Purus mods: apsirengti savo augintiniai

Tie laikai, kai buvo laikomi drabužiai gyvūnamskažkas visiškai nenaudingas, netinkamas ir trukdo įprastam naminio gyvūno gyvenimui, jau seniai yra praeities dalykas. Dabar niekas neabejoja, kad dalykai, visų pirma, suteikia gyvūnui komfortą, apsaugant jį nuo šalčio, drėgmės, dulkių, vėjo ir saulės spindulių. Natūralu, kad ten, kur yra poreikis ir populiarumas, yra ir mados tendencijos. Ką mūsų mažieji mados industrijos meistrai siūlo draugams?

Įžymūs dizaineriai sukūrė daugiau nei vieną stilingąDrabužių rinkinys mūsų augintiniams. Dažnai mada gyvūnams atima žmogaus tendencijas. Mados dizaineriai sukuria tuos pačius drabužius bosomiems draugams, papildydami ją apykaklėmis ir pavadėliais, kuriais kopijuojamos moteriškos aksesuarai.

Taigi, garsiąją britų organizaciją "Diamonds"Šunys vienu metu sukuria moterų drabužių linijas ir kolekcijas šunims. Dizaineriai tiki, kad šeimininkė ir jos mėgstamiausia turėtų atitikti vienas kitą stiliaus. Jų kolekcijos puikiai pabrėžia visus gražiausios žmonijos pusės atstovų pranašumus ir savo šunis beveik tęsiasi mados įvaizdžio.

Tačiau tokio panašaus stiliaus tendencijane visada laikomasi. Kai kurie savininkai mano, kad jų augintiniai, turi teisę į jų unikalumą, kuris negali sutapti su jų maniera suknelę. Spalvos skalės parenkamos atsižvelgiant į gyvūno spalvą, pabrėžiant jo unikalumą.

Iš žinomų gyvūnų kolekcijų yrapasirinkite eilutę Roberto Cavalli Pets. Meistras sukūrė pilną drabužių rinkinį ir stilingus priedus mūsų augintiniams. Nenuostabu, kad Roberto pradėjo šią idėją, nes namie jis turi tris šunis, du beždžiones, iguanos ir septynius papūgas! Kolekcijoje galite rasti švarkai, kombinezonai, zomšiniai ir odiniai liemenės, marškinėliai, gyvulių maišeliai, apykaklės, pakabos ir net snukiai. Drabužiams ir aksesuarams dabar yra tradicinės šio ženklo įdėklai leopardo ir kitų gyvūnų spalvų. Daugelis komplektų puošia šviesiu atlasu, paverčiant juos tikrosios vakarinės suknele. Kolekcija buvo sukurta prieš keletą metų, tačiau iki šios dienos ji sėkmingai parduota garsios prekės ženklo parduotuvėse.

Neatsilikite nuo kitų žymių dizainerių. Vivienne Westwood, Ben de Lizi, taip pat juvelyrai Issa ir Steven Webster sukūrė savo gyvūnų kolekcijas. Ypatinga akcentas kai kuriuose iš jų buvo turtingas deimantų, safyru ir kitų papuošalų dekoravimas. Kolekcijos buvo vertinamos pusės milijono svarų sterlingų. Pateikiama žiūrovams ir kumštiniams krepšeliams mažesnių brolių užšalimo kojoms, ypatingoms uodegos papuošalams ir stogui, dekoruotam akmenimis, apie 2500 svarų sterlingų. Pinigai, gauti iš pardavimo, buvo nusiųsti į Šunų pagalbos fondą.

Tačiau "Gucci" kolekcija buvo labiau prieinamane mažiau turtingas ir prabangus. Ją sudarė aukščiausios klasės priedai, kuriuos gali dėvėti skirtingų veislių ir dydžių šunys. Tačiau jie yra labiausiai sėkmingi tarp mažų mūsų mėgstamiausių atstovų: Chihuahua, Yorkies ir Bolonok. Šioje kolekcijoje rasite daugybę apykaklių, jų pakabučių, rankinių ir pakabukų. Jis įgijo pagreitį populiarumą ir didžiulį gerbėjų tarp šunų mylėtojų visame pasaulyje.

2010 m. Augintiniai ir garsiausimados dvynių Dano ir Deano Keiteno pasaulyje, kuris sukūrė įdomų ir nestandartinį apykaklių ir pakabukų rinkinį kiekvienam skoniui. Reklamos kampanijoje pagrindiniai veikėjai buvo brolių mėgėjai: "Bulldog Mag" ir "Chihuahua Dixie".

Šiandien jūsų naminių gyvūnėlių tinkamas pasirinkimas nėra visiškai problema. Pasirinkimas yra tiesiog nuostabus! Tačiau nepamirškite, kad jūsų augintinė pirmiausia turėtų būti patogi.