Nepatikliai mados: ryškiausių plaukų atspalvių

Natūralumas ir natūralumas yra besąlyginės šio sezono tendencijos, tačiau pavasarį yra pavasaris, kartu su kuria atsiranda eksperimentų noras. Ar tu pavargusi nuo blondinės / brunetės / mugės? Kodėl gi nebandyti daugiau neįprasto, galitenetgi sako, kad yra labai plaukų spindesys? Dabar madinga pamatyti bent jau pirmojo ešelio žvaigždes, tokias kaip Lady Gaga ir Katy Perry, kurie jau sugebėjo išlaikyti visas vaivorykštės spalvas. Jei amžius ir gyvenimo būdas leidžia atlikti tokį nuostabų eksperimentą pažodžiui žodžio prasme, tai kodėl gi ne? Na, mes jums pasakysime, kokia spalva pasirinkti ir kaip pasiekti norimą atspalvį.

Yra keletas būdų, kaip pasiekti neįprastą spalvą. Dažai suskirstyti į dvi kategorijas: patvarūs ir "greiti", ty tie, kurie greitai nuplauna po galvos plovimo. Pirmasis variantas - dažai su amoniaku, o antrasis - įvairūs tonikai, balzamai, spalvoti lakai ir pan.

Žinoma, naudojami nestabilūs dažaidažniau, po to, ne kiekviena mergaitė ilgą laiką gali tapti "pilka-rudos-raudonos". Galite išbandyti spalvotą laką, tušas arba plaukų gelį. Lakas taikomas maždaug 30 cm atstumu. Spalvoti skerdenos puikiai atspalvia atskirus siūlus. Jei naudojate želę, tada, pritaikius plaukus, turite ją įdėti. Tokius pinigus galite įsigyti, pavyzdžiui, teatro parduotuvėje ar net įprastoje kosmetikos parduotuvėje.

Geltoni plaukai gali būti dažomi naudojanttonizuotas balzamas, bet tamsa vargu ar priims. Tonikai ne ilgiau kaip dvi savaites laikosi jūsų plaukuose, taigi tai yra geras pasirinkimas, jei norite šiek tiek šukuoti plaukus, bet nenorite deginti plaukų.

Dabartiniai nestandartiniai atspalviai

1. Red

Mergaitė su šia plaukų spalva tiesiog negali jaustispritraukti dėmesį, taigi kuklioji ponia, jis vargu ar tinka. Bet jei jūs dievaičių esate savo centre - tai kodėl ir ne. Yra daug atspalvių raudonos: rausvos, rusvos, bordo ir tt Pick up priklauso nuo odos spalvos: rožinė puošia šalto spalvos laikikliu, o raudona-raudona - šilta. Šviesumo lygį riboja tik jūsų pageidavimai ir drąsa. Verta būti atsargiems, jei jūsų oda turi tendenciją dažnai skaistytis, nes ugnies užraktai tai padarys akcentą. Labai efektyvus ir ryškus šio atspalvio atrodo žalia akimis mergaitės.

2. Pink

Šis plaukų atspalvis pavirs įprasta merginatikroji princesė. Tai puikiai tinka mergaitėms su kietu odos tonu. Tačiau jei oda yra gelsva, tada derinys gali būti labai geras. Universalus variantas yra šiltas arbatos rožės atspalvis. Paprastai rožinis yra moterų pasirinkimas romantiška, minkšta, švelnus ir moteriškas.

3. Oranžinė

Tai žmonių spalva, linksma, šviesa, šiek tiekbeprotybė ir nepriekaištinga. Ji tinka merginoms su šiltu odos tonu ir rudomis akimis. Ir atsiminkite legendinį Vivieną Westwoodą. Jam gerbiamas amžius yra ne pasiteisinimas atsisakyti ryškumo.

4. Violetinė

Lėlių violetinė - viena iš labiausiai žinomųsezono tendencijos. Ji papuošia mergaitę, kurios oda turi vėsų atspalvį. Visi violetiniai tonai daro vaizdą labiau paslaptingą, mistinį ir net stebuklingą.

5. Mėlyna (mėlyna)

Švelni mėlyna tinka šaltai odai ir padaro jąšio Buratino draugo savininkas iš garsios pasakos. Tamsesni variantai iki mėlynos-juodos spalvos yra universalesnės, tačiau jie yra tinkamiausi mergaičių spalvų tipo žiemai. Šviesos atspalviai daro vaizdą švelnią, šiek tiek keistą ir nerealu, o tamsiai mėlyna prideda paslaptį.

6. Žalia

Nenaudokite plaukų žalia. Tuo pat metu tinka beveik visiems. Žvilgančioms mergaitėms ji atrodo labai įspūdinga, ypač jei ji tiksliai atitinka akių spalvą.

Žinoma, tai nėra lengva nuspręsti dėl tokios spalvos. Bet jei ilgai ieškote, kodėl gi ne? Ekstremaliomis aplinkybėmis galite eksperimentuoti su atspalvių spalvomis.