Kaip pasirinkti ir dėvėti kepurę vasarą

Galvos apdangalai yra viena iš pirmųjų būtinųobjektai šilumą, nes jis yra jo dėvėti, kuris apsaugo mus nuo perkaitimo ir saulės smūgio. Ir, žinoma, be to, ji taip pat yra stilingi vasaros aksesuaras, kad su tinkamai parinkti gali dramatiškai pakeisti savo išvaizdą į gerąją pusę. Pažiūrėkime, kaip pasirinkti šią dalį, kokios rūšies skrybėlės dabar yra populiariausios ir kaip galime juos dėvėti.

1.

Plataus krašto skrybėlės

Skrybėlės su dideliais kraštais yra amžina klasika,kuris tiesiog yra vasaros sezono "stiebas". Jie suteikia savo valdytojui teisingą moteriškumo ir romantikos dalį, taip pat yra puikus papildymas lengvų vasaros suknelių, spalvotų sijonų ir maudymosi kostiumėlių.

2.

Skrybėlės-FEDORA

"Hat-Fedora" nepraranda savo pozicijų dabartinėjesezonas. Dabar dizaineriai aktyviai puošia juos satino juostelėmis, plonais dirželiais ir netgi aplikacijomis. Faktiniai balti ir smėlio modeliai, kurie nėra linkę pritraukti saulės. Ši skrybėlė gali būti geras papildo vaizdus "kezhuel" stilius: apsitrynęs šortai, megztų suknelių ir vyriškų marškinių.

3.

Šiaudinės skrybėlės

Natūralumas yra kažkas, kad niekada išeis išmados, tad šiaudų skrybėlės jau ilgą laiką tapo amžinybine tendencija. Ypač įspūdingi išvaizdos modeliai su plataus kreivumo laukais, dekoruoti juostelėmis, juostelėmis ir gėlėmis.

4.

Spalvoti skrybėlės

Skrybėlių nereikia būti balta arbasmėlis - jis gali gana vaidinti stilingą ryškią akcentą. Vienintelis dalykas, kurio jūs neturėtumėte pamiršti, jei nuspręsite pasirinkti spalvotą skrybėlę, yra tai, kad kuo tamsesnis atspalvis, tuo labiau jis pritraukia saulės spindulius. Dėl šios priežasties geriau pasirinkti tonus, kurie yra arti šviesos, pavyzdžiui, šiandien populiarios pastelės. Jei eisi į paplūdimį, spalvota skrybėlė gali būti geras maudymosi kostiumas su gėlių ar geometrinių figūrų.

5.

Skrybėlės

Stilius "retro" pastaruoju metu yra vienas išpagrindinis dizainerių įkvėpimo šaltinis. Tai dar ir tendencija - skrybėlių puodai. Jie atrodo mieli ir moteriški, puikiai papildo vasaros suknelės ir sarafanai, todėl jie gali lengvai tapti jūsų kasdienių ir biuro vaizdų akcentu.

Tęsinys puslapyje du ...