Secrets of viktoria's secret: kaip tinkamai pasirinkti ir dėvėti drabužius

Kokia tualeto dalis daro mus tikrai moteriški ir seksualūs, verčia žmogų sudeginti naują aistros dalį ir nori mums dar daugiau? Na, žinoma, tai apatinė apranga! Kiekviena mergaitė palaikys mane, jei tai pasakysiugražus apatinis trikotažas daug neįvyksta. Be to, pagal storas sukneles, šviesios vasaros sarafanus, kostiumus, džinsus ir kitus drabužius dėvėkite visiškai skirtingą apatinį trikotažą. Ir ši sudėtinga mūsų tualeto dalis turėtų būti ne tik patogi, bet ir patraukli?

Atėjo laikas paslėpti pasirinkimo teisingumą skalbinių ir drabužių santykiu.

Suknelės su atvira atgal

Visų norėtumėte dėvėti atvirą atlošąbe liemenėlių, todėl dažniausiai vasarą jie yra nuddytos jaunų žavių, turinčių nepriekaištingas formas. Bet ką daryti su tomis merginomis, kurių gamta nepadarė tokio tobulo kūno? Tai labai paprasta: jums reikia specialių puodelių, kurie yra priklijuojami prie jūsų krūtinės odos. Jie padidina krūtinės tūrį ir suteikia jam formą.

Tvirta vakarinė suknelė

Vakaro tualetas niekada neišžiūrėsidealiai tinka netinkamai pasirinktai apatinei trikotai. Įsivaizduokite, kad ištieskite siūles, sagtis ir išsikišusius dirželius. Esant lengviems vakariniams audiniams, pasiimti paprastus drabužius be nėrinių įdėklų, kad jie nebūtų matomi esant griežtiems drabužiams. Idealiu atveju tinkamas skiedinys tinka skalbti. Jūsų figūra taps dar plonesnė, o susiuvai ir tvirtinimai stebuklingai išnyks.

Lengvi džinsai ir kelnės iš plonos audinio

Pagal storas kelnes ir džinsus, geriausiai tinka miniatiūrinės kelnaitės, geriausiai baltos spalvos, tačiau tokie apatiniai rūbai nerekomenduojami kasdieniniam dėvėjimui.

Su visa atsakomybe ir nuodugnumuskaitykite dydžio parinktį. Tai nėra būtina, kad tikiuosi, kad pažymėtus mažesnio dydžio kelnės, jums plonesni, grožio tikrai nedidės, bet jūs kenčia nuo kritimo į apatiniai kūno.

Sportinė apranga

Laukinių ilgų mėgėjams irsporto klubų valdytojai jau seniai sugalvojo gražų ir patogų sportinį bosinį, šis sportinis kėbulas efektyviai apsaugo labiausiai moterišką kūno dalį, sumažindamas svyravimus iki 74-90%. Lacy kelnaitės turėtų būti pakeistos minkštais šortais su plokščiomis siūlėmis.

Nėriniai ir skaidrūs audiniai

Pagal skaidrias palaidines, palaidines ir kitasMes rekomenduojame viliojančiam žavesiui nešioti, tai yra prabangos, subtilaus skonio ir beprotiško moteriškumo simbolis. Šiuo atveju nėrinių spalva turėtų skirtis nuo pagrindinio audinio spalvos: dabar populiarus yra kavos šeštosios apatinės apyrankės su pynimo rankomis pynimo spalvos.

Temptis

Pasirinkti skalbinius viliojantiems vyrams, geraiĮvertinkite savo figūros pranašumus ir trūkumus, netinkamai pasirinktas rinkinys gali sukelti priešingą efektą. Laimėjusi parinktis yra nėrinių apatinis trikotažas su klestinčia apdaila, kojinės ir juostos. Norėdami pridėti braškių į savo asmeninį gyvenimą, galite aplankyti specialias erotinio apatinio trikotažo parduotuves. Galite paversti princese, lėlė ir, apskritai, kam nori. Jei esate drovus ir nedvejodamas kreipkitės į internetines parduotuves.

Na, tai visi paprasti patarimai, kaip pasirinkti patogų irgražus apatinis trikotažas, ir dabar aš siūlau pasinerti į tikrąją pasaką. Dėl to mes kreipiamės į tikrąją moterų kaprizių karalienę Viktorijos Secret. Siūlau mėgautis gražiausiais ir tikrai nuostabiais apatinius modeliais.

Alessandra-Ambrosio-Fantasy-Bra-Victoria_s-Secret-2012

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-20132"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-2013"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-201321"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-201326"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-2013"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-201334"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-2013"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-201339"

"Show-show-Victorias-Secret-Victoria-Secret-2012-201346"