20 sindromų verta tyrinėti

Mes jums pasakysime apie dvidešimt labiausiai neįprastų, tačiau dažniausiai pasitaikančių psichologinių sindromų, galinčių paaiškinti savo elgesį ir mūsų mylimųjų veiksmus. Galbūt tai yra jų pagrindas jūsų tarpusavio supratimui ir gerovei.

1. Baltojo triušio sindromas

Žmogus, sergantis baltojo triušio sindromu,visada kažkur vėlai, kaip garsaus pasakos charakterį - ne pažodžiui, jis tiesiog nuolat jausti, kad jums reikia skubėti. Tai daro žmogų ir jo šeimą nuolat gyvena siaubingame skubame. Tai ne tik labai nuobodu, bet ir grasina vingiuosi.

2. Dėmesio trūkumo sutrikimas

Šio sindromo sergantis žmogus negalisutelkti dėmesį į kažką ilgą laiką. Jo neveiklumo priežastys priklauso nuo to, kad jo asmeniui nėra dėmesio. Tai padaro jį viską darę arba blogai, arba ne visiems.

3. Anties sindromas

Sindromas gauna savo pavadinimą, nes vieno konkretaus antis - naujagimis ančiukas užtrunka pirmojo asmens jis pamatė po savo gimimo motina, net jei jis yra negyvas daiktas.

Žmonės, kuriems yra šis sindromas, yra laikomi pirmuojujie mato geriausius ir nekreipia dėmesio į tai. Tiesą sakant, viskas gali būti gana skirtingi, bet įtikinti šį "ančiuką" yra labai sunku.

Norėdami savarankiškai susidoroti su šia problema, išmokite išanalizuoti padėtį ir argumentuoti savo poziciją tvirtais argumentais ir išvengti skubotų išvadų.

4. Daugiafunkcinis sindromas

Nepaisant to, kad mes visi žinome apie taiChasing du kiškiai, žmonės su sindromas multitasking tiesiog negali atsispirti tokią "Chase". Kaip rezultatas, nė vienas iš inicijuotų jų atvejais neateina į pabaigą, tačiau jėgos ir nervai išleisti didžiulis.

5. Vienuolio sindromas trims dienoms

Šio sindromo esmė yra lėtinėnesugebėjimas užbaigti tai, kas buvo pradėta. Asmuo nemąsto apie tai, kiek pastangų jis įdėjo į savo darbą ar kažką kitą - jis tiesiog viską išmeta ir tęsia naujus dalykus, kurie netrukus taps tokia pat likimu. Net jei žmogus yra sužeistas dėl tokio elgesio ir jis jį erzina, jis vis tiek padarys tą patį, nes jis negali pasipriešinti save. Tačiau tai yra įmanoma ir būtina kovoti su tuo - tai yra būtina dėti visas pastangas, o ne atsisakyti savęs tobulėjimo, kaip ir kiti atvejai.

6. Pirmadienio sindromas

Paprasčiau tariant, tai yra tinginystės ir naujų baimių sindromaspradžia. Žmonės su šiuo sindromu susiduria su tokiu dideliu nepatogumu, kai jie negali pasimesti į darbą, o tai dažnai neleidžia jiems suprasti visur.

7. Alio sindromas nuostabioje šalyje

Kitas sindromas, pavadintas garsiosiospasakos produktas Lewis Carroll. Mokslo ratuose sindromas vadinamas "mikro psichika" ir "makropija". Žmogus, kenčiantis nuo jo, negali tinkamai suvokti tikrovės - daiktai jam atrodo per dideli arba per maži. Žinoma, žmogus pats nesupranta, kad tai yra iškraipymas, ir supranta viską, ką jis matė iš esmės. Šis sindromas gali atsirasti lygiagrečiai su migrena arba tapti psichotropinių vaistų organizmo ekspozicijos rezultatu.

8. Stendalio sindromas

Šį psichinį sutrikimą lydi aki emocinė ir fiziologinė reakcija į grožį - meno kūriniai, gamta ir kt.

Tai Stendalis savo knygoje "Neapolis Florencija: kelionė iš Milano į Reggio" Aš apibūdino šio sindromo pasireiškimą, ir todėl, kad jis buvo pavadintas garbei rašytojas.

Mokslininkai nustatė, kad tokie miestai kaip Florencija, Venecija, Roma ir Stambulas dažniausiai suaktyvina Stendalio sindromą žmonėse.

9. Diogeno sindromas

Asmuo, kenčiantis nuo Diogenes sindromo, yra troškimasizoliuoti save nuo visuomenės bet kokiomis priemonėmis. Paprastai jie yra šykštūs ir sutelkia visą savo dėmesį ir energiją rinkdami įvairius nereikalingus dalykus. Būtent šis sindromas, kaip akivaizdžiai nukentėjo, buvo Gogolio "Dead Souls" pobūdis, Plyushkin.

Sindromas buvo pavadintas Diogeno vardu. Kadangi šis senovės graikų filosofas, pasak legendų, gyveno barelyje. Tačiau nuo nesveiko rinkimo požiūriu mokslininkai mano, kad pavadinimas "Plyushkin's sindromas" labiau tinka sindromui.

10. Amelio sindromas

Jei žiūrėtumėte prancūzų kino "Amelie", tuometžinoti, kas yra dalykas. Sindromui būdinga tai, kad jis patenka į vaikystę, žiūri svetimus ir bando su jais susisiekti. Apskritai išsamus atsakymas apie sindromo simptomus suteikia to paties pavadinimo filmo - jis vaizduoja viską gana aiškiai ir nuosekliai.

Tęsinys kitame puslapyje ...