Naudingi maisto produktai, nuo kurių jums kyla pavojus, kad jie taps svorio

Kai jūs einate dietos, dažnai pradėkiteatkreipkite dėmesį į produkto riebalų kiekį, o ne į jo kalorijų kiekį. Tai yra daugelio netekto svorio klaida. Ir atrodytų, jūs valgote sveiką maistą, užpildytą vitaminais, nevalgykiu traškučių, krekerių, soda ir kitų kenksmingų produktų, tačiau vis tiek neprarandate svorio. Kokia problema? Pabandykime suvokti, kokie mitybos produktai atrodo rizikuojantys svorio.

Pusryčių grūdai. Tai yra grūdai, iš kurių, atsižvelgiant į gamintojų pažadus, per porą savaičių jūsų kūnas bus suformuotas. Tačiau atkreipkite dėmesį į šių pusryčių sudėtį. Jie yra pilni cukraus, angliavandenių ir pakankamai kalorijų. Žinoma, jų 30 gramų porūšyje nėra tiek daug, bet jūs nebūsite tiekiami tiek daug dribsnių, net ir su pienu. Jūs valgote daugiau, todėl sunaudojote nereikalingų kalorijų arba išlieka alkanas ir pradėkite valgyti po panašių pusryčių. Galbūt verta valgyti įprastą košę, kuri kartų yra naudingesnė nei dietos dribsnių? Pagalvokite apie tai. Naudingieji mikroelementai košėje yra daug didesni.

Grūdų duona. Taip, jis yra naudingesnis nei baltas, bet vis dėlto jis yra toks pat greitai prilyginamas, todėl piktnaudžiavimas gali sukelti svorio padidėjimą. Siekiant užtikrinti, kad duona nepatektų jums papildomų svarų, pirkite produktus ne iš kviečių miltų. Duok pirmenybę ruginės duonai.

Granola ir muesli. Granola yra skanus pyragas ir puiki alternatyva kitiems saldumams tiems, kurie seka savo figūrą. Tačiau jo sudėtyje javai, riešutai, medus ir visi šie komponentai yra gana kaloringi. Todėl būkite atsargūs valgydami tokį maistą. Dar blogiau, jei jūs perkate javų barą ir nedarykite patys. Jei galite visiškai pasitikėti natūraliu namų dekoravimu, tuomet negalėsite atsakyti už įsigytas baro naudingas savybes. Pažvelkite į kompoziciją. Žinoma, čia rasite cukraus pakaitalus ir vadinamąją "chemiją". Ar tai reikalinga jūsų kūnui? Vargu.

Riešutai ir džiovinti vaisiai. Tai yra labai naudingi produktai, bet neįtikėtinai daug kalorijų. Ir atrodytų, jūs valgėte nedidelę saują riešutų, bet vis dėlto suvartojote trečdalį dienos raciono. Galų gale, 100 gramų įvairių riešutų yra apie 500-600 kalorijų. Negalima visiškai atsisakyti šių produktų, bet žinoti priemonę jų naudojimo.

Sultys. Parduotų sulčių tikrai nieko blogo. Jie turi daug cukraus, ir tai nėra paslaptis. Bet net namų sultyse gali būti daug cukraus ir kalorijų. Pavyzdžiui, rizikuojate priaugti svorio dėl pernelyg didelio bananų ir vynuogių vartojimo. Nepamirškite apie kalorijas!

Mažai riebūs pieno produktai. Faktas, kad produkte nėra riebalų, nereiškia, kad jūs pradėsite iš jo prarasti svorį. Tai dažnas neteisingas supratimas: kai svorio netekimas pradeda organizuoti iškrovimo dienas lieso jogurto ar jogurto, gerti jį litrais per dieną. Kalorijos! Be to, norint pagardinti rafinuotus varškės ir jogurtus skanu, gamintojas gali pritaikyti įvairias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų kūnas nebūtų naudingas.

Būkite atsargūs, renkantis produktus už savo suvartojimą per maistą. Nepatenka už gudrybių ir reklaminiai šūkiai produktų jums žada harmoniją, kuo greičiau juos valgyti!