Kaip elgtis su shopaholizmu?

Visada malonu pirkti daiktus. Sunku rasti moterį, kuri nepatinka ką nors nusipirkti sau ar jos artimiesiems. Bet kai jūs einate kas nors tam tikrą kartą, o jūs grįšite namo su daugybe paketų, įdaruotų kažkokiu nesuprantamu nei - tai jau tam tikra liga, kurią mokslininkai vadina parduotuveliumi. Tai pamišimas pirkti. Be to, vėlyvose parduotuvių šacholiškų stadijų metu pirkimas yra ne toks svarbus, kad būtų galima pirkti. Taigi paaiškėja, kad namas yra visiškai užsikimšęs kai kuria šiukšlėmis, yra skolų ir net depresija. Mūsų straipsnis padės jums susidoroti su šurmulizmu! Štai keli patarimai.

1. Sukurkite sąrašą prieš eidami į parduotuvę. Atliekant pirkimus, aiškiai sekite sąrašą ir net nesistenkite kreiptis į parduotuves, kuriose negalite rasti tuos dalykus, kurie yra sąraše. Daugiau savikontrolės!

2. Nustatykite tam tikrą mėnesio išlaidų ribą. Eikite į parduotuvę, paimkite sumą, atitinkančią suplanuotų pirkimų kainą. Nepadarykite daugiau pinigų su savimi, kad nebūtų gundomas ką nors nusipirkti. Taip pat geriau palikti namuose ir kredituoti nuolaidų korteles. Mokslininkai įrodė, kad dalintis pinigais, kurių nematote, psichologiškai dar lengviau!

3. Pabandykite įsivaizduoti, kaip jūs galite pritaikyti dalyką, kuris tau patinka. Pavyzdžiui, graži figūrėlė, kurią matėte vienoje parduotuvėje su namo dekoru. Taip, tai gražus, bet ar tinka jūsų interjerui? Ar ne? Tada įdėti į vietą. Jei nežinote, su kuo sujungti, kaip pritaikyti daiktą ar suprasti, kad galite jį naudoti tik vieną kartą, saugiai įdėti jį į lentyną, su kuria ji buvo paimta! Be to, nereikalingos atliekos jums nereikalingos.

4. Jei jūs neįtikėtinai sunkiai norite ką nors nusipirkti, atlikite naudingą pirkimą. Dar vienas šampūnas, kurį turite namuose ir su dešimčia. Ir nepamirškite, pavyzdžiui, ko norėtumėte tavo mylimiesiems. Padovanok džiaugsmui savo seseriai, motinai, vyrui ar mergaitei. Gaukite dalykų, kurie tikrai padės kažkas Taigi, jūs patenkinsite norą kažką nusipirkti ir neišmeskite pinigų kitai begalybei. Ir jūsų giminaitis bus malonu dėl netikėto pristatymo!

5. Apsipirkdami prekybos centrus per nuolaidas. Pardavimai ir milžiniškos nuolaidos yra kažkas, ko turėtų vengti parduotuvės. Galų gale yra tiek daug daugiau bėrimų pirkimo. Eik apsipirkimą tik tuo atveju, jei tikrai reikia atnaujinti savo drabužių spinta. Jums nereikia apsipirkti, kad "tiesiog atrodytų".

6. Kai pamatysite dalyką, kuris, atrodo, įsimylės iš karto, iš pirmo žvilgsnio įkelkite jį į savo vietą ir eik į namus. Atsigaivink Kitą rytą atsibudus, vėl galvok: ar tau taip pat patinka šis dalykas? Paprastai, kai praeina šiek tiek laiko, emocijos nuo pirmojo įspūdžio sumažėja, ir jūs galite labiau nuoširdžiai įvertinti pasirinktą dieną.

7. Rasti alternatyvą apsipirkti. Žinoma, yra nuostabių dalykų jūra, galinti džiaugtis tiek, kiek apsipirkti. Eikite į slidinėjimo kalnelį, eikite į filmus su draugais ar prisijunkite prie atpalaiduojančio masažo.