Mama, noriu savo "Facebook" puslapio ar tinklo ryšio taisyklių vaikui

Vakar ryte nepaklausė: mano seniausia dukra atvyko į mano lovą su garsiu pareiškimu: "Mama, aš noriu savo" Facebook "puslapio." Pasakyti, kad buvau supainiotas - nieko neatsakyti. Kaip atsitiko tai, kad vaikui sukanka tik 7 metai, ir ji jau primygtinai reikalauja komunikacijos didžiausio amžiaus socialiniame tinkle? Ir ką turėčiau daryti, pavyzdinis tėvas?

Vaikai ir internetas - tai gruzdinantis mišinys. Internetas moko, vaikai kartoja, tėvai raudonojo, patraukia į valerijoną ir net silpnėja. Ilgą laiką mes galime kalbėti apie tai, kaip mūsų graži vaikystė praėjo su kiemu kieme, kaip mes šaukėme po langais paskambinti kaimynų berniukui, kaip jie paskambino į bendrą miesto telefoną ir daug daugiau. Dabar visi vaiko draugai yra lengvai kitoje monitoriaus pusėje, jie atsako į visus klausimus keletą minučių, dalijasi paslaptimis, ne visuomet palankiai komentuoja nuotraukas, reklamuoja reklamą ir yra pasiruošę išgelbėti visus regiono kačiukus. Ar turėčiau leisti savo vaikui eiti ten? Jokiu atveju! Bet kaip išspręsti dabartinę situaciją?

Šie svarstymai Aš patyrė iki vakaro, tada susirinko į kumštį ir pasirengti rimto pokalbio: jei u mano vaikas internete, pagal mano taisykles.

Taigi, viskas, ko jums reikia prisiminti, yra vaikas - socialinių tinklų naudotojas:

1.

Niekas nepanaikino rašybos taisyklių

Rusų kalba yra puikus ir galingasmatė ir girdėjo. Gebėjimas rašyti be klaidų aiškiai ir glaustai yra protingo ir išsilavinto žmogaus ženklas. Galų gale, tokiems žmonėms, kad jie yra parengti, visada įdomu bendrauti ir susiburti su jais. Reikia prisiminti, kad klaidingai pateiktos kablelės ar "užrakto" funkcijos naudojimas gali lengvai sukelti konfliktą. Pavyzdžiui, animacinis filmas su žinoma fraze "Jūs negalite įvykdyti, atleiskite". Kiek vienas kablelis skirtas pagrindiniam veikėjui!

2.

Kultūra yra pirmoji

Deja, laimei, visi žmonės yra skirtingi. Skirtingai matydami pasaulį, santykiai ir netgi skirtingi pokalbiai gali elgtis skirtingai. Štai kodėl visada turėtumėte būti mandagūs ir kultivuoti. "Vaikinai, gyvenkime ramybėje" - legendinis katinas Leopoldas patvirtina mano žodžius.

3.

Jei aš nenoriu kalbėti, aš ... Aš nekalbu

Jei neįmanoma laikytis ankstesnės pastraipos,jūs tiesiog turite nustoti kalbėti. Kai kurie žmonės nori įsitvirtinti bendraujant socialiniuose tinkluose. Ypač baisi, jei žmogus gyvenime negalėtų pasiekti ypatingų aukštumų, bet dėl ​​jo monitoriaus leidžia pats daryti nurodymus ir mokyti kitus gyventi. Niekas neleido žmonėms ignoruoti žmonių. Jei bendravimas yra visiškai nemalonus, visada galite pridėti pašnekovo į "juodąjį sąrašą", tačiau bet kuriuo atveju turite prisiminti, kad šis veiksmas yra ypatinga priemonė.

4.

Ir man patinka ši citata!

Kas yra forpostas? Tai yra galimybė pasidalinti įdomia informacija su savo draugais, nukopijuodami ją į savo puslapį. Pagalvokite, ar atsakymai iš jūsų draugų gaus šimtą vaizduojančių juokingų kačių ar vieno iš atliktų testų rezultatų: "Kas aš esu iš įžymybių?". Tas pats pasakytina apie kainas. Citata turėtų atitikti jūsų gyvenimo idėją. Kitu atveju galite parašyti savo mėgstamą frazę gražioje, bet popierinėje knygoje.

5.

Ką patikėti?

Tai labai malonu, kai yra puslapio savininkasgeros širdies, nori padėti visoms kančioms, sergančioms ir nepalankioje padėtyje esančioms. Garsusis cirko savininkas Jurijus Nikulinas visada sakė: "Geriausia turėtų būti pirmoji vieta". Tačiau mūsų pasaulis ne visada yra sąžiningas, o labai dažnai labai tikri sukčiai siunčia apeliacijas dėl pagalbos. Jūsų šeima visada džiaugėsi galėdama jums padėti, negu jūs galite, bet tik tiems, kuriems tai tikrai reikalinga.

6.

"Didelė paslaptis mažai kompanijai"

Labai svarbu tai prisiminti, priklausomai nuo toatviras ir draugiškas socialinis portalas, kiekvienas žmogus, net mažas vaikas, turi savo asmeninius reikalus. Jei vienas iš draugų uždaro savo puslapius ar nuotraukas - tai jų noras ir jų teisė. Mes turime elgtis pagarbiai ir puoselėti tai, ko jie nenori parodyti. Verta apsvarstyti, gal geriau parašyti asmeninę žinutę draugui, nei aptarti savo bylas dėl bendros sienos?

Mano duktė mane atidžiai klausėsi ir ketino eiti prie nešiojamojo kompiuterio, nes aš ją sustojo.

"Atėjo laikas perskaityti knygą ir eiti miegoti, bet naršant internete mes dabar skirsime ypatingą laiko", - sakė aš.

Mažas vaikas buvo šiek tiek suminkštas, "Mary Poppins", "good-bye", ir atsisėdo šalia jos.

Mano motinos siela džiaugėsi!