Kaip pasirinkti ir dėvėti didelius papuošalus: 10 geriausių rekomendacijų

Tinkami drabužiai nesudarytų integruoto vaizdo be priedų. Žinoma, kad tokie priedai apima batus, maišelius, dirželius ir, žinoma, bižuterijos dirbinius. Paskutinė moteris turėtų būti didelėkiekis. Daugelis pageidauja didelių detalių, kurios papildo ryškumą ir išsamumą. Jei esate tarp didžiųjų bižuterijos mėgėjams, tai specialios jūsų pasirinktys yra šios pasirinkimo ir kojinių taisyklės. Naudok juos - ir spindesys šviesesni nei žvaigždės!

1.

Dėmesys augimui ir formai

Atkreipkite dėmesį, kad aukštas plonasbeveik bet kokio dydžio ir stiliaus bižuterija tinka mergaitėms. Bet jei podiumas jums neaukos ir jūsų kaklas yra trumpas / per didelis, nenorite rinktis didžiulių karolių po gerklu, nes jie tik sustiprina situaciją. Atsižvelgiant į tai, pageidaujate ilgų karoliukų ar grandinių (alternatyviai, su įdomiu pakabu). Moterys su didelėmis krūtinėmis turėtų vengti papuošalų dideliais akmenimis.

2.

Maksimalus paprastas drabužių kiekis

Kuo paprastesni ir lakoniškesni jūsų drabužiai, tuo daugiaušviesūs ir originalūs priedai, kuriuos galite pasirinkti. Erdvios, spalvingos spalvos suknelės didelis šviesus vėrinys atrodys juokinga, todėl jūs atrodysite kaip Kalėdų eglutė. Tačiau kuklios juodos arba baltos paprasto padažo suknelė atrodys labai įspūdinga ir stilinga, nes ji tampa akcentu. Jei norite dėvėti didelius priedus, leiskite drabužiams būti labai paprasta.

3.

Tik vienas masinis elementas

Pageidautina ne maišyti daug tūrinių elementųviename paveikslėlyje. Jei norite sutelkti dėmesį į kaklą - pasirinkite neįprastą karoliai; pabrėžti plaukus ir pečių linijas - sustabdyti didelius auskarus; gerai, o jei tavo rankos - tai viena ar daugiau tūrinių apyrankių.

4.

Negalima derinti skirtingų metalų

Jei pasirinksite metalo papuošalus, ar nesumaišykite auksinius ir sidabrinius atspalvius: jis atrodys išprotėjęs. Paprastai kiekvienam iš mūsų yra arba šaltas metalas (sidabras), arba šiltas (auksas). Nustatykite savo ir laikykitės savo masto.

5.

spalva

Jei naudojate monochrominius drabužius, jaučiatės laisvasdėvėti daugiaspalvį vėrinį arba apyrankes, kuris taps ryškiu vaizdu. Tai gerai, jei turite krepšį ar batus. Vakare juodos arba baltos suknelės taip pat puikiai tinka juodos ir baltos spalvos juvelyriniai dirbiniai. Visų pirma, tie, kuriuose kai kurie metalai derina su akmenimis, atrodo puikiai.

5 daugiau rekomendacijų daugiau ...