Kaip sugrįžti į gyvenimą po skausmingos pertraukos?

Tarkime, jūs išgyvenote atotrūkį. Tarkime, kad šis žmogus buvo tau viskas, o dabar esi panikos, nevilties ir depresijos. Tikriausiai tokia išgyveno kiekvieną moterį, o galbūt net ir vieną kartą. Ir, kaip taisyklė, kuo ilgesnis santykių terminas,kuri tavo paskutiniajame antroje pusėje liko, tuo sunkiau "išeiti" ir sugrįžti į gyvenimą. Bet iš tikrųjų to reikia gyventi. Tik kaip? Patikėkite manimi, jūs tikrai galėsite išeiti, jei tikrai norėsite, gerai, kai kurie naudingi patarimai jums padės.

1. Atsiprašau

Nesvarbu, kokia buvo atskyrimo priežastis, irkiek skausmo sukėlėte žmogų. Tu turi jam viską atleisti. Tai padės jums išmokti gyventi ir eiti į priekį, paliekant praeitį. Ar pradedate verkti iš pirmo žvilgsnio į įprastas nuotraukas? Iškirpkite juos, pašalinkite juos iš socialinių tinklų. Darykite tą patį su dovanomis ir viskuo, kas primena jums savo skausmą. Bet nesiimkite pasipiktinimo. Dėkoju šiam asmeniui už tai, kad esate savo gyvenime ir paleisk jį. Svarbiausia yra prisitaikyti prie to, nes tai yra mūsų mintis, kurios kontroliuoja mūsų gyvenimą.

2. Pabūti

Jei jums to reikia tiek daug, suraskite dramą sau. Geriausiose klasikinėse tradicijose, su ašaromis, vynu (bet nepasiduokite), kentėti. Kartais labai svarbu mesti viską, o tada leiskite eiti. Tačiau nedelsdami šį procesą atidėkite, nes jūs pritrenkiate į depresiją, žinosite priemonę ir savo kentėjimus.

3. Neuždarykite

Labiausiai baisiausias dalykas tokiose situacijose yra liktivienatvė. Būtent tada visos mūsų ne labai teigiamos idėjos eina baisu greičiu. Taigi neapsiribokite savo buto riba, bendraukite su draugais, eikite į žmones, susirenkau naujus pažįstamus, tiesiog gyveni - ir jūs pats nepastebėsite, kaip iš buvusio skausmo nebuvo jokių pėdsakų.

4. Atsikratymas

Geriausia priemonė depresijai yra darbas. Darbas, pomėgiai, savirealizacija - dabar jūs turite daugiau laiko tai, ir jūs galite skirti save sau. Atėjo laikas karjeros, naujų žinių įgijimui, naujų profesijų valdymui - pasakykite save pasauliui, nes kai mes esame santykiuose, mes taip nuskendoime, kad pamirštume, kas mes esame.

5. Pakeiskite vaizdą

Šis metodas labai naudingas moterims. Be to, viskas taip pat labai malonu. Galų gale, nauju kirpimu, plaukų spalva, naujais drabužiais. Ir galbūt jūs pagaliau sutiksite jėgas prisijungti prie sporto salės? Sportas - puikus antidepresantas, ir jūsų figūra bus ant viršaus. Naujas vaizdo leis jums saugiai pradėti naują gyvenimą, į gyvenimą, kuriame nėra ašarų vieta, kančios ir nusivylimas.

6. Negalite priversti savęs pradėti naujų santykių

Jei esate bet kokia kaina nusprendėte rastikas nors užgožti senojo skausmą, tada, patikėk, nieko gero nebus. Priešingai, dažnai tai nėra patys protingiausi veiksmai gali pabloginti situaciją. Naujas santykiai, jums reikia norint pradėti, kai esate tikrai pasiruošęs už ją, kai norite, ir tada, kai horizontas yra žmogus, kurį Jūs manote, vertas. Ir padaryti kažką pagiežos buvęs žmogus - tai tikrai kvaila, prisiminti pirmąjį tašką apie "atleisti ir atleiskite."

Pagaliau prisiminkime, kad nesvarbu, kiek blogai esatetai buvo, yra toks naudingas dalykas, kaip laikas, kad viskas ištrinama. Ir jei norite pradėti naują gyvenimą, jūs tikrai jį pradėsite. Atminkite, kad pagrindinis jūsų gyvenimo istorijos pobūdis yra jūs, tai jūs, o ne jūsų buvęs ar kažkas kitas. Taigi, jūs vis dar esate priekyje.

žymės:, ,