10 Geriausi kūno valymo produktai

Labai dažnai mūsų organizmui reikalingas aukštos kokybės valymas. Šis klausimas yra ne tik paveiksle, bet ir sveikatai, nes ne visada vadovaujamės sveiko gyvenimo būdo poreikiu. Nereikia badauti ir sėdėtiskim kefyras, pabandykite įtraukti į maistą labiausiai naudingus produktus, kurie turi detoksikacinį poveikį ir daugelį naudingų savybių. Na, kokie yra šie produktai, mes jums pasakysime dabar.

1. Lemonas

Pabandykite pridėti citrinų sulčiųsalotos ir karšti patiekalai, taip pat vandenyje, kurį geriate. Be to, kad toks gėrimas labai šalina troškulį, jis taip pat valo jūsų kūną. Vitaminas C jau seniai yra pripažinta vitaminu detoksidu, todėl šlakai ir toksinai yra tirpi vandenyje ir leidžia lengvai išgaruoti iš organizmo kartu su skysčių pertekliumi. Na, citrina, kaip žinome, yra vienas iš geriausių šaltinių.

2. Burokėliai

Vienas iš geriausių kūno valymo priemonių. Runkeliai padeda pagerinti virškinimo sistemą ir padeda kūno detoksikacijai. Galite pridėti jį prie salotų ir sriubų, gerti natūralią runkelių sultą.

3. Alyvuogių aliejus

Stimuliuoja širdies ir nervų sistemos darbą,pašalina kenksmingas medžiagas iš kūno ir net kovoja su laisvųjų radikalų. Taip pat labai naudinga odai ir plaukams. Pabandykite naudoti jį vietoj saulėgrąžų aliejaus.

4. Žalioji arbata

Žalioji arbata yra pripažinta labiausiai naudingu gėrimu irtaip pat mūsų sveikatos, jaunimo ir ilgaamžiškumo šaltinis. Tai padeda atsikratyti perteklinio skysčio ir tiesiog slopina apetitą, kuris yra labai vertingas figūrai. Tai taip pat yra puikus antioksidantų šaltinis.

5. Vaisiai

Visi vaisiai yra nepakeičiami šaltiniaivitaminai ir mikroelementai. Jų reguliarus naudojimas padeda organizmui atsikratyti kenksmingumo ir įgyti realios naudos. Pakeiskite jas kenksmingais desertais, o greitai pamatysite efektą.

6. Kopūstai

Kopūstai yra puikus detox produktas. Jame yra daug sieros, jodo ir chloro - šie elementai sudaro junginius, kurie padeda išvalyti žarnas ir skrandį. Jis taip pat yra daug organinių rūgščių, kurios pagerina virškinimą ir palaiko medžiagų apykaitą tinkamu lygiu.

7. Česnakai

Jį galima pridėti prie daugybės patiekalų. Česnakai yra labai naudingi širdžiai ir kaip peršalimo ir kitų ligų gydymo priemonė. Kaip ir daugelis kitų aštrių maisto produktų, česnakai degina riebalus, todėl tai yra puikus dietinis priedas.

8. Rudieji ryžiai

Tai rudos ryžių veislės yra daugpluoštas ir vertingi vitaminai. Rudieji ryžiai yra puiki priemonė valyti kūną, nes tai stimuliuoja virškinimo sistemą. Be to, jis suteikia ilgą saikingą jausmą ir energiją.

9. Jūros kopūstai

Labai naudinga virškinimo sistemai, nes joje yra daug mineralų ir vitaminų, pavyzdžiui, jodo, kurio naudojimą skydliaukei labai sunku nusverti.

10. Karštieji pipirai

Pasižymi puikiu stimuliuojančiu poveikiuvirškinimo sistema ir gleivinės. Yra daug naudingų vitaminų, kurie stiprina kraujagysles ir teigiamą poveikį regėjimui ir kraujotaką. Ir, žinoma, aštriosios paprikos kaip niekas kitas skatina riebalų deginimą.