Verta paminėti: 10 mėgstamų garsenybių knygų

Normalus 0 MicrosoftInternetExplorer4

Dėl kokios nors priežasties dažniausiai manoma, kad žmonės, kurie daugeliu atvejų sujungė savo gyvenimą su filmais ir televizija, yra abejingi literatūrai. Nesvarbu, kaip tai yra! Įžymybės malonu skaityti kaippripažintų klasikų ir šiuolaikinių literatūros šedevrų. Ir, turiu pasakyti, dažnai knygos tampa varomuoju impulsu jiems. Kokie yra labiausiai mėgstami šiuolaikinių žvaigždžių darbai? Žinoma, verta juos skaityti tik mirtingiesiems, jei, žinoma, dar to nepadarėte.

1. Žiaurus macho Antonio Banderas mėgsta perskaityti romantišką ir labai liesiančią istoriją apie Don Kichoto ir jo tikinčiojo šeimos Sancho Panzo nuotykius. Hero dalis sumažėjo daug įdomių ir net pavojingų nuotykių. Jis buvo nugalėtas prekybininkų, pateko į pavojingiausią dvikovą su malūnais, susipyko burtininkai ir burtininkai ir bandė pasiekti teisingumą šiame pasaulyje. Ir svarbiausia - visą istoriją Don Kichotas iš tiesų ir nuoširdžiai patiko savo fiktyviai Tobos Dulcine širdies panelei. Dėl to riteris grįžo namo, kad mirė ten ramioje ir taikioje mirtyje.

2. Angelina Jolie - mergina visais atžvilgiais graži ir paslaptinga. Šio rafinuotojo žmogaus pasirinkimas kelia nustebimą. Jolie myli klasikinius vampyrų žanrus - Bramo Stokerio knygą "Drakula". Kaip žinote, sklypas jame yra pastatytas ant didvyrių, kurie kažkaip yra susiję su šiuo blogiausiu žvaigždės Gračiu Drakula. Tai teisininkas, kuris kreipėsi į "Count" pilį dokumentams, mergaitė, kuri po įkandimo pavertė vampyru, ir gydytojas, stengiantis išsiaiškinti keistą jos ligos simptomus.

3. Nicole Kidman taip pat buvo nustebęs. Knyga, kuria ji mėgsta, yra skirta jaunesniems vaikams, bet tai daro ją nepatrauklią ir įdomią. Tai apie "Narnijos kronikos", kuri jau seniai žinoma visiems ir mylima. Žanras - fantazija. Sklypas sukasi apie keturis jaunus nuotykių ieškotojus: Petrą, Edmundą, Susaną ir Lucią. Ką herojai neatitiko savo kelio metu: magai ir burtininkai, kalbantys gyvūnai, amžina gėrio ir blogio jėgų kova. Jie pradėjo savo nuotykius dėka paprasto spinta, kuris stovėjo profesoriaus Kirko namuose. Per jį vaikai pateko į Narniją, kurios gyventojai turėjo išgelbėti nuo baltosios raganos blogio.

4. Kas galėjo pagalvoti, kad didysis komikas Jim Carrey su savo mėgstama knyga pripažįsta rimtą ir dramatišką F. M. Dostojevskio "Nusikaltimą ir bausmę" istoriją? Knyga pristato skaitytoją prieš gyvybiškai svarbius klausimus. Kai žmogus turi teisę pažeisti moralinę ir teisinę teisę? Kokiais atvejais tai pateisinama? Ar nusikaltimas yra nubaustas? Darbas yra filosofinis ir gana sunkus, tačiau jis atveria akis daugeliui dalykų.

5. Kitas rusų klasikų gerbėjas yra garsus Holivudo George Clooney vyriškumo ir seksualumo standartas. Jis mėgsta didžiulį romaną - Leo Tolstojaus karą ir taiką. Autorius dirbo knygoje apie 6 metus, o pagal tam tikrą informaciją 7 kartus buvo nukopijuota. Sklypas pagrįstas karais prieš 1805 ir 1812 m. Napoleoną, taip pat ir atskirų žmonių jausmais, kurie pasireiškia šiame kontekste. Iš viso romane yra daugiau kaip 550 simbolių, iš kurių 200 yra istoriniai skaitmenys. Tolstojus buvo nepaprastai sėkmingas, norint užbaigti romano skyrius ir dalis, meistriškai perkelti plotą laiko ir erdvės atžvilgiu.

Penkios kitos knygos kitame puslapyje ...

</ P>