Mada jaunai mamai: kaip ne prarasti moteriškumą

Su kūdikio išvaizda kiekviena motinaiš naujo apsvarstyti gyvenimo būdą ir, atitinkamai, drabužių spinta. Galų gale, spalvingi suknelės ir stiletai praktiškai nebėra savo vietoje: gyvenimas tampa ritmiškas ir dinamiška, ir, be to, pasirūpinti savimi, yra dar vienas svarbus muitas: rūpintis vaiku. Didžiulė klaida daug jaunų motinųyra tas, kad, nesant laiko ir energijos, jie lėtai nustoja sekti save ir paversti tikromis pilkomis pelėmis. Tačiau kūdikis tikriausiai norės ateityje, kad jo motina buvo stilinga ir patraukli, todėl jos akys sudegė laimę ir kad ji buvo vertingas imitacijos pavyzdys. Todėl, brangūs jaunuoliai, leisk mums paimti save rankomis ir stebėti save! Kai kurie patarimai jums parodys, kaip sukurti patogiausią ir tuo pat metu ne be moteriškumo spinta.

1.

Negalima atsisveikinti su suknelėmis

Dabar turite vaiką, ir tu turi drabužiusbūti patogiai. Tačiau tai nėra priežastis, kodėl sudedamos suknelės. Taip, įmanoma, kad kokteilių parinktys nebebus užimtos tokioje reikšmingoje jūsų drabužių spinta kaip ir anksčiau, tačiau niekas nepanaikino stilingų ir ryškių sarafanų. Kad vaikščioti su vaiku, visiškai įmanoma dėvėti lengvą suknelę su įdomiu spaudiniu, neapsunkinant judėjimo ir išlaikant moteriškumą. Be to, galite jį derinti su kitais daiktais, kurdami naujus ir naujus vaizdus.

2.

Kelnės ir džinsai yra mūsų ištikimi draugai

Nėra jaunesnių praktinių ir praktinių dalykųmotinos nei džinsai ar kelnės. Tačiau nepadėkite beformių sportinių kelnių ar senų išblukusių džinsų. Paimkite keletą naujokų variantų: pavyzdžiui, ryškios trumpos kelnaitės ir šiek tiek prarastus pūkus džinsus. Jūs galite dėvėti juos ne tik pasivaikščiojant su vaiku, bet ir šalims, jei kada nors atsirasite laiko išeiti į žmones.

2.

3.

Neslėpk mano kojų

Tu esi motina, bet tai nereiškia, kad tujūs negalite parodyti pasauliui gražių kojų. Patogūs šortai - džinsai arba dekoruoti piešiniais leis jums sujungti savo įvaizdį komfortą ir seksualumą. Be to, juos nereikia dėvėti ant kulno, kurių jaunoji mama gali sau leisti retai. Tačiau su sijonais turėtumėte būti atsargūs: netinkamas modelis kartu su batais ant plokščio pado gali iš karto paversti jus vyresnio amžiaus ponia.

4.

Pasirinkite stilingus viršutinius drabužius

Kadangi pagrindinis jaunų motinų stilius yraCajul, kuris geriausiai tinka jų dinamiškam ritmui, tada geriau pasirinkti viršutinius drabužius, bet tegul tai bus faktinė. Rudens pradžioje galite nusipirkti sau porą spalvotų striukių ir švarkelių, o žiemai - stilingą kašmyro dangą. Prisimink ir apie įdomius marškinėliai ir viršūnės: tik vienas juokingas spaudinys dažnai gali sutaupyti net labiausiai nepalankų vaizdą.

Tęsinys puslapyje du ...