Būtiniausi rudens vitaminai

Kai šiltos dienos pakeičia vėsios dienos ir vėsesnės vakaros, dažnai pradeda eiti lietus, o kūnas silpnėja, tuo metu ji labai reikalinga. Mes galime pagaminti rudens vitaminus iš vaisių irdaržovės. Šiuo mes sustiprinsime kūną, apsisaugos nuo ligų ir peršalimo, taip pat prisidėsime prie visų sistemų tobulinimo. Galų gale, kai neturime vitaminų trūkumo, plaukai yra sveiki ir stiprūs, oda turi gražų atspalvį, nagai nejaučia, bet gerovė aukštyje! Taigi, kas būtina papildyti vitaminų banką?

1. Rudenį reikia valgyti kalorijų turinčius maisto produktus. Dėl šalčio organizmas privalo iš kažko atsinešti energiją, kurią jis laiko šilta. Virkite sriubas, tikrai valgykite įvairius grūdus. Neapsiribokite avižinių dribsnių ar ryžių. Prisiminti ir apie grikius, kukurūzus, kviečius, manų kruopas. Būtinai valgykite agurkų ir pomidorų salotos, pipirai, kopūstai su koše. Jei bijote priaugti svorio, rekomenduojame gerti vieną ar dvi stiklines vandens pusvalandžiui prieš valgį. Taigi, jūs ir vandens balansas papildyti ir apsisaugoti nuo perdozavimo. Būtinai valgykite žuvį bent du kartus per savaitę.

2. Ruduo yra moliūgų sezonas. Tai labai naudinga daržovė. Moliūgas yra daug vitamino A, kuris yra būtinas širdžiai, jūsų odos grožiui ir geros plaukų būklei. Be to, jame yra daug vitamino C, kuris yra toks reikalingas, siekiant pagerinti organizmo atsparumą virusinėms infekcijoms. Be to, moliūlis padeda kovoti su bronchitu, skrandžio ligomis ir yra gera vėžio prevencija. Daugybė patiekalų gali būti pagaminti iš moliūgų. Ir pyragas, ir košė, tiesiog kepkite jį orkaitėje su obuoliais. Čia galite rasti daugybę receptų patiekalams su šia nuostabia daržove. Taigi jūs ne tik patirsite puikių šeimos žmonių, bet ir sustiprinsite jų sveikatą!

3. Rosehip stiprina imunitetą. Jame yra vitamino C ir be to, vitamino K, E, B2, P, kalio, fosforo, magnio, geležies, eterinių aliejų daug. Rožių puokštys gali sustiprinti imuninę sistemą, širdį, mažinti spaudimą. Jis turi hematopoetinį poveikį ir laikomas geru choleretic agentu.

4. Valgyk Kalina - tai gerai veikia peršalimo, taip pat dėl ​​virškinamojo trakto ligų (tik nerekomenduojama vartoti žmonėms su dideliu rūgštingumu). Kalina, galite tiesiog valgyti su medumi arba užvirinti sultinį iš jo ir gėrimo. Šios savybės ir spanguolės, kuris gali būti naudojamas bet kur - valgyti švarus, virėjas iš jos arbatos, sulčių, vaisių gėrimai, želė, pridėti pyragai ... Tai puiku, kai maistas ir skanus ir sveikas!

5. Kopūstai. Nedelsiant turi įspėti, kad žmonėms, sergantiems virškinamojo trakto ligomis, draudžiama. Jiems geresni ne kopūstai, o jo sultys - turi atkuriamųjų savybių. Svarbiausia žinoti priemonę. Kopūstai taip pat yra vitaminų A ir C. Beje, žmonės, kuriems yra antsvoris, turėtų vartoti kopūstus kaip įmanoma dažniau - tai yra labai geras riebalų degiklis.

Jei valgysite teisingai, jūsų dieta bus sveika ir įvairi, o netgi ruduo su vitaminų trūkumu negalės jūsų sveikatai pakenkti!