Kokios bangos yra mados šią vasarą: 10 stilingų variantų

Šukuosenos su spragtuku paprastai atrodo daug įdomiau, o ne be jos. Kraštutė gali tapti idealiu veido rėmu ir vizualiai ištaisyti kai kuriuos jos trūkumus. Bet taip pat gali būti klaidingai parinkti sprogimaipabloginti problemas ir padaryti veidą bjaurus, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą modelį. Susipažinkite su pagrindinėmis "mados" tendencijomis ir, jei jau ilgai norite kažką ką nors pakeisti sau, kodėl gi ne pradėti nuo sprogimo?

1.

Asimetriniai kirpimai

Jei jūsų veidas neapsimoks iki galosimetriškas ir teisingas, ir norėčiau vizualiai pakeisti tai, tada jūsų dabartinis asistentas bus tikras asimetriškas sprogimas. Šios parinktys yra labai stilingos su kvadrato ar pupelių pjaustymu, nors dėl ilgo plauko jie taip pat yra priimtini. Toks sprogimas gali būti sulaužytas, tiesus arba šonus, arba šukuotas. Be to, tokie šukuosenos sutelkia dėmesį į akių makiažą, todėl tegul jis visada bus tobulas, po pietų ir vakare išeinant.

1 ...

2.

Tiesūs ilgi kirpimai

Tiesūs, stori kirpimai akimsuž storus tiesus plaukus ir gali vizualiai sumažinti, jūsų nuomone, per didelį kaktą. Klasikinis derinys, kuris tinka tiek verslo ponios įvaizdžiui, tiek glamūringam vakarėliui, yra plaukai su ilgais idealiai lygiais plaukais. Tačiau į garbanotas taip pat yra akių - taip pat reikia lyginimo.

2.

2 ...

3.

Tiesūs trumpi triukšmai

Kitas aukšto kaktos pasirinkimas yra tiesakirpimas, bet trumpas, nepasiekus antakių linijos. Ji suteiks veido bruožus moteriškumą, o stambus aukštasis kaktos papildys minkštumą. Jei pasirinksite šią parinktį, prisiminkite, kad jūsų antakių spalva ir kakta turi būti aukščiausio lygio, nes tokia šukuosenos juos visada mato.

3 ...

3.

4.

Bang-bow

Pusmėnulio priekyje esantis sprogimas tinka mergaitėms suovalus arba trikampis veidas: jis vizualiai suteiks šiek tiek viršutinės galvos dalies ir padarys ovalo formą teisingesnę. Šis sprogimas - nepaprastai svarbus rečinio stiliaus gerbėjų mylimasis kirpimo "puslapis" elementas. Ypač gerai atrodo juodi plaukai.

4 ...

4 ..

5.

Ragged bangas

Ragged bangas - tai visada madinga, stilinga, šiek tiekneatsargus ir dar elegantiškas. Teisingai įlaipinami Jagged kirpčiukai gali reguliuoti savo ovalo veido: pasirinkti trumpą trikampio aikštėje - nuskuręs pakraštyje į vieną pusę šiek tiek virš antakių, apvalių - ilgai kirpčiukai su nuskuręs kraštus antakių.

5 ...
Tęsinys puslapyje du ...