5 Daržovės ant jūsų palangės

Dėl finansų krizės visi ieško būdųsutaupyk šiek tiek. Kažkas atrodys nepaklusnus, bet sodininkystė yra geras būdas tapti savarankiška. Be to, puiku augti savo maistą! Kur galėčiau rasti daugiau aplinką tausojančių produktų?

Galite auginti maistą sau bet kur,net savo palangėje. Norėdami tai padaryti, jums reikės kelių puodų, žemės ir augalų sėklų. Tiesa, būtina žinoti, kokie augalai gali saugiai vystytis esant ribotą erdvę šaknies sistemai. Rekomenduojame pradėti nuo šių penkių nepretenzingų produktų.

Patissons ir skvošas

Jūs būsite nustebinti, bet vienas stiebas iš patisson arbageltonos spalvos cukinijos gali tiekti visą kvartalą, o graužikai, kurie čia gyvena! Vienintelis dalykas - cukinijų augimui būtina, kad dirvožemis ir oras būtų pakankamai šilti. Štai kodėl tai puikus daržovių auginimas patalpoje. Pateikite augalui pakankamai apšvietimo ir laistymo, palaukite 45-50 dienų, o jūsų geltonas draugas suteiks tiek daug vaisių, kad nežinote, kur juos įdėti. Jis turi trūkumų: stiebai ir lapai vystosi ir užima iki 6 kvadratinių metrų plotą! Stiprinkite kabliukus ant sienos, tegul jis išslydo.

žirniai

Galite auginti žalias pupeles, bet polka taškusskanesnis Jo saldus skonis tinka viskam, bet yra ypač geras su sūriu. Žirniuose yra celiuliozės, baltymų, seleno, jų maistinė vertė yra didelė. Žirniai turi šiek tiek atspalvio, todėl jo auginimas patalpoje yra gana pelningas. Žirniai yra universalūs, tinka mėsai, kiaušiniams, makaronams ir kitiems produktams.

pomidorai

Ar tai baisi pomidorų auginimas? Žinoma, nes mes girdėjome tiek apie šios kultūros apdailą, apie derliaus praradimą ir savininkų sielvartą ... Tačiau tai, kad žmonės daro tas pačias klaidas. Pavyzdžiui, jie yra pasodinti per anksti, kai dar yra šalta. Arba nepalaikykite stiebų, o iš tikrųjų pomidorai turi būti prijungti prie stiebelių. Tiesiog sekite sėklų pakuotės instrukcijas, duokite pomidorams šiek tiek meilės ir komposto ir pamirškite apie baisias istorijas. Kadangi pledai augsite ant palangės, nereikės nerimauti dėl temperatūros pokyčių. Pomidorams reikia paramos, turtingo dirvožemio, saulės, gilaus sodinimo ir daugybės šilumos. Ir būtinai - dažnas laistymas! Tu padarei sau, kai pjausite savo pirmąjį augintą pomidorą, sultingą, mėsingą, saldų ir kvapnų!

morkos

Burokėliai, salotos, pipirai - visa tai taip pat bus lengvaaugsime, bet pasikalbėkime apie morkas. Tai labai lengva augti, vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad turime pakankamai giliai dėžes, nes tik auginsime šaknis! Didelis subrendęs morkas gali siekti 30 cm ilgio, bet mums to nereikia, valgysime, kol jis bus jaunas, todėl jis skonis geriau. Ir dabar apie privalumus. Morkos nėra smulkios, gali augti šaltuose butuose, nereikia daug saulės, meilės ir vandens. Galite augti ištisus metus ir įsitikinkite, kad beveik neįmanoma sugadinti morkų pasėlių. Sunku palaukti. Nors ji auga pakankamai didelė, kad ją valgyti. Bet kantrybė, tik porą savaičių!

Žolės

Po to, kai bandysite šviežių žoleliųKaip prieskonių, jūs nebereiksite valgyti užšaldytų ar džiovintų žalių. Sėklos galima įsigyti bet kurioje technikos parduotuvėje. Būtinai naudokite rozmariną ir baziliką - jie literatūriškai ateina į viską nuo bulvių iki jautienos. Augalijos nauda yra akivaizdi: padidėja antioksidantų savybių imunitetas, jau nekalbant apie atpalaiduojantį aromatinį efektą. Šviežia rozmarino šakelė padaro daug klaidų gaminant maistą. Puikiai auga ant palangės, taip pat raudonėlio ir mėtų. Na ir kur be įprastų krapų, petražolių ir kalendra? Būkite atsargūs, kad jūsų žalieji neperkaitintų ir neperkaitintų. Ši priežiūra ir šiek tiek girdymas yra pakankamai jai.

</ P>