Kur pirkti daiktus: parduotuvėje ar rinkoje?

Moterų nuomonės šiuo klausimu labai skiriasi. Kai kurie nori pirkti drabužius parduotuvėse ar parduotuvėse, o kiti - rinkos. Kodėl jų nuomonės skiriasi tiek daug? Ir kur tai tikrai verta pirkti drabužius? Pažvelkime į kiekvienos galimybės privalumus ir trūkumus, kad būtų lengviau pasirinkti vieną dalyką.

Taigi, parduotuvių privalumai:

1. Paprastai parduotuvės yra atviros iki vakaro, todėl galite eiti ir išbandyti dalykus po darbo ar bet kuriuo metu patogiu jums visą dieną.

2. Interneto parduotuvėse dažnai yra nuolatinių klientų lojalumo sistema. Gavote nuolaidų kortelę, iš kurios galite sutaupyti mažiausiai 5 proc. Ar dar daugiau kiekvieno pirkimo. Arba galite gauti kortelę, iš kurios iš kiekvieno pirkimo bus įskaityta tam tikra procentine dalimi. Dėl to galėsite sukaupti šias lėšas ir nusipirkti pusę išlaidų prekėms.

3. Parduotuvėje galite atsiskaityti kreditine kortele. Tai patogu tiems, kurie su jomis negavė pinigų. Arba, jei norite mokėti už pirkinius naudodami kortelę, o ne iškeisti pinigus. Dažnai bankai, atsiimdami pinigus, moka komisinius. Jei mokate už pirkinį, papildomų lėšų nebus imamas.

Suvart parduotuves:

1. Parduotuvėje daiktai dažnai kainuoja daugiau nei tikroji vertė. Kainos kokybė ne visada atitinka. Žinoma, parduotuvės savininkas negali parduoti daiktų pirkimo kaina, bet kiekvienoje pozicijoje pakuotė yra didžiulė. Visa tai pateisina poreikis mokėti nuomojamą patalpą, taip pat mokėti pardavimo konsultantus.

2. Tai nemalonu susitikti su tokia pat suknele, kaip tu. Ir jei jūs perkate daiktus internetinėse parduotuvėse, kurių diapazonas yra labai panašus, o kartais net ir keli identiški vienodo dydžio daiktai parduodami, tikimybė, kad jūs pamatysite šiuos dalykus kitam asmeniui, yra labai puiki.

Rinkos rėmėjai:

1. Galite derėtis rinkoje ir gerokai sulaužyti pardavėjo prašomą kainą. Arba galite vaikščioti įvairiose vietose ir rasti tą patį, ką pažvelgėte, už mažesnę kainą, kurią taip pat galite nugalėti derybų būdu.

2. Jei jums patiko suknelė rinkoje, tačiau neturite savo dydžio, galite paprašyti pardavėjo ar taško savininko pateikti jums tą pačią. Jei toje vietoje, kur jis pirko, bus reikalingas dydis, jis tikrai jį gaus.

3. Rinkoje kartais galite rasti labai įdomių ir originalių dalykų. Be to, kainos dažnai yra mažesnės nei parduotuvėse. Nors kai kuriais atvejais tai yra kitaip.

Suvart rinkos:

1. Tai, ko bandyti rinkoje yra labai nepatogu. Namuose nėra tualeto. Paprastai pardavėjas palaiko jus prie batų arba pritvirtina jį su improvizuotų įrankių pagalba. Ypač nepatogu išbandyti daiktus šaltojo sezono metu, kai lauko temperatūra yra žema, viskas yra šalta, o jūs turite nuimti savo viršutinius drabužius, kad pabandytumėte džemperį.

2. Rinkoje jums neturėtų būti jokių garantijų. Jei parduotuvėje nusipirkite batus arba brangų produktą, galite pasiimti čekį, pasą ir be problemų perduoti ir keisti dalyką, jei reikia. Ir rinkoje, toks procesas gali būti įvykdytas, jei gausite labai sąžiningą pardavėją. Priešingu atveju, be čekio, jūs nepateiksite įrodymų, kad pirkote prekę šiuo metu, o ne kitoje.