Kaip neleisti kitiems žmonėms sugadinti tavo dieną

Žmonės ... Kartais mums atrodo, kad mes negalime gyventi be jų per dieną. Ir kartais mes stengiamės visais būdais išvengti bendravimo su jais.

Mes mokome pasaulį savo akimis, per savo patirties prizmę ir kurdami savo asmenines realijas. Mes neturime pasirinkimo. Kiekvieną dieną turime susidoroti su žmonėmis, kurių požiūris į gyvenimą radikaliai skiriasi nuo mūsų. Be to, mes turime pasipriešinti ir priimti juos.

Daugelis šio puikaus darbo žmonių, kitaip žudymų procentas būtų daug didesnis. Mes tik pasisekėme, kad pasaulyje yra griežtos taisyklės ir elgesio normos, kurias mes laikomės.

Malonu suvokti, kad visi žmonės galėtų susiburtisu savimi, jei jie bandė. Deja, mūsų visuomenė nėra tokia atvejis. Negalėsite rasti bendros kalbos su visais savo draugų ratu žmonėmis. Jūs negalite mėgautis kiekvieno asmens, kuris susitiks gyvenimo keliu, kompaniją. Jūs nesidalinsite kitų nuomonėmis, idėjomis ir mintimis.

Faktas yra tas, kad kiekvienas žmogus tiki savo įsitikinimų teisingumu. Gamta mums padarė tokius dalykus. Jūs tikite tuo, ko norite, ir tai yra šios idėjos ir mintis, kurios yra tavo ramybė.

Todėl, klausydamiesi kito žmogaus mintyse, ir jie nesutampa su tavimi, jūs galite, geriausiu atveju, nusiminusi, o blogiausiu atveju - susierzinę ir pikti.

Kaip rezultatas, nuotaika buskelias valandas, o gal ir visą dieną. Todėl mes norime jums paaiškinti šiuos dalykus. Daugelis tikinimų yra tik kažkieno nuomonė, ir dauguma faktų paprastai yra subjektyvūs arba tik teorijos. Kiekvienas tiki tuo, ko nori.

Svarbu suprasti, kad beveik kiekvienas faktas gali būti abejotinas. Visi laikysis savo nuomonės ir bando įrodyti savo tiesą visomis tiesomis ir klaidomis.

Tokie ginčai paprastai generuoja per daugnusivylimas ir pyktis. Sveikoje diskusijoje nėra nieko blogo. Problema ta, kad mūsų laikais sveika diskusija yra retenybė. Daugelis žmonių negali sutikti su tuo, kad kito asmens nuomonė nėra tokia pati kaip ir kiekvieno.

Mes dažnai manome, kad mūsų nuotaika pablogėjoar buvo bloga diena dėl kitų žmonių. Bet tai ne taip. Tiesą sakant, tik jūsų kaltė yra bloga diena / savaitė / mėnuo / metai / gyvenimas.

Žemėje yra apie septyni milijardai žmonių. Beveik visi jie turi savo įsitikinimus. Jūs negalite izoliuoti save iš visuomenės ir tapti atsiskyrėliais.

Sprendimas akivaizdus - tiesiog pripažinkite, kad visituri teisę į savo nuomones ir įsitikinimus. Klausykitės, bet nepamirškite, kad jūsų nuomonė nesutampa. Važiuokite ir gyvenk savo gyvenimą. Jūs neturite įtikinti žmonių apie jų idėjų melagingumą. Tai ne tavo darbas. Nevalgyk savo gyvenimo.

Jūsų užduotis - maksimaliai išnaudoti gyvenimą. Savaime suprantama, kad iššūkiai, kuriuos turėsite imtis, kartais gali būti labai sunkūs. Mūsų mintys ir nuomonės sutampa su jūsų artimų draugų ir šeimos narių įsitikinimais.

Nemėginkite niekam įtikinti. Tai yra papildomos pastangos.

Jei bandysite keisti kitus žmones, jūs negalėsite gyventi laimingo gyvenimo. Sužinokite, kaip priimti žmones taip, kaip jie yra. Jūs iš karto pastebėsite, kaip tavo gyvenimas pradės keistis.

Ir mažiau pasipiktinęs. Žinoma, daugeliu atvejų jūs nulemsite akis ir purškite savo galvą nuo nesusipratimo, tačiau tai yra daug geriau nei susierzinę ir pradėti karštą diskusiją.

Klausykite kitų, ir net jei nesutinkate su jais, tiesiog priimkite jų nuomonę. Taigi, jūs nesugadinsite savo nuotaikos ir visos dienos.

Nemanykite apie nesutarimus ir neduokite jiems per daug laiko. Atkreipkite dėmesį į pasaulį aplink jus ir mėgaukitės saulės spinduliais.