Amžinas jaunimas: koks skirtumas tarp augimo ir senėjimo?

Žmones, sulaukusius 25 metų, gali būti sąlygiškai suskirstyti įdvi kategorijas: pirmoje visos panikos baimės suaugus ir nenori imtis atsakomybės už ką nors, o antra, priešingai, linkę augti būtų nepriklausomi ir ašara į visus cilindrus.

Žmonės, kurie visais būdais ir melagiaisJie atskirti save nuo "suaugusiųjų pasaulį", bijo rimtų santykių, stabilaus darbo ir negali laikytis kasdien grafiką. Absoliutus kontrastas, atsakingi asmenys, kurie pastatyti santykius universitete, dabar vedęs, gyvena savo namuose ir juda aukštyn karjeros laiptais greičiau, negu galite įsivaizduoti. Jie gali pasirūpinti ne tik savimi, bet ir pora gyvūnų.

Tačiau nė vienas iš šių scenarijų nėraoptimalus, svarbu rasti auksinį vidurkį. Negalima manyti, kad po 25 gyvenimo yra tik darbas, namas ir kasdienių pareigų kalnas - nesvarbus, tik darbas. Ne, ne. Bet gyventi be rūpesčių, nekvestionavus rytoj, nėra tinkamiausias variantas.

Mes norime atkreipti jūsų dėmesį į šiuos dalykus ir pateikti naudingų patarimų.

1. Neskubėkite.

Kiekvienas turi savo gyvenimo ritmą. Galbūt jau įkūrėte savo svajonės darbą ir, galbūt, vis dar dirbate su juo. Nesvarbu! Neskubėkite patekti iš taško A į tašką B.

Nesvarbu, kokius tikslus nustatėte sau, atminkite,kad, norint pasiekti visą pageidaujamą dieną, neveikia. Negalima to padaryti neteisingai: mes nesakome, kad mums nereikia siekti savo svajonių, idėjų ir ieškoti tikrai artimo žmogaus. Tiesiog neužkimškite savo odos. Tikriausiai ieškoti savęs, savo verslo ir jūsų žmonių užtruks šiek tiek ilgiau nei tikėjotės. Negalima pagreitinti įvykių, būti tolerantišku sau ir mėgautis kelione, pavadinta gyvenimu.

2. Dažniau pasakykite "Taip".

Jūs visą dieną dirbote sunkiai, nevalgėte ir nevalgėtenupirko savo mėgstamą knygą - dabar pagrindinis noras - grįžti namo, pašalinti erzinančią suknelę, lipti po antklode ir stebėti savo mėgstamas serialas. Ir tada draugas skambina ir kviečia į koncertą, bilietus, kuriuos ji tiesiog laimėjo. Ką jūs atsakysite?

Labai lengva atsisakyti dalykų, kurių nėratinka į kasdienę veiklą, ir nuo netikėtumų, kylančių iš to, kur nėra aišku. Tačiau jie padeda mums likti jauni ir teigiami. Sutinku eiti į koncertą, filmą ar teatrą, nesuteikite galimybės vakarieniauti su draugais, net jei jūs turite susirinkti per 20 minučių.

Būti spontaniškas ir nepasiduokite dalykųkurie palieka komforto zoną. Nepamiršk, kad gyvenimas yra ne tik darbas, bet visada maloniau atsipalaiduoti su draugais, nei būti vieni ant sofos prie televizoriaus.

3. Nenutraukite mokymosi.

Smalsumas, kuris saikingai dar niekam dar nepažeidė. Jei svajojate ilgą laiką išmokti groti pianinu, gitara ar smuiku, mokytis prancūzų arba anglų, tuomet dabar pats laikas.

Išminkite savo mintis, kaip "Ką daryti?". Atraskite sau tuos dalykus, kuriuos jus domina. Jūs augsite mokymosi procese.

4. Būk drauge su gerais bet kokio amžiaus žmonėmis.

Mokykloje ar universitete mums lengviau rasti bendrą kalbą su mūsų amžiaus žmonėmis. Tačiau suaugusiesiems turite bendradarbiauti ir bendrauti su skirtingų amžiaus grupių žmonėmis.

Nesvarbu. Bendraukite su visais, kas jus domina. Atminkite, kad kiekvienas žmogus, su kuriuo praleidžiate laiko, jus išmokys. Bendravimas su vyresnio amžiaus žmonėmis aiškiai parodys, kad augimas nėra toks baisus, tačiau su jaunesniais žmonėmis jis supažindins jus su senaisiais ir primins jums, kaip jums buvo prieš 5 metus.

5. Atminkite: geriausios gyvenimo dienos yra ateityje, o ne praeityje.

Ar jums patinka tie žmonės, kurie nuolat kartojaapie tai, kaip gerai buvo mokykloje, universitete ar ankstesniame darbe? Ir nors jie vis dar prideda baisią frazę: "Taigi geras niekada nebus dar kartą!".

Ar vis dar bus. Kiekvieną dieną jums reikia mėgautis gyvenimu, ieškoti teigiamų dalykų ir nuotykių, kurie leidžia jums jaustis gyvi ir išaugę, bet ne visai.