Savęs tobulėjimas: kur pradėti?

Kalbėdami apie savęs tobulėjimą, jau padarėte žingsnį į priekį. Dabar tinkle yra daug mokymų, patarimų, kaip pakeisti savo gyvenimą, kaip tapti plonas ir veiksmingas, atsisakyti blogų įpročių. Tai viskas gerai, bet vis tiek ne temasavęs tobulinimas, kuris bus aptartas mūsų straipsnyje. Galų gale, keistis į geresnę padėtį yra ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Galite būti nuostabiu grožiu, dėl kurio nieko apie tai nekalbėti. Tai tikrai nėra gerai. Dirbkime harmoningai! Mes suteiksime jums keletą patarimų, kaip pradėti dirbti savarankiškai.

1. Pašalinkite save. Pirmiausia reikia suprasti, ko norite, ko jūs tikitės iš gyvenimo, kad norėtų gauti. Tai sunku padaryti. Bet pabandykite būti kuo sąžiningiau su savimi. Galbūt atsakymas į klausimą, ką darytumėte, jei turėjote milijoną dolerių, palengvins jūsų užduotį. Galbūt jūs pradėsite rašyti knygą, dirbti kaip gėlių augintojas, ar tapti mados dizaineriu?

2. susidoroti su tinginimu. Mes esame apšviečiami, mus įkvėpė ir supranta, kad nuo rytojaus mes keičiame savo gyvenimus! Bet kas atsitiks ryte? Mes džioviname jau be impulso, su kuriuo mes užmigo, perkeliame planų įvykdymą kitai dienai, tada vėl atidedame ... Taigi planai niekada neįgyvendinami. Žemyn su tinginimu! Tegul tai ne kliūtis jūsų svajonėms. Motyvuoti save, skatinti. Beje, puikus būdas motyvuoti yra vizualizuoti rezultatą. Pavyzdžiui, jei norite prarasti keletą svarų, fotografuokite į linas, o tada perdirbkite nuotrauką į redaktorių - pateikite sau tiems parametrams, kuriuos jūs siekiate. Padarykite šių dviejų nuotraukų koliažą ir žiūrėkite į ją kasdien. Ką tu turi dabar ir ką tu gali būti per šešis mėnesius. Arba, pavyzdžiui, norite mokytis užsienio kalbos, bet negalite užsiregistruoti kursuose. Įsivaizduokite, kad jūs nuėjo į šalį, kurios kalbos norite mokytis, ir lengvai, be kliūčių bendrauti su vietos gyventojais, paprašykite jų apie tai, ką jus domina. Ar tai nėra puikus jausmas? Verta pabandyti.

3. Nuo planų iki veiksmų. Kai supratote, ko norite, atėjo laikas veikti. Sužinokite, ko norite. Yra daug būdų tai padaryti. Skaitykite papildomą literatūrą, žiūrėkite meistriškumo kursus, bendrauokite su profesionaliais verslininkais, kuriuos norite atlikti, užsiregistruoti kursams. Tai reikalauja iš jūsų kruopštumo, pasitikėjimo, savęs dovanojimo. Bet niekada nepasiduokite pradiniame etape. Rasti laiką, tai daro, net jei esate tingus. Kai pamatysite pirmuosius rezultatus, nenorite atsisakyti to, ką pradėjote - tai tikrai!

4. Iškirpkite tikslą į mažus žingsnius. Žinoma, sunku pasiekti didžiulį tikslą. Todėl rekomenduojame atlikti žingsnius, kad pasiektumėte savo svajones. Taigi jums bus daug lengviau. Beje, geriau rašyti viską. Pradėkite užrašą, kuriame parašysite savo mintis, atliktus veiksmus, idėjas, įkvėpimo šaltinius. Stenkitės kiekvieną dieną dirbti savarankiškai, kad turėtumėte ką įrašyti savo mini dienoraštyje.

5. Atkreipkite dėmesį į savo bendravimo ratą. Kartais žmonėms neleidžiama palikti mus. Vietiniai gyventojai, tie, kurie bijo pokyčių, tie, kurie mums nepalaiko. Stenkitės įsitikinti, kad jus supa tik tie, kurie tikrai įkvepia jus!

žymės:, ,