Kur švęsti Naujus Metus ir Kalėdas: 10 geriausių vietų švęsti

Naujieji Metai yra labiausiai mėgstamos atostogosgalbūt daugybė žmonių, todėl įprasta švęsti didžiuliu mastu. Daugelis dirbančių ukrainiečių netgi nori atostogauti žiemą, kad būtų galima surengti Naujųjų Metų ir Kalėdų šventes ", kaip tikėtasi". Tai nėra nieko, ką jie sako: kaip susitiksite su Naujaisiais metais, taigi jūs išleisite. Jei nenorite namuose švęsti Naujųjų metų, sėdėdami prie stalo ir vėl žiūrėdami į "Likimo ironiją", įsitikinkite, kad turite ką nors atsiminti visus kitus metus.

Kur ukrainiečiai nori keliauti žiemą

Naujieji metai ir Kalėdos yra puiki galimybėpadaryti kelionę ir tuo pačiu sutaupyti pinigų. Tai nėra paslaptis visiems, kad žiemos mėnesiais kelionės į karštas šalis yra daug pigesnės nei vasarą. Be to, daugeliui žmonių yra nuobodžiau sniego ir šalčio, todėl jūs norite pabusti smėlio paplūdimyje ir pasinerti į šiltą jūrą. Štai kodėl ukrainiečiai per Naujųjų Metų išvakarę dažnai eina į šiltesnius. Populiari tarp mūsų tautiečių patiko Turkija, Egiptas, Kuba ir Tailandas. Kas gali padėti šioms šalims laimėti?

Turkija. Žiemą čia vanduo pašildomas mažiausiai 20 laipsnių, be to, šioje šalyje visada yra daug saulės ir švaraus oro. Iš esmės, žiemos mėnesiais Turkija pritraukia spa centrus. Vasarą tai ne visada pakankamai laiko, nes žmonės čia atvyksta pailsėti, dažnai negali rinktis tarp paplūdimio, ekskursijos, pramoginė ir poilsio. Tačiau tokio įspūdžio žiemą nepastebima. Be to, žiemą yra daug nuolaidų ir premijų turistams, kurie nusprendė apsilankyti SPA centre.

Egiptas. Žiemos Egiptas taip pat gali nustebinti. Čia vidutinė temperatūra yra ne mažesnė kaip 25 laipsnių virš nulio, tačiau vandens temperatūra praktiškai nesikeičia žemiau 23 laipsnių. Be to, Egiptas turi galimybę švęsti Naujus metus ir Kalėdas tris kartus! Pirma - pagal katalikų kanoną, tada - pagal stačiatikių ir musulmonų. Todėl šventės šventės jausmas būdinga beveik visą žiemą. Naktinių klubų ir viešbučių savininkai siūlo lankytojams įvairias šventines programas, kartais kviečiant juos į garsias vietinės ar užsienio veisles.

Kuba. Ši šalis traukia turistus šiltu klimatu ir idealiomis nardymo sąlygomis, nes vandens temperatūra yra bent 26 laipsnių!

Tailandas. Daugelis vilioja nuostabią ir egzotišką Tailando Karalystę. Sutinku, gerai, kada dar jūs galite aplankyti šią šalį, kaip ne naujųjų metų šventes? Be to, lapkritį baigėsi lietaus sezonas, o oras yra palankus tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį ir nardymą.

Ypač populiari neseniaiVakarų Ukraina - čia mėgsta švęsti Naujuosius metus, kurie tiki, kad žiemos atostogas turi lydėti didžiulis sangrūdas sniego. Daugelis sako, kad Karpatai žiemą yra animacinė pasaka. Šiuo atveju, ekspertai teigia, kad net jei jūs neturite savo žiemos sporto, esate tikri, kad rasti kažką čia daryti. Karpatai - tai puiki vieta atsipalaiduoti šeimos ratuose ar didelėje įmonėje. Dėka nuostabios sniego kalnų viršūnių ir jaukus viešbutis, skanus Ukrainos virtuvė ir Hutsul nacionalinės spalvos esate tikri, kad vertiname šventes.

