5 dalykus, kuriuos neturėtumėte daryti

Pyktis yra pakankamai stiprus neigiamas jausmas. Esant jo įtaka, galite padaryti daug blogų dalykų. Leiskite susipažinti su dalykų, kuriuos nenorite daryti, kai esate galimo pykčio, sąrašą.

1. Negalima suprasti santykių. Jausmų talpoje galite pasakyti asmenį, kuris supykdė jus, daug nereikalingas. Mes manome, kad tai suprantama, nei kukliai: jei nuspręsite pasakyti savo viršininkams viską, ką tu galvoji apie jį, tu gali būti atleistas iš darbo. Jei šaukite kažką įžeidžiančio savo artimiesiems, rizikuojate sulaužyti jų širdis. Kartais žodžiai sužeisti daugiau nei peilis. Geriau nusiraminti, suteikti sau laiko mąstyti viską, atkreipti savo mintis. Tik tada, kai suprantate, kad susidūrėte su savimi, galite pradėti dialogą su asmeniu.

2. Nevalgyk pykčio. Kaip tai yra būdinga moterims - pasinaudoti savo problemomis. Tačiau netrukus tai gali tapti įpročiu, dėl kurio riebalai sulauks jūsų kūno. Be to, kai jūs įveikti pykčiu, jūs vargu ar nori persivalgyti brokolius ar daržovių salotas. Ne, kur jie? Jūs pasirenkate kenksmingą maistą, užpildytą riebalais ir paprastais angliavandeniais. Taigi, virškinimo sutrikimas ir perteklinis svoris. Vietoj ten, jūs geriau bandyti eiti į treniruoklių ar kitų sporto mokymo ir atleiskite visą savo energiją tokiu būdu.

3. Negalima priimti sprendimų. Tai mums mokė abu tėvai ir išminčiai. Negalima priimti svarbių sprendimų, kai esate aklai tam tikru jausmu. Nesvarbu, ar tai yra laimė, pyktis ar pyktis. Pirmiausia suteikite sau galimybę atvėsti, ir tik po to pasirenkate, atsikratykite savo laiko ir kitų reikšmingų išteklių. Paimkite sau taisyklę nieko nuspręsti, kai esate labai stiprus įspūdis. Kiek jūs nenorite kažką išspręsti, jį iškirskite, imkitės veiksmų, iš anksto pasidarykite laiko, kad tuščia emocijų banga nulūks. Priešingu atveju jūs galite labai apgailestauti dėl savo veiksmų.

4. Nevairuokite. Jokiu būdu tai negali būti padaryta. Jūs keliate pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Pykčio metu sumažinkite dėmesio koncentraciją. Be to, psichologai taip pat išskiria tokį reiškinį kaip "tunelio viziją", kai matote tik tai, kas yra tiesiai priešais jus, ir visiškai nematote objektų, esančių šonuose. Ypač pavojinga sužinoti santykius tuo metu, kai vairuojate automobilį. Užuot vairuojant emocijų įtaka, geriau paskambinti taksi arba pradėti verslą viešuoju transportu. Vis dėlto, sveikata ir gyvenimas - brangesni!

5. Negalima eiti miegoti, kai esate piktas. Žinoma, nedėkite šio patarimo labai pažodžiui. Tačiau pabandykite neleisti miegoti bent jau pirmą kartą, kol atsiras didžiausia neigiamumo banga. Galų gale mokslininkai buvo įrodyti, kad sapne įsijungia prisiminimo procesas. Tai yra tai, ką jūs jaučiate, girdėjote, pagalvojote prieš miegą, įsiskverbs į savo atmintį. Bet jums nereikia papildyti atsargų neigiamai?

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti sau irkiti - nedalyvauja dialoge su kuo nors. Susipažinimas su pykčiu nebus vilkinamas vienai valandai, atneš daug nemalonių pasekmių. Stenkitės išreikšti savo jausmus ne šliaužydami juos žmonėms, bet geriausia išreikšti savo pasipiktinimą. Įveskite dokumentą į kompiuterį arba rašykite savo ranka ir nustatykite jį atgal.