Aktyvios žiemos šventės Ukrainoje: mitai ir tikrovė

Šiandien niekam nėra paslapties, kad Ukrainoje yra kokybiškų žiemos atostogų, be to, daugelis gali tai sau leisti. Štai kodėl klausimas: "Kaip praleisti žiemos atostogas?" Nebereikia tokios didelės. Mes iš tikrųjų turime slidinėjimo kurortus, siūlančius madingus viešbučius, ir visa tai prieš nuostabius Ukrainos kalnus, kurie reikalauja poilsio ne tik įdomus, bet ir naudingos!

Beje, kas tik susipažinsKarpatų kultūra, malonus siurprizas jums laukia - nuo pasiūlymų praleisti atostogas tiesiog skleisti akis, todėl yra galimybė pasirinkti atostogas pagal jūsų poreikius, žinoma, anksčiau siejant su jūsų piniginės galimybėmis. Nors kainų politika yra atskiras pokalbis, neatsižvelgiant į tai, kad užsieniečiai, kurie kada nors lankė Karpatai, būtinai grįžta čia ir vėl, tvirtindami, kad Ukraina turi geriausią kainos ir kokybės santykį ekstremaliai poilsiui. Iš tikrųjų, Ukrainos slidinėjimo kurortai vis dar yra palyginti jauni, taigi čia viskas nėra tokia tobula. Kažkur nėra gyvenimo sąlygų, turizmo priėmimo mechanizmas tam tikru mastu nebuvo išvystytas, kur nors paslauga pastebimai klijauta. Nepaisant to, kiekvienais metais Karpatų kurortų lygis auga, o greičiausiai netrukus bus vienas iš aukščiausių paslaugų lygių. Siūlome susipažinti su 5 geriausiais slidinėjimo kurortais Ukrainoje - jų privalumais ir trūkumais.

Bukovel

Bukovel šiandien - garsiausių Ukrainosslidinėjimo kurortas. Jis yra 30 kilometrų nuo Yaremche ir 100 kilometrų nuo Ivano Frankovsko. Šis kurortas yra 900 metrų virš jūros lygio aukštyje. Aukščiausias taškas yra Mount Long - jo aukštis yra 1400 metrų.

Vietinė infrastruktūra yra žinoma kaip geriausia, kuri šiandien egzistuoja Karpatuose. Dabar yra apie 30 lifto, išdėstyti daugiau nei šimtą kilometrų įvairių slidinėjimo trasų.

"Bukovel" puikiai tinka tiek patyrusiems slidininkams, tiek pradedantiesiems, nes kiekvienas skonis ir pasirengimo lygis yra nusileidimas. Tuo pačiu metu sezonas trunka beveik šešis mėnesius Bukovelyje!

Be slidinėjimo "Bukovel" siūlo daugįvairios paslaugos: sauna, sauna, SPA centras, įvairios kavinės ir restoranai. Tiesa, kelionių vietų sąrašas yra gana menkas, todėl į Bukovelą keliauja tik tie žmonės, kurie nori eiti slidinėti.

Tarp minusų išskirti daug tautiečiųtik vienas: labai brangūs yra malonumas - poilsis Bukovelyje. Viešbučiai vidutiniškai paprašyti nakties nuo 200 iki 1000 grivinos, ir bilietą slidinėti darbo dienomis - apie 300 grivina, o savaitgaliais - apie 350 grivina. Savaitės prenumerata kainuos mažiau - ne daugiau kaip 1400 grivina.

Kalbant apie Naujųjų metų šventes, tada savaitę gyventi įprastą kambarį klasės "ekonomika" už du turės sumokėti nuo 9000 grivina.

Slavske (Slavske)

Kitas gerai žinomas slidinėjimo kurortas, kurisįsikūręs Lvovo regione. Beje, čia traukia Ukrainos nacionalinė komanda. Čia sezono metu tenka 20-25 tūkstančių turistų. Šis kurortas yra labai vaizdingoje vietoje, iš visų pusių jį supa kalnai. Yra takų pradedantiesiems ir specialistams.

