Dovanos Valentino dienai

Ką duoti savo mylimuosius ar mylimus iki šventosios dienosValentino diena? Šis klausimas užima visų meilučių galvą pagrindinių meilės švenčių išvakarėse. Ir mes tiesiog parengėme daugybę idėjų dovanoms vieni kitiems! Tikimės, kad jums patiks ...

1. Gėlės

Valentino dienos tradicinės dovanos yra gėlės ir saldainiai, tačiau netgi jie gali būti pateikiami originaliu ir gražiu būdu.

Mes primygtinai rekomenduojame atsisakyti rožiųilgas stiebas. Net švieži rožių glebti per dieną, nes tai yra būtina juos laikyti vėsioje, drėgnoje aplinkoje, panardintas beveik visą stiebą. Na, kas turi tokią vazos namuose? Pažvelkite, kaip daug maloniau atrodys gėlės, surinktos tinkamoje puokštėje.

Originalus pasiūlymas gali būti vazos širdies puokštė. Beje, čia rasite daug daugiau idėjų, kaip pasirinkti savo mėgstamos merginos puokštę.

2.

Saldainiai

Širdies formos šokolado dėžutės bus šios dienos mėgstamiausios, taip pat firminiai, specialiai skirti mylimo "rafaelo" pasiūlymui. Bet paimk šiek tiek šiek tiek nelygios pjūties.

Pirma, jūs galite padaryti širdies vokus su meilės prisipažinimais. Meistriškumo klasė pagal nuorodą.

Antra, savo rankomis virti slapukai,mielai dekoruoti ir supakuoti dėžutėje suteiks jūsų pasiūlymą neapsakomą šarmą! O, kaip gražu būtų tokios dovanos iš žmogaus. Jie sako, kad jie puikiai virti!

Trečia, saldainiai taip pat gali būti virtisavo rankas. Ir čia yra daug ponios mėgstamiausia triufelių mėgstamiausia, kuris puikiai tinka į brendžio ir viskio! Neapsakomas mišinys - moteriškas ir vyriškas aistra tvirtovė! Triufelių gaminimo receptas rasite nuorodoje.

Beje, čia rasite įdomias kulinarines Valentino dienos idėjas.

3.

Deimantai!

Na, gerai, ne deimantai, tik juvelyriniai dirbiniaiširdies forma. Kodėl ne? Tradiciškai. Tai malonu. Romantiškas. Grazus. Praktinis. Dovanų juvelyriniai dirbiniai turi daugiau privalumų nei trūkumų. Vienintelis apribojimas: jei pasirenkate šią dovaną tai yra labai pageidautina, turėti gerą skonį, arba prašyti pagalbos iš asmens, turinčio tokį skonį.

4.

Gadgets

Dabar tai gana populiari dovana. MP-3 grotuvai širdies, ausinių su širdimis, USB atmintinės ...

Ir neseniai Roly Polly išradimas apskritai yra visų meilučių svajonė! Jei kažkur rasite - praneškite mums, mes taip pat nusipirksime save.

5.

Kur nuo belishko?

Jei esate arti, gražus apatinis trikotažasbus gana tradicinis ir geras dovana šią dieną. Tai nėra aišku, kas jį duoda kažkam. Nepakankamam vyrui gana sunku pasiimti drabužių panele, ypač todėl, kad jis gaus daugiau malonumo iš šio dovana aptarimo ir priėmimo, galbūt daugiau nei jo valdovas. Pasakykite, kad gražus seksualus apatinis trikotažas gali tapti papildoma atrakcija Valentino dienai. Įrengimas, pirkimas, demonstravimas namuose, žvakės ... Tada galite fantazuoti.

6.

Juokingas yra melas, tačiau jame yra užuomina

Juokingi dovanos taip pat yra labai įprastas ir priimtinas būdas išreikšti savo meilę. Ką tik stovi kelnaitės su antspaudu "The Best Lover"?

Gana mielas ir juokingas marškinėliai mėgėjams atrodo, kad širdies puselės - yra gana simboliška, ypač jei jus abu nori sportišką stilių.

Šaltoje žiemos metu neatsiejama poros laiko bus meilučių pirštinės: jie gali laikyti vienas kito rankas ir jausti savo mylimo kūno šilumą, o ne pirštines.

7.

Nematerialus, bet tikroviškas

Geriausia dovana mėgėjams -romantiškas baliono skrydis širdies formos! Niekas neprilygsta šioms neišreiškomoms pojūčioms! Deja, atsižvelgiant į stiprias šaltis, pats skrydis turės būti atidėtas iki pavasario, tačiau dovana vis tiek turės precedento neturintį furore.

Tuo tarpu, įsivaizduoti, kaip jis būtų asmeniškai, paleisti kinų žibintą oro į širdies formos - tai taip pat labai romantiška ir ne taip šalta!

Beje, kaip ir nematerialiųjų dovanų,tada pasirinkimas yra tiesiog didžiulis. Dabar pasirodė daug svetainių, kurios parduoda parodymus kaip dovaną. Čia galite pasirinkti bet kokį savo skonį: nuo bendro poilsio iki ekstremalių sporto šakų; nuo fotografijos iki keramikos meistriškumo klasės. Ši diena bus nepamirštama, o parodymai truks visą gyvenimą! Verta atidžiai apsvarstyti šią galimybę.

8.

Valentinas kaip dovana

Vienintelis dalykas, kurį noriu pabrėžtiDėmesys, padaryk patys. Nepirkite pigių kortų parduotuvėse. Galų gale, jūsų asmeninis, savarankiško Valentino pilnas realaus gyvenimo, jūsų meilės, prakaito, žmogaus šilumos. Nebūkite tingus praleisti valandą ar keletą vakarų - priklausomai nuo darbo sudėtingumo.

Pavyzdžiui, Valentinas gali būti diskų su romantiška muzika atveju - subtili pakraipos vakaro tęsinio užuominą.

Daugiau idėjų, kaip paruošti valentinus ir dekoruoti interjerą, rasite nuorodoje.

9.

Istorija kaip dovana

Ar žinai, kad dovana taip pat gali būti jūsų meilės istorija? Ir jūs galite papuošti ją, pavyzdžiui, kaip meilės medį:

Arba kaip tavo prisiminimų girlianda ...

Daugiau idėjų, kaip surengti tikrosios pasakos apie Valentino dieną mylimam žmogui, skaitykite čia.

10.

Pagaminta rankomis

Bet kokie rankų darbo daiktai bus puiki dovana Valentino dienai. Pavyzdžiui, šis puodelis ant krepšių bus labai populiarus, kad mylėtojas turės arbatą ir šiltų rankas.

Draugai gali būti pristatyti su išsiuvinėtais nosinedvigubi simboliai, kaip meilės troškimas. Pagal Feng Shui, tokie dvigubi skaičiai pritraukti į mūsų gyvenimą pora, jei jūs neturite mėgstamas, suteikti sau Valentino diena siuvinėjimo raštų ir siuvinėti savo pora. Labai greitai jūsų gyvenime pasirodys svarbus žmogus.