Parodos "Grožio technologijos - XX a." Programa 2014 m

Paroda "Grožio technologijos - XXI amžius" 2014 -Tai ne tik naujų produktų ir modernios įrangos pristatymas. Dabar ypač aktualu yra profesinio tobulėjimo ir profesionalų grožio industrijos specialistų klausimai. Buvo atsižvelgta į naujų žinių poreikį ir galimybę keistis praktine patirtimi sudarant specialios informacijos ir mokymo renginių, kurie vyks parodos dienomis, paketą.

Centrinis specialistų renginysnagų dizaino ir nagų technologijų plotas bus atviras tarptautinis nagų technologijų "PERFECT NAILS" konkursas. Konkursas vyks pirmąją parodos dieną, o gegužės 16 d. Podiume vyks iškilmingas nugalėtojų ir nugalėtojų apdovanojimas.

Jų praktiniai įgūdžiai magistro ne-technologijų"UC Entourage" meistriškumo klasėje "Dekoras su spalvotais geliais ir gelio lakais" gali būti lakas. Garsiakalbis yra Ukrainos čempionato nugalėtojas, "Perfect Nails" varžybų teisėjas, dizaino technologijos autorius su gelio dažais ir gelio lakais Olga Kutsenko.

Kitas šios srities įvykis - tai "magistro įvaizdis kaip sėkmės komponentas". Seminarą atliks tarptautinis nagų dailininkų treneris Elena Šanskaya (Rusija).

Masažo srities specialistų renginiaiir masažo būdai, kosmetologų ir plaukų šalinimo specialistai vyks tiek dalyvaujančių įmonių stenduose, taip pat meistriškumo kursuose, o atvirojo pakylos. Tarp jų - "Dinaminis Čigongas". Masažas "Igor Kisurina," Egipto masažas "Ahmed Abdel Fatah" ir "Ninja masažas" (pora) Sergejus Nosulenko Ina Ishchenko, taip pat specializuotų seminarų masažas ir vienas meistras klasę serijos - "epiliacija SATIN GLOTNUS» iš bendrovės IRIS.

Jei jus domina viskas, kas susiję sublakstienų - atkreipti dėmesį į konkurso blakstienų, kuris vyks parodos sistemą, o taip pat, esant pagrindinės klasės išvaizdą "fantastišką sumą ultra-plonas blakstienas."

Renginiai meistrų ir žinovųkirpyklos menas vyks dalyvaujančių kompanijų stenduose ir atvirame parodos podiume. Tai kur žiūrovams bus pristatyta kolekciją «variacijos» ir parodyti būdus, geometrija kirpimo «atjungimo», kolekcines dažymo technikas ir technologijas polių ir vakarines šukuosenas.

Tema bus tęsiama meistriškumo klasėje "Keratinas"technologija salonas pramonės - iš tiesinimo restauravimo ir naujausias technologijas Mano Nuostabi Blow Dry paslaptis JAV - sumažinti laiko stiliaus 2 kartus "iš keratino akademijos Romos Danilenko ir seminarų-pristatymas mados įvaizdžio 2014: pristatymas naujos kolekcijos kirpimo ir šukuosena iš ekstravagantiška pasaulyje kirpyklų prekės Z .KONTOJO KONCEPCIJA.

Užbaigia šį renginių bloką "SHOW-PROGRAM" iš "Rich haiR".

Savininkai, vadovybė ir raktas"Beauty Technologies - XXI amžiuje" kviečia Jus aplankyti Praktinių vaizdų forumą "Įrankiai sėkmingo jūsų įmonės įvaizdžio formavimui". Forumas skirtas rinkos lyderiams ir tiems, kurie nenori savo veiklos konkurentams.

Pramogų programoje taip pat dalyvauja projektas "Mada ir stilius" "Opera Classic" iš PaPaYa projekto studijos ir kasdieniniai vertingų prizų piešiniai tarp parodos lankytojų.

Daugiau informacijos apie profesionalius renginius, kurie vyks parodos dienomis.

</ P>
žymės:, ,