Naujametiniai pardavimai: 5 pagrindinės taisyklės

Naujųjų Metų pardavimai yra visiškai sūpynės! Parduotuvių vitrinos ir linksmina mus su pranešimais apie proto pūstų nuolaidas, senosios kolekcijos pardavimus ... Tai sunku praeiti. Ypač noriu šiek tiek daugiau sau leistiatostogos! Bet jūs rizikuojate gaudyti apgaulingus pardavėjus. Kad tai nebūtų, būtinai perskaitykite mūsų straipsnį. Mes suteiksime jums keletą patarimų, kaip panaudoti naujųjų metų pardavimus.

1. Akivaizdu, kad tikrai norite nedelsiant nusipirkti pridėtą daiktą, tačiau mes primygtinai rekomenduojame palaukti dvi ar tris dienas ir pagalvoti apie tai, ar jums reikia įsigyti šį pirkinį.

2. Iš anksto atkreipkite dėmesį į kainas. Kartais pardavėjai tiesiog akivaizdžiai apgaudinėja vartotojus: likus kelioms dienoms iki pardavimo jie pakelia kainas, o tada nukreipia juos į buvusią, skiriant vietos nuolaidas. Tokie gudrybės dažniausiai būna didelėse parduotuvėse. Ypač būk atsargus su technika.

3. Neapsigaukite pardavėjų provokacija. Jie gali jums pasakyti, kad suknelė, kurią dėvi, yra tiesiog tobula, duodamas jus su komplimentais. Ir kartais moterys pradeda jaustis nepatogiai, kai jie palieka tuščiomis rankomis iš parduotuvės, kur jie naujo įvertinti tiek daug, ir nusipirkti ką tik, nes nesuprantamas kaltės. Bet kokiu atveju tai neturėtų būti padaryta. Malonu elgtis su tavimi ir padėti viskam - tai pardavimo konsultanto darbas, dėl kurio jis, beje, gauna pinigų. Beje, tai, kad jis skundžiasi, yra priežastis - pardavėjai dažnai gauna pajamų dalį. Taigi, jei jums nepatinka, kaip šis dalykas sėdi ant jūsų, o konsultantas tvirtai įrodo priešingą, galite saugiai jį sustabdyti, sakydamas: "Ačiū, bet šis dalykas man netinka".

4. Galite sutaupyti pinigų Naujųjų metų stalui. Įsiminti ankstesnių metų patirtį: ant stalo buvo didžiulė įvairovė patiekalų, tačiau dauguma jų buvo išmesti, nes jie buvo pusiau valgomi, ir stovi už dieną ar dvi, tik rauginto. Atsižvelkite į tai ir nekartokite klaidų! Paruoškite du karštus patiekalus, užkandžius, vieną ar dvi salotas ir pyragas - to pakaks, kad atitiktų Naujus Metus. Niekas išliks alkanas, be to, nebus išmesti pinigų.

5. Mokėkite pinigais, o ne kortele. Jei turite tokios galimybės, geriau lydyti "gyvais" pinigais. Žinoma, kortelė yra patogesnė, nes mokate už pirkinį nemokate komisinių bankui. Tačiau psichologai sako, kad žmogus nori išleisti daug didesnes sumas mokėdamas plastikine kortele. Ir viskas, nes jis pats negali pamatyti, su kokia suma jis atsisveikino. Žinojimas, ką jūs pardavėjui tiekiate parduotuvėje savo pinigus, nekilnojamojo, popieriaus, o ne kortelėje, bus šiek tiek stabdomas jūsų troškimas išleisti didžiules sumas.

Čia ir taip paprasta, laikydamiesi mūsų penkiųPatarimai, jūs negalite patekti į klastingojo pardavėjo masalas, taip pat nebūsite nukentėję nuo noro ką nors nusipirkti! Žinoma, galėsite sutaupyti apvalią sumą, jei žinote, kur šiek tiek kontroliuoti!