Reabilituoti plaukus pavasariui: 10 geriausių namų kaukių

Žiemą mūsų plaukų būklė žymiai pablogėja,nes temperatūros pokyčiai, šaltos, skrybėlės neigiamai veikia jų. Ir pavasarį noriu pagaliau parodyti pasauliui plaukus, ir noriu, kad jie atrodytų tinkamai. Atkūrus juos šiltam sezonui, galėsite paprastus kaukių receptus visais atvejais, kad kiekviena mergina galėtų paruošti namuose, nenaudodami grožio salonų pagalbos.

1.

Kaukė plaukams augti

Kaukė, per kurią plaukai augsdaug greičiau, remdamiesi krienais. Norėdami sukurti kaukę, jums reikia dviejų vidutinio dydžio šaknų. Krieną reikia nuplauti, nulupti ir išplauti. Gautame mišinyje reikia pridėti vieną šaukštą grietinės ar grietinėlės, vieną arbatinį šaukštelį skysčio medaus, pusę šaukštelio saulėgrąžų aliejaus, pusę šaukštelio citrinų sulčių. Visa tai sumaišoma ir įpilama po vieną šaukštą avižinių dribsnių. Plaukai padalinami į sruogas, užpilama kauke, šilta galvutė ir mišinys laikomas 40 minučių. Tada nuplaukite plaukus. Ši kaukė turėtų būti atliekama du kartus per savaitę mėnesį.

2.

Kaukė sausų plaukų atgaivinimui

Norėdami atgaivinti sausus plaukus, padėsite kaukė pagrinduadatos. Norėdami tai padaryti, jums reikia paruošti infuziją: adatos užpilkite verdančiu vandeniu, uždenkite ir palikite ant mažos ugnies keturiasdešimt minučių, tada išimkite ir leiskite pastovėti 20 minučių. Gautas infuzijos būtina nusausinti, pridėti vieną sumuštas kiaušinio baltymas, vienas šaukštas konjako, išmaišykite ir pridėti vieną šaukštą grietinės arba iš anksto plakta ir vieno trynio. Jūs gausite paruoštą kaukę. Plaukų prieš skalbiant padalintas į dalis ir įdėti kaukę ant viso ilgio ir ant odos, galvos ir išlaikyti šiltas mišinys keturiasdešimt minučių, tada nuplaukite plaukus su šampūnu.

3.

Kaukė už riebalinių plaukų gaivumą

Riebalinių plaukų savininkams yra kaukėburokėliai. Jis išlaikys plaukų gaivumą ir leis jiems likti švaresnis ilgiau. Norėdami jį paruošti, reikia išplauti vieną didelę runkelę, išdžiovinti ją ant grotelių, įdėti citrinų sulčių arbatinį šaukštelį. Tada sumaišykite gaunamą mišinį, tepkite ant galvos odos ir visą plaukų ilgį, apvyniokite galą rankšluosčiu palei plaukų augimo liniją. Po pusvalandžio kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu ir nuplauti šampūnu riebiems plaukams. Ši kaukė taip pat pašalina pleiskanas. Nenaudokite šviesiems plaukams, nes kaukė turi spalvos efektą.

4.

Kaukė nuo pleiskanų

Padeda pašalinti plaukus iš pleiskanažiemos produktas - rauginti kopūstai. 2 šaukštus kopūstų sulčių ir 1 šaukštelis šildomo medaus turėtų būti sumaišyti su emaliuotu indu. Kruopščiai sumaišykite mišinį ir palikite jį penkiolika minučių. Prieš prausdami galvą, plaukus padalykite į sruogelius ir įtrinkite mišinį į plaukų šaknis, po pusvalandės uždėkite galvą šiltu skareliu, plaukite švelniu šampūnu. Tokią kaukę galima naudoti neribotą skaičių kartų.

5.

Kaukė atkurti struktūrą

Norint atkurti pažeistus plaukus, jums reikiaparuošti vienas šaukštas skysto medaus, vieną šaukštelis alavijo sulčių ir vienas šaukštelis ricinos aliejaus mišinį. Be to, taikyti jį ant galvos odos ir plaukų augimo linijos ir apšiltinti nosine, palikite keturiasdešimt minučių. Tada galva plauti su švelniu šampūnu ir išskalauti dilgėlių už tamsių plaukų, arba infuzijos ramunėlių už šviesūs plaukai, tada išskalaukite plaukus švariu vandeniu. Kaukę reikia pakartoti ne daugiau kaip du kartus per savaitę, kad plaukai būtų elastingi ir elastingi.

Kitas 5 gražus namų plaukų kaukes antrame puslapyje