Mes sušildome su šukuosena: kaip šį rudenį dėvėti kailį

Kailių gaminiai - būtinas rudens požymislaikotarpis. Nesvarbu, koks kailis jums labiausiai patinka: natūralus ar dirbtinis, tai jau yra tikrai amžina tendencija, kuri mažai tikėtina, kad kada nors išeis iš pasivaikščiojimų ir parduotuvių langų. Tačiau, kaip ir viskuo, naudojamaskailiai yra svarbi priemonė, nes jis gali pagerinti įvaizdį ir visiškai jį sugadinti. Kaip dėvėti tokią prabangią ir pastebimą medžiagą atrodyti nuostabi?

1. Viršutinė apranga

Iš kojinių pagaminti drabužiai yra jaukūs, šilti irstilingas. Tačiau, renkantis kailio kailį ar avikailį, reikia atsižvelgti į jūsų įvaizdį ir bendrą stilių. Ilgas audinio kailis, nors ir laikomas prestižo ir prestižo savybe, gali paversti mergą mergine į garbingą mergą. Tačiau trumpos trumpos palaidinės yra absoliučiai visiems. Žalia yra brangūs ir brangūs, balta graži žiemą ir net šiek tiek nekalto, bet spalvingi produktai iš spalvotų kailių iki juicestinių neoninių atspalvių yra geriausias būdas dažyti pilką šalto kasdienį gyvenimą.

2. Liemenės

Kailiniai marškiniai greitai suskubo į madą iryra tvirtai įtvirtinti ten, dėl ko kiekviena savimi gerbanti madizė savo drabužine turi turėti panašų produktą. Liemenė gali būti sutrumpinta arba, priešingai, pailgi, papildyta diržu, kuris gražiai pabrėžtų juosmenį. Taip, ir jūs galite dėvėti jį beveik viską, nuo išskirtinių suknelelių iki paprastų džinsų.

3. Derinys su oda

Tai mados žaidimas su tekstais ir deriniu,atrodo, visai nesuderinamos medžiagos. Taigi, visos tos pačios liemenės drąsiai įdedamos į odines striukes, sukuria spalvingus, drąsius vaizdus ir suteikia naudotojams ypatingą prabangą. Taip, ir odines paltas, papildytas kailiu įdėklais - jaukus ir stilingas. Be to, kodėl negalima derinti kailio su kita ryškia dabartinio sezono tendencija - odine sijonu ar suknele? Pastaruoju atveju svarbu išlaikyti griežtą įvaizdį, nes abi medžiagos yra gana pastebimos, o tai reiškia, kad siluetai turėtų būti kuo paprasti.

4. Skrybėlės

Beje, apie įdėklus. Jei visa ruda kailio dalis atrodo jums per bohhemiškesnė, galite pasirinkti variantą iš kitos medžiagos, papildytos įdėklais ar tam tikrais elementais. Pvz., Tweed ir kašmyrui paltai arba visos tos pačios odos striukės yra puiki vieta eksperimentams. Kailių rankovės, apykaklės, kišenės - visa tai iš karto gali pagerinti vaizdą.

5. Suknelė iš kailio

Kailių suknelės yra visiškai naujas sprendimas išmodernus dizainas, kuris atrodo labai stilingas ir kūrybingi, ir svarbiausia - suteikia ypatingą šilumą. Aktuali kailio mini suknelė ir korpusai, kurie gali būti juoda, ir neonas, ir tai yra geriausias variantas, pagamintas pastelinių atspalvių.

6. Kailis ir spaudiniai

Suderinti kailį ir spaudinius reikia būti atsargiems, tačiaujei pavyks, tu atrodys šimtu procentų. Gyvūnų spalvomis geriau ne eksperimentuoti, bet narve, juostos ir geometriniai papuošalai gali puikią draugystę su kailių gaminiais. Ir vėl, jūsų pasirinktų drabužių stiliai turėtų būti paprasti, kad vaizdas nebūtų kvailas.

7. Kailiai ir atsitiktiniai

Kailis yra ne tik vakarinės bohhemijos elementasstilius (nors ši parinktis visada yra svarbi). Jūs galite lengvai padaryti jį savo kasdienio drabužių spintelės dalimi. Taigi, pavyzdžiui, avikailių paltai ar liemenės puikiai atrodys su džinsais ir aktualiais dabar šiurkščiais batai. Tokių vaizdų priedai turėtų būti parinkti taip, kad jie atitiktų visus drabužių spintos elementus ir pabrėžtų vaizdo vientisumą.

8. Šalikai, apykaklės, movos, boa

Kauno skara gali puikiai papildyti bet kokįįvaizdį, pridedant prie jo ypatingą elegantišką, taip pat viršutinius kailių antkaklius, keptuves ir skrybėlę. Tokie elementai gali būti arba standartiniai (juodi arba balti), ir pastebimai ryškūs, kurie leis jums išsiskirti ir blizgėti dar blogo oro sąlygomis.

9. Avalynė ir rankinės

Kailių maišelis - viena iš pagrindinių dabartinės tendencijosrudens-žiemos laikotarpis. Su jo pagalba galite pridėti bet kokius vaizdus. Tai patogus, patrauklus ir minkštas. Šiuolaikinių dizainerių gausa įvairių variantų suteiks jums galimybę rasti tai, kas jums tinka. Na, kailio batai, kurie gali būti visiškai pagaminti iš šios medžiagos ir papildyti stilingu kraštu, suteiks kojoms puikų šilumą, o jūsų stilius - neįprastas papildymas, kuris padės išlaikyti viršuje.