8 frazės, kurios tikrai pritraukia jo dėmesį

Išvaizda moters nėra vienintelis būdasatkreipti mylimo žmogaus dėmesį. Tai galima pasiekti paprastais žodžiais ir neįprasti veiksmai, kurie jam bus malonūs. Mes jums vadinsime 8 frazes, kurios, be abejo, pritrauks jūsų antrąją pusę.

1. Aš didžiuojuosi tavimi

Vyrai linkę įsitikinti, kad mylimimoteris jai didžiuotis. Tačiau jie niekada nepripažįsta, kad jam svarbu pagirti. Stenkitės visada pastebėti jo pasiekimus, tiesiog nesikreipkite ir nepaisykite jo kiekviename žingsnyje.

2. Aš staiga prisiminiau paskutinio šeštadienio vakarą

Tada jūs paskutinį kartą mėgavomės. Išreiškę šią frazę, jūs flirtuojau, kažkaip grojau ir aiškiai suteikia jaunam žmogui suprasti, ką vairuojate. Bet kuri mergaitė supranta, kad seksas nėra paskutinis santykių komponentas. Taigi, nesijaudinkite savo troškimų ir nebijokite imtis iniciatyvos.

3. Ačiū

Dėkingumas yra svarbus visose situacijose. Nepamirškite pasakyti ačiū jam už tai, ką jis daro. Tegul tai netgi kažkas labai nereikšmingas, bet jūsų "ačiū" taps jam maloniu bet kokios dienos papildymu.

4. Šiandien mes turime datą

Tai nereiškia, kad turite nuolatsurengti susitikimus, organizuoti romantiškus vakarus ar keliauti. Bet jūs turėtumėte naudoti netikėtumo efektą ir padaryti savo jaunuolį laimingą spontaniškomis romantiškomis datomis jaukioje vietoje, kur galėsite būti vieni.

5. Manau, kad moteris atkreipė dėmesį į jus

Nebijokite laiku ir laiku pasakyti savo vyruikitos moterys atkreipia dėmesį į jį. Tai bus ne tik puikus pašarų jo ego, bet jis taip pat turės gerą poveikį jūsų santykiams. Akivaizdu, visuomet neužkrėskite kitų priešingos lyties atstovų dėmesio. Tokios retos pastabos rodo, kad jūsų sąjunga yra stipri, ir jūs neatsižvelgiate į tai kiekvienam skaitikliui.

6. Mano draugai neapsiriboja auskarais, kuriuos davei man

Paprastai vyrai nėra ypač tikri dėl dovanų pasirinkimouž tavo mėgstamiausias ponios. Pasakojimai apie tai, kokia graži dovana jis davė jums, padidins jo savigarbą ir taip pat garantuos jums nuostabią dovaną ateityje. Daug apklausų ir studijų rodo, kad moterys nori nuolat laukti, o vyrai nori būti vertinami.

7. Jums reikia miegoti

Nepaisant to, kad jau esate suaugęs, o jūsdaug atsakomybės, jums taip pat reikia rūpintis. Atkreipkite dėmesį į savo vyro fizinę būklę, suteikiant laiko jo išvaizdai. Jei matote, kad jis yra labai pavargęs ir išsekęs, pasakykite jam, kad laikas atsipūsti ir pailsėti su savo mylimuoju.

8. Svarstykime norą

Tokios akimirkos pristatys naujumą ir staigmenątavo santykiai. Jie leis jums ištrūkti iš įprastos ir šiek tiek laiko tarpusavyje. Be to, jūs galite per sekundę paversti vaikus ir sugalvoti juokingas užduotis ir norus vieni kitiems, kad būtų šiek tiek linksma.