Amazing kraštovaizdžiai iš dizainerio Charlza Jenkso

Neseniai tapo labai madinga papuoštiLauko priešais kaimo namą su kraštovaizdžio dizaino meistru. Daugelis savininkų persikėlė dar toliau ir tuo pačiu stiliumi puošia sodą už namo, kuria dirbtinius tvenkinius ir tvenkinius. Bet vakarų kraštovaizdžio dizaino ar meno menasLand art (kraštovaizdis) pernakvojo namie meistrus daugelį metų. Mes pristatome jums puikus kraštotyros menininkas iš Didžiosios Britanijos, kurio kūriniai yra tikri šiuolaikinio kraštovaizdžio meno šedevrai ir teisėtai gali papuošti karališkosios dvaro teritoriją.

Charlesas Jenkinsas yra abuarchitektūros kritikas, praktikuojantis architektas ir kraštovaizdžio dizaineris, jis yra laikomas vienu iš geriausių specialistų pramonėje. Pakartotinai Charles darbai užėmė pirmąją vietą ir prestižinius prizus daugelyje tarptautinių parodų, tarptautinių architektūros konkursuose ir festivaliuose.

Būdamas vis dar gana jaunas vyras, JenkinsJis gavo menų magistro laipsnį Harvardo universitete, vėliau apgynė disertaciją apie architektūros istoriją ir buvo monografijos dislokuoti kalba postmodernios architektūros autorius. Jo Žinomiausias darbas žemės meno srityje yra Cosmic Spekuliacijos (sodo erdvė refleksijos), kad dizaineris sukūrė Škotijoje sodas. Šis unikalus sodas autoriaus ketinimą yra visos mūsų visatos mikrovisata.

Pagrindinis sudėties elementas yra didžiulis25 laipsnių kopėčios, kurių kiekvienas reiškia tam tikrą laikotarpį Kosmoso istorijoje. Viršutinis sparnas simbolizuoja mūsų laiką, einantis iš jo, jūs praeisite per 13 milijardų metų kosminės evoliucijos. Žingsnių apačioje paslėpti po vandeniu, o tai reiškia, kad visatos kilmės paslaptis išlieka neišskleista.

Kaip filosofiškai apgalvotos yrair kiti Charleso Jenkso žemės dailės projektai. Kiekviename iš jų kapitonas sumaniai derina natūralų reljefą su dirbtinai sukurta struktūra, stiprina gamtą atgimstančius mokslus.

Vienas iš Jenkins naujų projektų yraUnikalaus kraštovaizdžio sodas Northumberlandia (Šiaurės deivė), išplito į Anglijos šiaurę. Projektą užsakė britų anglių bendrovė. Dizaineris atkūrė didžiąją žemės deivės skulptūrą. Žemės skulptūros aukštis siekia 34 metrus, o ilgis - 400 metrų. Autorius siekia užbaigti savo projektą kitais metais, tada Šiaurės deivė taps didžiausia pasaulyje žmogaus figūra, kuri kada nors naudojama kraštovaizdžio dizaino.