Kaip išmokti atleisti kitiems: 6 praktiniai patarimai

Žinoma, kiekvienas iš mūsų turi savo gyvenimą, apgailestaujame, kad susitiksime su jais ir manome, kad būtų geriau, jei jie nebūtų rodomi mūsų kelyje.

Užuot sulaikę kažkokio blogio, pabandykite atleisti. Tikimės, kad šie patarimai jums padės.

1. Pagalvokite, kas sukelia nesutarimus ir nesutarimus.

Neapykanta yra baisus jausmas. Tai atrodo kaip požeminė, kurioje mes uždarome save, ir mes paslėpti raktą toli. Tuo pačiu metu esame įsitikinę, kad kaltas kitas žmogus, bet ne save patys.

Kartais atrodo, kad neapykanta, nukreipta prieš kitą žmogų, padarys jį nepatenkančia ir dar labiau kenčia. Paskubėkime jus nuvilti - žmones,

Nesvarbu, ar nekenčiu jų ar ne, gyvenkite savo gyvenimą ir mėgaukitės ja.

2. Supraskite, kad pats pasirenkate aukos ar herojaus vaidmenį.

Herojus yra pagrindinis kiekvienos istorijos pobūdis. Tai žmogus, kuriam visa istorija yra susieta ir kuri įkvepia kitus. Nukentėjusysis taip pat mano, kad pasaulis sukasi aplink ją, nors, tiesą sakant, jis meistriškai manipuliuoja visi aplink.

Neleiskite, kad kiti žmonės įtakotų jus.žodžiai, veiksmai ir kiti veiksniai. Būkite auka, jei norite būti laimingas ir gyventi iki galo. Būkite savo gyvenimo veiksniai ir neleiskite niekam manipuliuoti save.

3. Pripažinkite, kad kartais taip pat reikėjo atleisti kitus.

Mes visi dažnai nekenčiame savo artimuosius ir jų reikiaatleidimas beveik kiekvieną dieną. Kartais emocijos ištrunka, o mes kalbame ir darykime dalykus, kuriuos vėliau galime apgailestauti. Aplinkantys žmonės siaubo dėl mūsų veiksmų, tačiau jie nepamiršo mums atleisti.

Mes visi turime atleidimo ir supratimo iš draugų, giminių ir kitų artimų žmonių. Kitą kartą, kai kažkas yra kaltas prieš jus, nepamirškite, kad šis asmuo yra svarbus jūsų atleidimui.

4. Mūsų nusikaltėliai verčia mus galvoti apie savo veiksmus.

Visi žmonės, kurie mus įžeidžia ir skauda, ​​moko daug. Mes tampa išmintingesnės ir geresnės. Mes pradedame vertinti artimus žmones, kurie mus myli, nesvarbu koks.

Jūs negalite būti dėkingi už skausmą, kurį sukelia, tačiau jūs galite išmokti iš šios pamokos.

5. Niekada atsiprašyk už kito asmens meilę.

Mėgaukitės kasdien ir būkite laimingi. Pasakykite kitiems, kad myli juos, praleisite laiką kartu, vaikščiodami, eikite į kavines ir restoranus, pasidarykite romantiškų datų ir darykite vieni kitiems gerą nuotaiką.

6. Gyvenk gražiai - tai bus geriausias kerštas už nusikalstamą veiką už nusikaltimą.

Su šiuo teiginiu reikia būti atsargiems. Jūsų gyvenimas neturėtų priklausyti nuo kitų žmonių. Koncentruokite su tėvais, draugais, artimaisiais ir sau.

Pašalinkite negatyvą iš savo gyvenimo, nes tai yra tas, kuris sukuria neigiamą mąstymą ir suvokimą, su kuo susiduria gyvenime.

Jei norite mėgautis gyvenimu, tai padarytisvarbu pakeisti savo požiūrį į aplinkinį pasaulį, nes iš tikrųjų tai nėra taip blogai. Mylėk jį ir nepamirškite, kad atleiskite piktadarius, nesielkite sau neigiamų emocijų, kurios jus valgo iš vidaus.