10 patarimų, kaip išplėsti plaukus

Jei kenčia nuo to, kad turite plonus plaukus - tikėkite manimi, nesijaudink! Žinoma, žmonės pastebi moterų plaukus ir apsvarsto gražią vienos iš patraukliausių moters požymių. Bet jei gamta jums nepateikė, naudodamiesi paprastais patarimais galite sukurti puikų šukuoseną.

1.

Subalansuota mityba

Nepamirškite apie tinkamą dietą, kuripadėti subtilus plaukai atrodyti daug sveikiau. Taigi, įtrauksite į savo kasdienį bananų, migdolų ir pieno produktų racioną. Jie visi yra gausūs tirozino, kuris labai pagerina plaukų išvaizdą. Taip pat nepamirškite apie cinką, esantį žuvyje, krevetėse, austriuose ir kalmaruose, mėsoje, pupelėse ir juodoje duonoje.

2.

Nėra tiesioginio atsiskyrimo!

Gerų plaukų savininkai, amžinai pamiršti apie tiesioginį atsiskyrimą! Jis bus draudžiama, nes tai rodo visus plaukus trūkumus. Geriau pasirinkti pasirinkimą kryžiaus ar zigzago pasirinkimui.

3.

Kruopščiai sausai

Be to, venkite intensyvaus džiovinimorankšluosčiai. Tai gali pakenkti plaukams. Idealiu atveju, geriausia juos išdžiovinti net plauku džiovintuvu, o tada - tik pačiu pigiausiu režimu. Ir bet kuriuo atveju nenaudokite geležies ar plaukų kirpyklos dažniau nei kartą per mėnesį. Priešingu atveju jūs rizikuojate, kaip ir tuos pokštus, apjuosti tris plaukus.

4.

Kokybiška spalva

Ploni plaukai atrodys geriau, jei dažote. Tai suteiks jiems vizualų storį ir apimtį. Vėlgi, įsitikinkite, kad dažai buvo rudens kokybės, geriausia - be amoniako.

5.

Tvist

Tiesūs plaukai nėra jums. Tai bus geriausia ieškoti garbanos ar bangos. Bet (pažvelgti aukščiau) nėra blogo! Jums, įprasti blauzdikai nakčiai, o pageidautina - putų guma, nes jie mažiau sugadina plaukus.

Penki būtini patarimai antrame puslapyje

</ P>