6 Faktai apie alyvuogių aliejų

Žinoma, jūs žinote, kad alyvuogių aliejuskartus naudingesnė už saulėgrąžas. Tai labai ilgai kalbėjo mitybos specialistai. Be to, alyvuogių aliejus gali būti naudojamas ne tik gaminant maistą, bet ir kosmetologiją - pavyzdžiui, pagaminti ant odos plaukų kaukes ar šveitimus. Dabar mes išsamiau pasakysime apie visus šio aliejaus privalumus!

1. Alyvos unikalumas. Tiksliau sakant, jo sudėtis yra unikali. Jame yra daug naudingų elementų, kuriuos organizmas absorbuoja beveik 100%! Beje, ji prisideda prie odos, plaukų ir nagų, taip pat geriau įsisavinti vitaminus gerinti dėl to, kad alyvuogių aliejaus yra vitaminų E, K ir A. Su šiuo stebuklingu tepalo prisideda prie bendro atjauninimo kūno. Nenuostabu, kad jo tėvynėje, Graikijoje, vietos gyventojų gyvenimo trukmė yra labai didelė!

2. Ilgos virškinimo sistemos naudojimas. Yra nuomonė, kad alyvuogių aliejaus šaukštelis tuščiam skrandžiui tris mėnesius gali išgydyti gastritą ir skrandžio opa! Naudojant saulėgrąžų aliejų tokiomis dozėmis tik sustiprės skrandžio veikla. Alyvuogių aliejus taip pat turi nedidelį atpalaiduojantį poveikį ir vienintelis augalinis aliejus turi choleratinį poveikį.

3. Alyvuogių aliejus yra puikus kepimui. Ir viskas, nes gerai toleruoja aukštą temperatūrą, neišdega ir nepanaikina savo struktūros kaitinant. Dėl mažo nesočiųjų riebalų rūgščių kiekio alyvuogių aliejus nėra oksiduojamas. Skirtingai nuo saulėgrąžų ir kukurūzų.

4. Alyvuogių aliejus yra labai naudingas būsimoms motinoms ir mažiems vaikams. Riebalų rūgštys, kurios yra aliejaus dalis, dalyvauja formuojant vaisiaus smegenis, taip pat jo kaulų ir nervų sistemas. Be to, su alyvuogių aliejumi kūdikių perėjimas prie suaugusiųjų mitybos bus lengvesnis. Ir visa tai, nes riebalai, kurie yra papildomo alyvuogių aliejaus sudėtyje, sudėtyje yra labai panašūs į riebalus, esančius motinos piene. Į bulvių košes ir daržoves pridėkite šiek tiek.

5. Alyvuogių aliejus tavo grožiui. Nenuostabu, kad senovės Graikijos moterys ją naudojo kaip kosmetiką. Plačiai naudojama kosmetologija šiuo produktu suranda mūsų laiku. Remiantis alyvuogių aliejumi, sukurtos visos kremo ir kaukių linijos. Alyvuogių aliejus yra puiki kosmetika jūsų odai, nes ji greitai absorbuojama, neuždenia porų ir netrukdo odai prisotinti deguonimi. Be to, šis aliejus nesukelia jokių alerginių reakcijų. Tai suteikia odai atjauninančio poveikio, apsaugo nuo jo priešlaikinio senėjimo. Tai skatina vitaminas E, kuris yra didelio kiekio aliejuje. Alyvuogių aliejus turi labai teigiamą poveikį plaukams - neleidžia skerspjūvio antgalių. Pašalina pleiskanas, trapius ir sausus plaukus, taip pat jų praradimą.

6. Alyvuogių aliejus padės išvengti vėžio ir širdies ir kraujagyslių sistemos ligų. Tai yra puiki priemonė, skirtą insulto, širdies priepuolių ir vėžio prevencijai, kaip aliejus yra daug mononesočiųjų riebalų rūgščių omega-3. Jie neleidžia aterosklerozinėms plokštelėms kauptis ant kraujagyslių sienelių. Taip pat sunaikink tuos, kurie jau yra nusiųstos. Valgykite 2 šaukštai kiekvieną. šaukštas aliejaus per dieną (kaip salotų padažai ar kitų patiekalų), ir jūsų širdis dirbs kaip laikrodis!

žymės:, ,