10 Tai, ką tu sakai, kad žmogus niekada nepamirš

Moterys labai mėgsta kalbėtis ir pasakoja linksmas istorijas iš savo gyvenimo. Tačiau prieš pasidalinę kažkuo įdomu, pagalvokite apie tai, kaip interviuotojas reaguoja į jūsų istorijas.

1. "Ar aš tau pasakiau, kaip aš nuplaudavau nuogą su savo buvusiu berniuku?!"

Galbūt jūs apie tai nepasakėte, betgeriau tu nebūtų minėjęs. Nuo to laiko tavo vyras ar dabartinis jaunuolis nuolat galvoti apie dar kažkokius beprotiškus dalykus, kuriuos padarėte su savo ex. Labiausiai tikėtina, kad jūs nenorite nieko blogo, papasakok jam apie buvusius santykius. Geriau vengti tokių pikantiškų detalių. Aptarkite, kokie beprotiški dalykai, kuriuos norėtumėte daryti su juo.

2. "Ar matėte, kiek turite pilkus plaukus?"

Net jei norite tokiu būdu juokauti, tai geriaunereikia. Nors vyrai apsimeta, kad jie jiems jokiu būdu nepakenks, tai taip nėra. Jei pastebėjote ar pokštauja tam tikrų jo trūkumų sąskaita, jis tuoj pat tampa pakabintas ir tai atsitiks netyčia. Stenkitės išvengti tokių nemalonių akimirkų.

3. "Aš matau, kad esi nelaimingas!"

Tai nėra labiausiai tinkami žmogaus žodžiai. Jei nori to apgailestauti, tada apie tai nereikia. Ir vis dėlto, apgailestaujant vyrams yra blogas sprendimas. Pabandykite aptarti tas problemas, kurios jaudina jį ir sukuria nepatogumus. Galbūt rasite bendrą išeitį iš situacijos, ir viskas jūsų gyvenime bus gerai.

4. "Ar tu manai, kad mūsų santykiai prarado kibirkštį?"

Jei jaučiate, kad esate santykiuose su jaunuoliuvyras kažkas negerai, nereikia apibendrinti, klausia: "Tarp mūsų, kad kažkas yra negerai" arba "Kur mūsų kibirkštį?". Sutelkite dėmesį į tuos dalykus, kuriuos galite sureguliuoti kartu ir kuriuos reikia taisyti. Galbūt jūs tiesiog uždirbote pinigus ir pamiršote apie santykius.

5. "Mūsų seksas yra labai patogus"

Niekada ir niekada nenaudokite žodžių"Patogus", "patogus", "šiltas" su žodžiu "seksas". Žmogus iš karto turės nemalonių minčių, ir jis ilgai galvojo apie jūsų žodžius. Geriau nieko neatsakyti.

6. "Jūs manęs nepažįsti"!

Prieš sakydami šią frazę, geraiprašau galvoti Priešingu atveju, jūsų vyrai bus tiesa abejonių: "Aš trejus metus ją matyti kiekvieną dieną, bando pažinti ją, o dabar paaiškėja, kad jis yra visiškai svetimas man žmogus." Jūs, kaip moteris, turėtumėte būti tikri, kad jūs sakote, ką jūs tikrai galvojote, ir kas yra tiesa. Nustatyti, kas tikrai skauda - ji suteikia jums šiek tiek dėmesio, nesidomi savo darbą, ar tiesiog dėl to, kad jis nenori praleisti savaitgalį su jumis.

7. "Bus blogiau vėliau"

Po šių žodžių jaunuolis gali galvotikad esi labai nepatogus su juo, ir nėra jokios vilties, kad šviesi ateitis. Jei nuspręsite šnipinėti tokiu būdu, tai geriau ne, jei vertinate savo santykius.

8. "Mano mama sako, kad turite rasti naują darbą"

Vyrai nekenčia aptarti už savo nugarą. Jie nėra naudojami klausytis kitų žmonių nuomonių, net jei jie yra teisūs. Galite pasakyti jam savo nuomonę, jei tai tikrai tavo. Kruopščiai pagalvokite apie viską, tada galite pradėti nuoširdų pokalbį.

9. "Svarbiausia, kad vaikai būtų laimingi"

Žmonėms, žinoma, svarbu, kad vaikai būtųlaimingas ir nieko nereikalavo. Tačiau šeimos gyvenimas neturėtų apsiriboti vaikų priežiūra. Nepamirškite apie romantinius santykius, nekreipkite dėmesio tik į vaikus, skirkite pakankamai dėmesio vieni kitiems.

10. "Tu neleidai man atskleisti viso mano potencialo"

Kartais mes galime išsiskirti tokia šiluma, ir žmoguskankins mintis, kad jis neleido jums būti realizuotas gyvenime, nors iš tikrųjų jis padarė viską, kad jūsų svajonės išsipildytų. Pagalvokite, prieš sakydami kažką ir įsitikinkite, kad jūs suprantate, ką sakėte, kitaip jūs galite įžeisti ir sužeisti savo mylimąjį.