Kaip nešioti juosta šį pavasarį

Pintinės yra tikrai universalus kirpimas. Jie gali būti ir griežti, ir klasikiniai, ir visiškai švelni ir romantiški. Be to, beveik visi gurkšnūs pintiniai liemenėlės yra paprastai paprastos ir prieinamos kiekvienai mergaitei. Žinoma, šį pavasarį vėl populiarios pintinės. Parodysime keletą ryškių ir stilingų variantų, kurie bet kurioje situacijoje padėtų atrodyti prabangiai.

1. Neatsargus klasika

Labiausiai klasikinis kumštelis gali žaisti nauju būdu,jei jis atliekamas šviesos, neatsargumo ir netgi švelniai stiliaus. Galite naudoti asimetriją, natūralų tūrį šaknyse, šonuose ir kt. Ir net "gaidžiai" ant galvos, su kuriuo mes dažniausiai taip sunkiai kovojame, šį sezoną gali tapti tikru jūsų dabartinio vaizdo paveikslu. Taip pat populiarus yra uodegos juostelės, kurios atrodo taip, tarsi jos jau yra suskaidytos, bet iš tiesų šis poveikis pasiekiamas konkrečiai. Naudojant šį plaukų stilių, drėgnų plaukų poveikis gali būti suderintas, kuris taip pat tampa svarbus vasaros požiūriu.

2. Spikele ir žuvų uodega

Mes tokie variantai žinome nuo vaikystės ir dabarjie vėl vėl mados. Nugarinės arba žuvų uodegos stilius gali atrodyti gana atsitiktinai ir romantiškai. Be to, tokias šukuosenas galima papildyti įvairiais priedais, pavyzdžiui, juostelėmis, tvarsčiais, ryškiomis elastinėmis juostomis ir kt. Ir jei jūsų plaukai yra pakankamai stori, tuomet galite išbandyti pintines iš daugiau nei trijų siūlų - kad jie būtų dar didesni ir patrauklesni.

3. Pintas kaip vaizdo elementas

Negali paslėpti visų savo plaukų pintinėmis? Jums yra ir kitų galimybių. Pavyzdžiui, supjaukite ploną kakliuką ir padėkite ant galvos kaip vainikas. Arba paimkite šonines sruoges, pynkite plonus juosteles ir prijunkite juos prie galvos. Tai atrodo gana gražus ir net šiek tiek vaikiškas, tačiau tai netrukdo tokiai šukuosenai naudoti stilingos modernios panele.

4. Kompleksinės šukuosenos

Jei jūsų plaukai yra ilgi ir stori, o jūseidami į kai kuriuos svarbius įvykius, pavyzdžiui, užsidegančią socialinę partiją, tada jūsų paslaugoms - labiausiai sudėtingą audimą ir stilių, remiantis mūsų mėgstamomis džemomis. Visi variantai negali būti aprašyti viename sakinyje. Yra daug jų, be to, galite sukurti savo, ir tai tiesiog nuostabu pažvelgti.

5. Bambai iš nerijos

Kitas ilgų plaukų savininkų pasirinkimas. Krūva yra viena iš aktuiausių šukuosenų sezonui iš eilės, o krūtinė juostelės yra dar madingesnė, stilingesnė ir modernesnė. Tai taip pat gali būti šiek tiek chaotiškas, neatsargus ir apsunkintas - tai leis vaizdą žaisti naujokai.

6. Kelių pynių audimas

Pasirinktinai, juostelė turi būti viena. Netgi atvirkščiai - jūs galite pynimasis dviem ar daugiau juostelėmis, sukrauti juos gana įdomiomis kompozicijomis ir sukurti neįprastus vaizdus. Ši ir didelė šukuosenų dalis yra nepastebėta ir neapsaugota, kurios palieka dalį plaukų.

7. Scythe trumpiems plaukams

Šį sezoną ne tik ilgaplaukės undinėgali pasilepinti juostelėmis. Stilistai pataria mums pynimas net ant trumpų plaukų. Pvz., Kaktusas, kuris prasideda nuo kaktos. Tai padeda pašalinti plaukus nuo veido ir netgi tampa puiki alternatyva vakarui.

8. Priedai

Šį sezoną taip pat gali ir turėtų būti ir pigtailspapildyti įvairiais priedais, kurie padarys vaizdą šviežią. Tai yra kelnės, juostelės, spalvoti siūlai ir net gyvos gėlės. Jie efektyviai papildo net paprastą audimą. Beje, plaukų stilius, pagrįstas pintinėmis ir stilingomis priemonėmis, gali būti geras pasirinkimas vakarui ar net vestuvių pasirinkimui.