Įdomiausi vasaros 2013 festivaliai Ukrainoje

Etnofestivalis "Kraina Mriy" (6-7 d.)

Šiais metais vyks jubiliejinis (dešimtasis) Tarptautinis etninis festivalis, kuris tradiciškai vyks ant Dniepro šlaitų, būtent Dainuojančio lauko Kijeve. Pagrindinis renginio iniciatorius - Olegas Skrypka.

Festivalio svečiai laukia daug įdomios muzikosdidžiojoje scenoje: Kozak sistemos (Kijevas), Nery ir CO (Paryžius, Prancūzija), rūmai (Baltarusija), Fatima Spar (Austrija), Papa kunigaikščio VAND ir Olegas Skripka (Ukraina / Kanada).

Veiks

* platforma su interaktyvia visuotinio vaikų ugdymo programa;

* Alleja meistrų, kur galite pamatyti daugybę įvairių autorių kūrinių;

* Liaudies šokių seminaras, kuriame kiekvienas gali išmokti liaudies šokių;

* Etnos mados žaidimų aikštelė, kurioje bus pristatytos senosios etninės Ukrainos drabužiai.

Visi būsimi įdomūs festivalio įvykiai gali būti išvardyti ilgą laiką - geriau ateiti ir viską pamatyti patys!

Bilieto kaina: 30-50 UAH.

Interneto svetainė: http://www.krainamriy.com/index.php.

ArtPole (liepos 10-14 d.)

Į 11-ąjį kartą šis etninės muzikos festivalis, kuris anksčiau vadinamas "Sheshory", vyks nuo Dniestro upės kranto į Unizh kaime (Ivanas-Frankivsk regione.).

Per šį veiksmą galėsite aplankytidaug meistriškumo pamokų, taip pat įdomios veiklos: studija "Proty Nochi" padės jums įvaldyti ugnies susitraukimo meną, naudojant įvairius ugnies įrankius; tikrojoje keramikos dirbtuvėje bus galima susipažinti su tradiciniais būdais dirbant su molio ir potterio verstat; dirbtuvėje "Guma yra dar vienas dalykas", senas padangas galite paversti unikaliais papuošalais; labai plati programa vaikams - išsamesnė informacija apie ją ir daug kitų veiklų galima rasti svetainėje.

Kaina: 250 UAH.

Interneto svetainė: http://www.artpolefest.org/

Odesos tarptautinis kino festivalis (liepos 12-20 d.)

Tradiciškai šis festivalis vyks Odesoje. Organizatoriai žada patraukti žiūrovams protingą ir įdomų filmą.

Šių metų OIFF raudoname kilime daugelis pasaulio žvaigždžių ir Ukrainos garsenybių laukia. Oficialios atidarymo ir uždarymo ceremonijos šventėje vyks nuostabioje Odesos operoje.

Programa apima filmus iš viso pasauliodaugiausia premjeros, kurios turi aukštą meninę kokybę. Nuo 2012 m. Pagrindinė OIFF žiuri yra žiūrovai: Grand Prix suteikiamas remiantis jų balsavimo rezultatais. Tarptautinis žiuri apdovanojo nugalėtojus kategorijose "Geriausias filmas", "Geriausias režisieriaus darbas" ir "Geriausias veikimas".

Kaina: prenumerata 9 festivalio dienoms - 500-995 UAH.

Svetainė: http://www.oiff.com.ua/

Подкамінь (liepos 19-21)

Lvovo regione vyks 7-asis etnofestivalis "Pidkamin".

Festivalio samprata yra moderni ukrainiečių kalbaLiaudies muzika grožio gamtos fone ir senovės Dominikos vienuolyno sienomis. Projekto tikslas yra populiarinti viską Ukrainos. Festivalio muzikos programa jau žinoma: be jaunų ir perspektyvių grupių galėsite išgirsti žinomus "Tartak", "Go Down", "Ot Vinta", "Jory Klots" ir "Holy Vatra".

Be muzikos scenų šiais metais taip pat bus literatūrinis darbas lauke.

Įėjimas į siuvinėjimą yra nemokamas! Likusiam bilietui pernai buvo 40 UAH.

Interneto svetainė: www.pidkamin.ridne.net

Kazantipas (liepos 31 d. - rugpjūčio 14 d.)

Respublika Z atveria duris visiems Popovkoje. "Kazantip 2013" bus daug trumpesnis nei jų pirmtakai, todėl festivalio programa bus intensyvesnė ir įdomiausia.

Šis unikalus festivalis kviečia visus pasinerti į muzikos pasaulį, šiltą Krymo jūrą, netrukdytas mergaites ir berniukus, laisvę nuo įžeidimų.

Festivalio teritorijoje yra 14 šokių grindų,H2O vandenyje yra net šokių grindys. Yra apie 30 barų ir restoranų iš skirtingų kainų kategorijų, 2 kino teatrai lauke ir 3 kite banglentės.

Kaina: 1745-2000 UAH.

Interneto svetainė: www.kazantip.com.ua

YoTa-fest (rugpjūčio 11-17 d.)

Trečią kartą, Kazantipio įlankoje, YoTa-fest - jogos, tantros ir masažo festivalis.

Šiame renginyje galite dalyvauti kūrybinguose projektuose, koncertuose, žaidimuose ir diskotekose.

Tikimasi, kad turėsite įvairius meistriškumo kursus ir mokymuskryptys jogos iš pirmaujančių meistrų Ukrainos ir užsienyje, tantriniai metodai ir dirbtuvės, įvairūs masažai, pradedant nuo tajų ir baigiant neurodegeneratoriais.

Prie Juodosios jūros į mąstančių žmonių ratu galėsite įkrauti labiausiai teigiamas emocijas, gauti labai naudingų žinių ir gerai pailsėti.

Kaina: 880-2200 UAH.

Svetainė: http://www.yotafest.com/