Kūrybinis pedikiūras 2014 m. Vasarai

Su vasaros atsiradimu pradedame nešioti atvirąbatus ir rūpintis ne tik manikiūru, bet ir pedikiūru. Žinoma, jūs galite paprasčiausiai dažyti nagus ant kojų paprastu laku, bet jūs norite kažko įdomesnio ir neįprasto. Na, viskas leidžiama vasarą, todėl laikykite pačius sultingiausius dangų atspalvius ir eksperimentuokite. Na, mes jums pasakysime keletą įdomių vasaros kūrybinio pedikiūro idėjų.

1. Įvairios spalvos

Arba galite tiesiog dažyti naguskojos skirtingų atspalvių lakai. Jie gali būti tos pačios spalvų schemos arba turėti kontrastingų spalvų - pasirinkimas yra jūsų. Be to, nereikia, kad pedikiūras tiksliai atitiktų drabužius - jis gali veikti kaip nepriklausomas akcentas.

2. Gradientinis pedikiūras

Gėlių perėjimai yra svarbūs ne tik drabužiams, bet irir ant nagų. Atspalviai gali būti identiški arba radikaliai skirtingi, tačiau pagrindinis dalykas yra tas, kad pats perėjimas yra tikslus, tada vaizdas atrodys puikiai.

3. Metalo pedikiūras

Metaliniai motyvai - viena iš ryškiausių tendencijųsezono metu, taigi marigolds taip pat nėra išimtis. Išbandykite aukso arba sidabro dangą, kuri padės sukurti stilingą blizgančią efektą. Taip pat galite eksperimentuoti su kitokiu dekoru - pavyzdžiui, akmenimis ar karoliukais.

4. Jūros pedikiūras

Jūros tema vasarą yra neatidėliotina nei bet kada. Sveiki atvykę juostos, inkarai, mėlyna ir balta atspalviai, kurie gali būti atskiesti ir raudoni. Ypač tinkamas toks manikiūras bus atostogauti, kur viskas kvėpuoja ir kvėpuoja jūrą.

5. Geometrinės figūros

Geometriniai nagų atvaizdai labai atrodonet mielas ir neįprastas. Nepriklausomai nuo to: juostelės, apskritimai, kvadratai, trikampiai ir tt - neįprasti nailono atspalviai atrodys labai, labai aktualūs.

6. Žirniai

Žirniai - vienas iš labiausiai saldžių ir romantiškųspaudiniai. Šiame sezone jūs galite padaryti ne tik mažus apskritimus, bet ir didelius, o tai atrodys labai neįprasta. Pabandykite žaisti su atspalviais ir dydžiais žirnių.

7. Gėlių pedikiūras

Vasaros metu gėlių atspaudai yra labai svarbūs, todėl kodėl gi ne papuošti jų papuošalais ant kojų? Toks pedikiūras gali tiksliai atitikti jūsų drabužius arba užpildyti monochrominį vaizdą.

8. Gyvūnų spaudiniai

Tai gali būti kaip klasikinis leopardas ar zebra, taip pat paveikslas ant jūsų melučių bittenyčių ar, pavyzdžiui, žuvies, kuris šiuo metu labai aktualus.

9. Vaisių pedikiūras

Ir pabandykite naudoti ant arbūzų, apelsinų ar braškių vynuogių. Jausmas kyla ir net atrodo labai originalus, ypač šviečiausių, sultingų ir ryškių spalvų.

10. Nacionalinės vėliavos

Sutinku, amerikiečių motyvų atvaizdasarba britų vėliava ant nagų atrodo labai svarbi. Ir bandykite pavaizduoti Ukrainos vėliavą - dėl šalies situacijos tai bus labai aktuali.

11. Santraukos brėžiniai

Taip pat visada yra faktinė galimybė - tai suteikti savo vaizduotei galimybę realizuoti. Ir tegul šie brėžiniai bus aiškūs tik jums, bet bet kokiu atveju jie tikrai bus puikus vaizdo įrašo užbaigimas.