Labiausiai naudingi vaisiai ir uogos vasarą

Vasara - tai skanus ir sveikas maistas, kurį mes turimegali būti pelninga naudoti. Dabar geriausi vaisiai ir uogos yra jūsų paslaugoms. Jie leidžia jums gauti visus būtinus elementus mūsų kūnui ir malonumui valgyti, be mažiausiai rizikos priaugti svorio. Taigi, kokius vaisius ir daržoves dabar labiausiai naudinga?

1. Apple

Visada patenka į labiausiai naudingų vaisių sąrašus. Jame yra daug geležies, todėl tai ypač naudinga paaugliams, vaikams ir nėščioms moterims. Jie taip pat yra flavonoidai, kurie mažina astmos ir diabeto vystymosi riziką.

2. Ananasai

Šis vaisius yra natūralus fermentasBromelainas, kuris padeda sulaužyti riebalus ir baltymus, o tai padeda pagerinti medžiagų apykaitą. Ananasas aktyvina medžiagų apykaitos procesus ir virškinimą. Tai taip pat padeda išvengti kraujo krešulių atsiradimo ir slopinti piktybinių ląstelių augimą, taip pat prisideda prie žaizdų gijimo.

3. Arbūzas

Produktas, kuriame yra daug vandens ir tuo pačiu metumažai kalorijų. Jis duoda sotumo jausmą, tačiau tuo pačiu atsigauti po to yra tiesiog nerealu. Tai taip pat yra puikus diuretikas, kuris pašalina patinimą. Galite valgyti tai taip ilgai, kokio norite, ir nuo to nieko nebus padaryta žala - tai viskas gerai.

4. Kriaušės

Kriaušė yra labiausiai naudingų vitaminų, mikroelementų ir vienodų antioksidantų šaltinis. Taip pat jis turi puikią skonį, todėl tai puikus aukštos kalorijų desertų pakaitalas.

5. Avietė

Avieza yra ne tik labai skanu, bet ir labaiTai naudinga, nes jame yra daug ellagino rūgšties, kuri padeda sumažinti gimdos kaklelio vėžio riziką. Be to, jis turi daug antioksidantų, folijos ir magnio. Na, ir jo malonus skonis daro tai puiki alternatyva kenksmingiems saldumynams.

6. Mėlynės

Mėlynas - rekordinis turinysantioksidantai, kurie padeda sumažinti daugelio ligų, ypač amžiaus, riziką. Štai kodėl mėlynės yra labai naudingos vyresnio amžiaus žmonėms. Mes taip pat žinome, kad mėlynės yra puiki regos sutrikimų prevencija. Be to, jis turi daug vitaminų A, B ir C, kurie yra labai vertingi mūsų kūnui.

7. Vyšnios

Vyšnoje yra daug antioksidantųaktyvus, kurie gali pašalinti uždegiminius procesus organizme. Jame yra vitaminų A ir C, taip pat kalio mikroelementas, kuris padeda didinti imunitetą ir psichologinę būseną.

8. Spanguolės

Spanguolės jau seniai laikomos labiausiai naudingomis uogomis irnuostabi daugelio ligų gydymo priemonė. Jis turi galingą antibakterinį poveikį, kuris padeda susidoroti su infekcinėmis ligomis. Be to, spanguolių sultys padeda užkirsti kelią inkstų akmenų vystymui ir padeda susidoroti su kazeinu ir pagerina bendrą burnos būklę.

9. Vynuogės

Vynuogėse yra daug antioksidantų ir mangano. Tai gana didelis kalorijų kiekis, todėl ne visi mano, kad tai naudinga, tačiau jei tai yra nuosaikus, tada jūs galite tikėtis naudos. Jame yra antioksidantų, kurie padeda sumažinti kraujo krešulių riziką ir padeda sumažinti kraujo spaudimą. Be to, vynuogės padeda užkirsti kelią infekcinėms ir uždegiminėms ligoms bei netgi odos vėžiui.