TOP-10 geriausių vietų švęsti Naujųjų metų ir Kalėdų

Kitą dieną "CNN" įvertino geriausias vietas, kuriose galima laikyti žiemos atostogas.

10. JAV, Bostonas. Čia jie visada labai kruopščiai kreipiasi į Naujųjų Metų atostogų organizavimą ir vykdymą, todėl kiekvienas gali linksmintis ir išbandyti įvairius vietinius patiekalus. Apsipirkimo kelionių mėgėjai taip pat įvertins šį miestą, nes apsipirkti yra puiki galimybė.

9. Didžioji Britanija, Londonas. Čia galite eiti pėsčiomis "Christmas Carol" - vieta, kur gyveno Charleso Pickwicko klubo Charles'o Dickenso herojai. Ir niekas nebus abejingas elegantiškam Kalėdų apšvietimui, kuris yra Oksfordo gatvėje. Na, parduotuvių parduotuvėms yra daugiau kaip trys šimtai skirtingų parduotuvių.

8. Puerto Rikas, San Chuanas. Puiki vieta senų atostogų gerbėjams, po paskutiniųjų šventinių švenčių ... paskutinį kartą ... beveik tris mėnesius - nuo lapkričio pradžios iki sausio pabaigos. Šis miestas siūlo dalyvauti įvairiuose ritualuose ir vietinėse tradicijose. Be to, vietos valdžios institucijos "Naujųjų metų išvakarėse" rengia linksmą nemokamą vakarėlį, kai gubernatorius duoda dovanų visiems vaikams.

7. Kinija, Honkongas. Naujųjų metų šventės šventės tęsiasi nuo lapkričio pabaigos iki sausio 1 d. Beje, verta čia atvykti, norint pamatyti trisdešimties metrų ilgio kalaviją iš Swarovski kristalų. Na, čia galite apsipirkti 24 valandas per parą - net ir Naujųjų Metų išvakarėse.

6. Jungtinės Amerikos Valstijos, Niujorkas. Miestas garsėja tuo, kad čia yra garsiausias pasaulyje medis - šalia Rokfelerio centro. Jo žiburiai matomi penkių mylių! Ir šis miestas garsėja daugybe ledų.

5. Australija, Sidnėjus. Šilto klimato mėgėjams. Įšaldymą Naujųjų metų išvakarėse čia tiesiog neveikia, nepaisant to, kad visi kitos priemonės praktiškai nesiskirs nuo tradicinių: Kalėdų eglutė žibintai, Kalėdų Senelis, dovanos ir, žinoma, šventinę nuotaiką.

4. Austrija, Zalcburgas. Mieste yra pasaulyje garsėja savo Kalėdų rinkoje - Salzburger Christkindlmarkt, kurį lydi įdomus, anekdotai, atlikti įvairias pop žvaigždes ir, žinoma, karšto prieskoniais vyno ir meduolių. Tiesa, mugė trunka tik iki gruodžio 26 d.

3. Baltarusija, Pohostas. Ypač ukrainiečiams, kurie mėgsta tradicinius Naujus Metus ir Kalėdas, kartu su įvairiais slavų ritualais, sakramentais ir ritualais. Neabejoju, kad patenkinti tiems, kurie nori savo akims matyti, kas yra "Kalėdos" ir kaip jie "vairuoja Kolją" aplink kaimą.

2. Vokietija, Niurnbergas. Visame pasaulyje garsi Kalėdų rinka "Nurnberger Christkindlesmarkt" kasmet surenka iki dviejų milijonų svečių. Čia galite nusipirkti įvairius suvenyrus ir saldumynus. Gandai gandai, kad čia galite pajusti tikrąją Kalėdų dvasia. Istorija trunka iki gruodžio 24 d.

1. Islandija, Reikjavikas. Nuo gruodžio 12 d. Reikjaviko priemiesčiuose eglių-Christeno kaimo kaime prasideda tikri stebuklai. Be to, tik čia dovanos yra imamos iš karto 12 (!!!) Santa Clauses, be to, kiekvienas iš jų turi vaidmenį. Šventinės pramogos trunka iki sausio 6 d.