Labiausiai madingi ir drąsūs šukuosenos spyruoklės

Tikras pavasario vaizdas neturėtų būti baigtasmažiau aktualus ir stilingas kirpimas, kuris palankiai pabrėžia veido savybes ir mūsų individualumą. Šį sezoną mada yra įvairialypė: kartu su natūraliu stiliumi matome drąsesnes veislių kirpimo priemones ir šukuosenas. Ką turėčiau išbandyti šį pavasarį? Žiūrėkite žemiau.

1. Pjovimo kaskados

Jei jūsų plaukai yra tiesūs ir stori, arba, atvirkščiai,plonas, bet norite juos pridėti, tada atkreipkite dėmesį į kirpimo kaskadą ar kopėčias. Ant tiesų plaukų šis variantas atrodys stilingai ir šiek tiek griežtai. Na, jei kuriate romantiškus garbanos, tu gali iškart tapti tikra princese.

2. Išvalykite geometrines figūras

Kitas tiesus plaukus variantas. Tokiems kirpėjams jie neturėtų būti pernelyg ploni. Aiškūs geometriniai deriniai - tai labai stilingas ir drąsus, be to, madingas šis sezonas. Jie taip pat gali būti naudojami bet kokio ilgio plaukams ir suteikia galimybę eksperimentuoti su stilingu.

3. Bob

Skutimosi bobas taip pat nesiruošia užimti pozicijas. Jis dėvi tiesus ar šiek tiek banguotu plauku. Bob ant kojos, asimetriškas pupelis ir kitos galimybės - visa tai labai madinga dabar. Taip pat tendencija yra puikus linijos aiškumas, kuris tuo pat metu sukuria griežtą ir seksualų stilių.

4. Kare

Kare - tai būtent tai kirpimasyra tikrai amžinas. Čia ir šį sezoną moterys iš naujo ir vėl pasirenka jo naudai. Šiandien ši šukuosenos sutrumpinta versija yra populiari dėl tiesių, storų ir blizgančių plaukų. Jis sukuria labai tinkamą vaizdą iš praeities dievo. Tokia šukuosena puikiai atrodys tiesiai, stora sprogimo. Kitas madingas variantas yra kvadratas, kuris šiek tiek tęsiasi už kvadrato, ty jis pasiekia ilgį iki pečių ir žemiau. Toks šukuosenos būdas, beje, tinka viskam, be to, suteikia galimybę išbandyti atsiskyrimą.

Tęsinys kitame puslapyje ...

</ P>