tiek daug žaislų. Teigiamas nuo tokio puokštumo gavimo bus prisimenamas ilgą laiką!

Žinai, žaislai gali papuošti Kalėdines eglutes vaikų kambarį kitais Naujaisiais metais!

Įsivaizduokite, kad yra net puokštėsdovanos! Aš nenorėčiau gauti tokio puokštės, tai labai smagu: išpakuokite visas šias mažas dėžes ieškodami naujų ir naujų stebuklų ... Galbūt viename iš jų laukiate žiedo su ranka ir širdimi.

,

Man tikrai patinka šis Valentino puokštė. Pirma, tai daroma savo rankomis. Antra, pavasarį jis panašus į vyšnių žiedus. Trečia, kiekviename Valentine - rašytinis meilės pareiškimas nuo brangio žmogaus širdies ... Ir, ketvirta, toks puokštė neuždegs, nebus suvalgyta. Jis ilgą laiką gali stovėti kambaryje kaip tikras meilės medis!

Yra net kačiukų kačiukai! Tačiau, norėdami pateikti savo mėgstamą tokį Valentino dienos puokštę, jūs turite būti tvirtai įsitikinusi, kad ji myli citus ir aistringai svajoja turėti mažiausiai tris! Na, tai, žinoma, pokštas ender

Tikiuosi, kad mūsų pasirinkimas Valentino dienos gėlių padės jums nuspręsti, ar pasirinkti dovaną savo mylimoje moteriai. Myliu ir mylimi!