Geriausi pomėgių kursai Kijeve

Šiuolaikinis gyvenimas kartais gali būti labai varginantis. Darbas išnaudotas, šeima taip pat yra labai įvairias problemas ir rūpesčius, o tai kartais atsitinka taip, kaip daug. Norėčiau bent jau laiko turėti galimybępabėgti nuo visko ... Puikiai padeda su šiuo mėgstamiausiu darbu ar hobiu, kuris, galbūt, nepadės pinigų, bet duos nepamirštamas emocijas ir jausmus.

Žinoma, tu svajojo tapti dailininke savo vaikystėjearba, pavyzdžiui, gėlininkas. Suprask savo svajonę. Tai gana lengva, nes Kijeve yra tiek daug skirtingų kursų ir mokymo centrų, tarp kurių tikrai rasite kažką, ko jums patinka. Gali būti, kad galiausiai hobis užims jus taip daug, kad tai padarysite savo pagrindine veiklos sritį. Kaip žinoti ... Tačiau bet kuriuo atveju hobis labai rekomenduojamas visiems. Pasirinkite, ką norite daryti, ir pirmyn - atraskite naujus savo gamtos aspektus!

1. Mada "Fashion Studio" (http://www.modamaster.com.ua/)

Jūs negalite gyventi be mados ir reguliariaisekite naujausias tendencijas, galvodamiesi, kaip kietas būtų būti šio gyvybingo pasaulio dalimi? Tada ši mados mokykla yra būtent tai, ko jums reikia. Čia galite išmokti pjovimo ir siuvimo, makiažo meno, kirpyklų, interjero ir drabužių, retorikos, žurnalistikos ir PR, ir, žinoma, tapti pirmos klasės stilistu. Pasibaigus tokiems kursams, drabužių pasirinkimas ir spalvų deriniai jums nebebus problemiškesni, nes mokytojai yra tikri madingi madingi rykliai - jie mokys jus ne tik pažinti madą, bet ir jaustis. Pasibaigus kursui, studentams suteikiama galimybė fotografuoti profesionalų fotografuojant stilistą, nuotrauką, iš kurios jie pateks į jūsų portfelį. Kiekvienai moteriai reikia vadovautis mados tendencijomis, ir net jei tai sukelia tam tikrų sunkumų, niekada nevėlu mokytis stiliaus įgūdžių.

2. Meno mokykla "Natantena" (http://nathnennya.com)

Jūs jau seniai svajojo piešti, bet savo vaikystėje tusu tuo nepavyko išsiaiškinti? Atidaryti ir tobulinti menininko talentą niekada nevėlu. Mokykla "Natknennya" siūlo piešimo kursus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Jūs suprantate tapybos rūšis ir žanrus, spalvininko pagrindus ir visų rūšių piešimo techniką. Proceso metu galite rasti neįtikėtiną harmoniją savo sieloje, gerai, rezultatas - paruoštos nuotraukos, padarytos savo ranka - gali būti puiki dovana kas nors iš jūsų šeimos ar namų dekoro. Kūrybiškumas yra tas dalykas, kurio negalima laikytis laiko ir amžiaus. Svarbiausia yra kruopštumo troškimas ir prieinamumas.

3. Ukrainos fotomenininkų mokykla (http://photoschool.in.ua)

Jei jus traukia kita pusėmeninės realybės fiksavimas - fotografija, Ukrainos nuotraukų menininkų mokykla padės jums išmokti šį gana sudėtingą, tačiau tokį malonų įgūdį. Čia rasite kursus, mokymus ir meistriškumo kursus iš geriausių fotografų specialistų, naudingos teorijos ir įdomios praktikos, kur galite sustiprinti savo žinias. Jūs susipažinsite su įvairesniais fotografijos žanrais ir padarysite savo nuotraukas ne blogiau nei blizgančioje žurnaluose. Beje, asmeniškai padarytos nuotraukos - tai puiki idėja dekoruoti. Jūs netgi galite papuošti visą sieną visais kraštovaizdžio ir portretų tipais.

4. Gėlių mokyklos "ASANTO STUDIJA" (http://www.asantstudio.com.ua/)

Keletas moterų gali likti abejingigėlės. Jų didžioji įvairovė vilioja ir stebina. Kai pažvelgsime į prabangius puokštus, nuotaika tiesiog negali pakilti. Dabar kiekvienas turi galimybę išmokti kurti puikius gėlių renginius - Floristikos mokykla Kijeve padės jums prisijungti prie stebuklingo gėlių pasaulio. Jūs pamatysite unikalią spalvų harmoniją, kuri kartu suteikia neįtikėtiną prabangą, malonią ir nuostabią. Autoriaus puokštės yra geriausia dovana ir ne mažiau gero jūsų namo apdaila. Be to, gėlių pamokos nepalieka streso galimybės įsilaužti į jūsų gyvenimą.

5. Knygų "Orchid" kursai (http://orhidea.com.ua)

Mezgimas yra madingas ir labai naudingasšiuolaikinis hobis, kuris, priešingai nei paplitęs tikėjimas, yra ne tik populiarus tarp namų šeimininkių. "Orchid" kursai padės jums puikiai įsisavinti šį meną, nepriklausomai nuo pasirinkimo: mezgimo, nėrimo ar rašymo mašinėlės naudojimo. Galite sukurti unikalius dekoratyvinius elementus, dovanas ir, žinoma, stilingus ir originalius drabužius, kurių kopijas gatvėje nematysite.

6. Dirbtuvių dekoras "Velour" (http://velour.kiev.ua)

Nepakanka kūrybiškumo ir ramybės? Tada jums tikrai reikia daryti rankdarbius. Seminare "Veliūras" galėsite įvaldyti vieną iš naujai sukurtų kūrybinių tendencijų, pavyzdžiui, dekupažą, dažytą stiklą, veltinį, mozaiką ir pan. Tokie pratimai yra tikrai naudingi. Pirma, jie leis jums atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Antra, galite savarankiškai išmokti unikalių šedevrų, skirtų vidaus apdailai ir savo unikalių drabužių dizainui, kuris bet kuriuo atveju neleis jums likti nepastebimoje minioje.

7. Meno mokykla "Laisva erdvė" (http://www.freeartschool.com.ua/)

Jei negalite įsivaizduoti gyvenimo be muzikos irjūs matote save potencialą, kuri dėl kokios nors priežasties ar kito nebuvo atskleista anksčiau, meno mokykla jums bus puiki galimybė. Čia galite susipažinti su įvairiais, džiazuojančiais ar akademiniais balsais, žaisdami muzikos instrumentus, oratorinį meną ir netgi scenos makiažą. Ir net jei jūsų natūralios ausis ir balsas palieka daug norimų norų, niekas neleidžia jums dainuoti už save. Galų gale, kokį vaistą sielai efektyvumą galima palyginti su muzika?