8 vitaminų plaukų sveikatai

Ilgi prabangūs sveiki plaukai - tai beveik pagrindinė visų moterų svajonė pasaulyje. Tačiau iš tikrųjų labai mažai iš mūsų gali pasigirti prabangiu plaukų galva, kuri pritraukia akis. Veiksniai, kurie neigiamai veikia valstybės būklęplaukai daug: nepakankama priežiūra, netinkamas kosmetikos pasirinkimas jiems, dažai ir stilius ... Tačiau mūsų žvirbliukų išvaizda priklauso nuo to, ką mes valgome, todėl labai svarbu, kad dieta būtų sveika ir įvairi, jame dalyvavo baltymai ir įvairūs vitaminai. Pateikiame vitaminų ir produktų, reikalingų plaukams, sąrašą, kuriame yra šių vitaminų. Paimkite ant rankų, naudokite ir mėgaukitės savo plaukų grožiu.

1.

Vitaminas A

Tai yra vienas iš svarbiausių vitaminų ne tikplaukai, bet visam kūnui. Jis yra atsakingas už imuniteto išsaugojimą, o jo trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą, jų sausumą ir trapumą, taip pat pleiskanų atsiradimą. Laimei, šis vitaminas yra vienas iš tų, kurie ilgą laiką išlieka organizme, bet vis dėlto jo atsargos turi būti reguliariai papildomos (apie 1 mg per dieną). Jis randamas kepenyse, kiaušinių tryniuose, sviestuke, grietine ir natūraliu pienu.

2.

Vitaminas B2

Šis vitaminas gali suteikti plaukams šviežią irsveika išvaizda. Jei to trūksta, plaukų šaknys išnyksta labai greitai, o antgaliai, priešingai, tampa sausi ir negyvi. B2 labai greitai suvartojamas organizme, todėl jį reikia kasdien papildyti (apie 2 mg per parą). Jis randamas pieno ir mėsos gaminiuose, kiaušiniuose, taip pat ruginės duonoje.

3.

Vitaminas B3

B3, atsakingas už pigmentų susidarymąplaukų svogūnėlių, todėl jo trūkumas gali sukelti ankstyvus pilka plaukų ir net plaukų slinkimas. Paros dozė šio vitamino - apie 50-100 mg, kurią galite gauti iš riešutų, alaus mielės, žuvų ir tam tikrų rūšių mėsos, ypač jautienos.

4.

Vitaminas B6

Vitaminas B6 gali išvengti sausumo ir niežuliogalva, taip pat pleiskanos išvaizda. Siekiant išlaikyti normalius šio vitamino organizme, valgyti žuvį, vištieną, kiaulieną, kepenys, inkstai, kiaušiniai, kruopos, džiovinti mielės, bananų, riešutų, bulvių ir šviežių kopūstų.

Kitas 4 vitaminas antrame puslapyje