Kaip pašalinti tabako kvapą namuose

Tabako kvapas namuose yra gana nemalonus dalykas. Ypač kietas atrodo nerūkantis, kuris nėra pripratę prie tabako. Taip pat nemalonu, jei tabako dūmai "prokoptilis" viskas - diskomfortas ji atneša ne tik kitiems, kurie, norom nenorom, norėdami išgirsti bjaurus kvapas, bet taip pat rūkalius - jis jaučiasi nejaukiai, kai kiti rodo jų nenorą būti aplink. Be to, nuo ilgo "sniffing" tabakokvapas, galvos skausmas, atrodo, pykinimas. Todėl, mūsų lėšos bus naudinga jums, jei staiga reikia kilti pašalinti tabako kvapą namuose arba atsarginių drabužių iš jo.

Taigi, atsikratykite nemalonių "kvapų"Butas gali būti atnaujintas. Bet tai gana brangus, todėl mes apibūdinsime jums pigiau ir paprasčiau, bet todėl, kad ne mažiau veiksmingi būdai.

1. Bendras valymas. Valymas, kurio tikslas - pašalinti tabako kvapą, bus šiek tiek skiriasi nuo įprasto. Norėdami pradėti, apibrėžti dalykų, kad jums reikia atkreipti ypatingą dėmesį į spektrą: kilimėlių, lovatiesės, užuolaidos, staltiesės, drabužių spinta - visi turime perestirat. Geriausiai išdžiovinkite grynu oru - gatvėje arba ventiliuojamame balkonu. Norėdami išvalyti baldus nuo nemalonių slyvų, turite užpildyti soda. Pakanka nuo penkių iki šešių valandų. Bet geriau, jei visą dieną galėsite palikti baldą soda. Nepamirškite apie vėdinimą. Jei turite augintiniai, jie taip pat reikės plauti, nes bauda vilnos sugeria įvairius kvapus.

2. Palaikykite šiltų sauskelnių rankšluosčius aplink kambarius. Jie puikiai sugeria nemalonų kvapą, išvalydami butą orą.

3. Skonis oras. Mes nesiūlome nusipirkti brangių skonių, parduodamų parduotuvėse. Bent jau todėl, kad jie yra pagaminti tik iš chemijos. Turime labiau ekonomiškai efektyvi, natūrali ir patogią sprendimą - Išdėstyti dekoratyviniai indai kavos pupelių, kurios turėtų būti pakeisti naujais kas porą mėnesių. Citrusinių vaisių žievelė taip pat turi puikių aromatinių savybių. Kitas variantas - aromatinės lempos, kuriose yra įvairių alyvų. Jūs galite ne tik mėgautis malonų kvapą, bet ir pasiimti alyvos lempa nuotaika - žvalumo arba atvirkščiai - atpalaiduoja.

Kalbant apie drabužius:

1. Norint, kad rūkytojas nebūtų kvapas kaip tabakas, daiktus reikia dažniau nuplauti. Jūs galite nuslėpti (svarbu - ne pašalinti, o tik paslėpti) tabako kvapą spirituodami. Bet nereikia persistengti. Vienu metu supilkite buteliuką - tai aiškiai nereikalinga.

2. Vaikų milteliai padės atsikratyti cigarečių kvapo. Verta jį pabarstyti, palikite jį penkias minutes, o tada gerai suplakite.

3. Nebrangi yra galimybė su kvapiosiomis medžiagomis - viskas bus kvapo graziau, jei laikysite spintoje apelsino arba mandarino pluta.

4. Kaip paskutinė išeitis, kai jūs negalite atnešti tabako kvapą, kai efektas neturi jokios ventiliacijos, be skalbinių, nebandė slėpti savo skonio, padėsite cheminio valymo. Sprendimas yra gana brangus. Tačiau dažniau tai reikia naudoti žiemą, šiltus dalykus, kurie nėra taip lengva plauti. Pavyzdžiui, avikailių kailis.