Kaip bendrauti su buvimu po pertraukos?

Net jei sprendimas dalyvauti buvo abipusis,lieka neišspręstų klausimų. Kaip toliau bendrauti, ypač jei turite bendrų draugų, pamokų ar interesų? Jūs civilizuotiems žmonėms ir žodžiai "palikime draugus" buvo rimtai. Kaip mes dabar galime bendrauti? Ir kaip susipažinti su buvusiu vaikinu? Pirmosios poros bendravimas yra labai specifinis, ir čia jums reikia laikytis kelių taisyklių, kad nebūtų nepatogus ir nepažeistumėte linijos.

Įsitikinkite, kad tai tikrai būtina

Pagalvokite, kodėl turėtumėte tęstikomunikacija. Sąžiningai pasakyk sau, kodėl palaikyti gerus santykius su buvusiu? Ar po pertraukos jaučiatės gailestis? Ar gyvenate kaimynystėje ar kartu dirbsite? Susipažinimas su juo - naudingų nuorodų rinkinys? Ar norite keršto ar grįžti? Jūsų santykių raida tiesiogiai priklauso nuo jūsų sąžiningų atsakymų į klausimą - kodėl?

Suprasti, ko jis nori

Sužinokite, kas yra jo protas, kodėl jis noripalaikyti bendravimą. Jei susitiko vidurinėje mokykloje ir netyčia kirto 10 metų, komunikacijos bus vienas, o jei jis paliko jums praeitą savaitę - visai kas kita. Jis su tavimi flirtuos mėnesį po atsiskyrimo? Mažai tikėtina, kad jis suinteresuotas tik drauge.

Neskubėkite kreiptis

Taigi, jūs vis dėlto nusprendėte su draugaisbuvęs draugas. Neskubėkite, šiek tiek palaukite. Jei iš karto po pertraukos ir toliau bendraujate, yra didelė tikimybė, kad vėl būsite miegantis. Negalima rizikuoti, galbūt neatsispirksite pagundai, tada tu būsi daug skausmingesnė. Iš pradžių atsisakyk susitikti vienas - bendrauti tik per dieną ir kitų žmonių kompanijoje. Suplanuokite susirinkimą drauge su kavine. Būtina vengti vakarinių renginių, kur galite būti vienišas.

Būk pasirengusi prarasti draugų

Jūs vis dar turite bendrų draugų, kurie neprarandaAš norėčiau. Kai pradedate susipažinti su naujuoju vaikinu, nustokite bendrauti su jais tam tikrą laiką. Pirmasis neturėtų sugalvoti visų savo naujojo romano detalių. Po to, kai jausmai tampa stipresni, galite ramiai kalbėti apie tai, nepatyrę nepatogumų.

Pasakykite mums apie savo santykius su naujuoju vaikinu

Visais niuansais nėra verta skirti, bet apskritaipasakykite man savybes, ypač jei vis dar esate jausmų. Sena liepsna nebus uždegta, jei naujas vaikinas žino apie buvusią. Tokia atgrasymo priemonė vienu metu paskatins vaikiną labiau jaudinti. Tačiau išlaikykite savo balansą, jei nenorite susitikti su Othellu.

Neplatinkite naujienų socialiniuose tinkluose

Socialinis tinklas - labai paslaptingas dalykas, ypač kalbant apiesantykiai. Jei nustatote būseną "aktyvioje paieškoje", jūs iškart patenkate į pranešimą su apgailestavimu, ne visada nuoširdžiu. Būkite atsargūs, diskutuodami apie atotrūkio informaciją net asmeniniuose pranešimuose ir nelieskite šios temos su draugais ar šeima. Reikia dalintis patirtimi? Neskelbkite liūdesių dainų ir citatų ant sienos. Pakviesk savo geriausią draugą į arbatą ir pasikalbėkite su ja viena. Aptariant romaną apskritai, galite įžeisti vaikiną, su kuriuo norėtumėte palaikyti draugiškus santykius. Jei nenorite prarasti buvusių ar bendrų draugų draugų, pertraukos tema yra tabu. Ir apskritai geriau neparašyti informacijos apie jūsų asmeninį gyvenimą socialiniuose tinkluose. Nuo nuodėmės.

Žinoma, visi žmonės ir visi santykiai yra skirtingi, o tai yra tik bendri santykių nustatymo principai. Bet kuriuo atveju geriausi patarėjai yra laikas ir atstumas.