Kalbant apie infrastruktūrą, ji yra atstovaujamagana plati: yra ne tik VIP viešbučiai, bet ir privačios kaimo nameliai. Bet koks turistas gali ne tik pasirinkti, kur jis gyvens, bet ir kaip jis pramogins.

Tarp minusų yra transporto problema. Tačiau vietoj taksi sunkvežimių ir BMP dirba čia, tačiau slidinėjimo trasose nėra labai geros techninės įrangos, dažnai trūksta sniego patrankų ar lifto.

Kalbant apie kainų politiką, tai, žinoma, nebrangi atostogos. Per dieną, apgyvendinimas kainuos tik 100-150 grivina - be maisto.

Dragobratas

Tai yra didžiausias kalnų slidinėjimo kurortas Karpatuose,kuris yra Zakarpacki regione 1360 metrų virš jūros lygio aukštyje. Sezonas trunka nuo lapkričio iki gegužės. Šis kurortas tinka patyrusiems slidininkams ar snieglentininkams, nes visi važiuoja ant kalno Stoogo, o jo aukštis yra 1700 metrų.

Apgyvendinimas šiame kurorte nėra labai brangūs - nuo250-310 grivina, su dviem patiekalais per dieną. Instruktorių paslaugos kainuos nuo 130 grivina per valandą. Vienas liftas kainuoja 15 grivina, 5 žygiai - 50 grivina, o 50 žygiai - tik 400 grivina.

Тисовец (Тисовец)

Būtent šis kurortas vadinamas turistais iš Austrijos"Pearl" iš Karpatų ir apskritai šveicarai buvo nustebinti, nusprendę, kad kažkas "perkelia Alpių gabalą į Ukrainą". Čia yra tikrai graži ir vaizdinga gamta ir švarus oras. Tisovetsas yra Lvovo regione - šis kurortas siūlo ilgus ir serpentinius kelius. Svarbiausias šio slidinėjimo kurorto privalumas - gydomasis oras. Sezonas trunka nuo lapkričio iki balandžio pabaigos.

Atostogos pažymi, kad yra per senaliftai, bet yra trasa pradedantiesiems, puikios apšvietimo ir trys šokinėja, ir dar daugiau - specialus lygumų slidinėjimo. Paskutinė pramoga tikrai negali pasiūlyti daugiau nei vienos vietos kurorto.

Be slidinėjimo, kurortas siūlo pilnavertį poilsį: sauna ir biliardas, kavinės ir restoranai, diskotekos ir šou programos, sportas ir treniruoklių salė. Deja, Tisovce mieste nėra nė vieno - čia nėra maisto prekių parduotuvių, todėl jums reikia atvykti čia su savo reikmenimis arba pasikliauti tik valgomuosiuose ir baruose.

Kainos - tai viskas, ką netiki Tisovecas. Viešbutis kainuoja tik 35-70 UAH už naktį. Atskirai, jūs galite ir valgyti - nuo 25 iki 35 grivina už du kartus per parą.

Pilipets (Pilipets) ir Podobovets (Podobovets)

Šie du kaimai, esantys viena kitai30 kilometrų atstumas yra gana jaunas turistinis konglomeratas. Be to, netoli jų yra dar vienas slidinėjimo kurortas Volovetsas (Volovetsas). Čia galiu atsipalaiduoti tiek patyrusiems slidininkams, tiek pradedantiesiems.

Turistai nurodo, kad čia esanti paslaugalabai menkas, kainos vis dar pernelyg didelės. Per dieną gyvenimo kaina yra nuo 100 iki 250 grivina. Galbūt tai yra dėl to, kad yra netoliese esantis krioklys Shipit, ir vis dėlto - tik 30 km nuo šios vietos yra garsus Sinevir ežeras.